• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy po oplodnení ukáže tehotenský test výsledok?

13. decembra 2016 
@nikipepo nechcem sa tesit dopredu, ale bodaj by si mala pravdu :slight_smile:
26. feb 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajana04 neboj nie si sama. mne vyšli prve negatívne ale ms stale nič...a teda sa teším nech ani nepríde. pri mojom 23-dňovom cykle mi meška 5 dní čo sa nestáva. prajem ti to nech si tehu :slight_smile:
26. feb 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri prvom tehu mi nevyšiel pozit. test a len tak už ani neviem s čím som šla ku Dr. a bola som už v 7 tt ale ja mavam nepravidelný cyklus 35-39 den a niekedy aj viac. Aj ja tebe :wink:
26. feb 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikipepo pri prvom tehu mi nevyšiel pozit. test a len tak už ani neviem s čím som šla ku Dr. a bola som už v 7 tt ale ja mavam nepravidelný cyklus 35-39 den a niekedy aj viac. Aj ja tebe
26. feb 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh niekedy by som taký cyklus chcela aj ja že 39 dnový...mne ešte len skončí a zachvilu dalšia ms...no doktor povedal že pokial je pravidelna tak niet čo riešiť. no ved som pozerala že už maš krasneho synčeka :slight_smile: ja by som mala prve a teda pomaly 27 rokov už by som chcela :slight_smile: ved tým sa utešujem že kopu babam nevyšiel pozitívny.
26. feb 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikipepo neboj dokial nedošla mrcha, je ešte nádej. mne ta sviňucha vždy príde keď niesom tehu :angry:
@dajana04 aj podla mňa je to tam. tým jonášových termínom si myslela, že ste skúšali na ten termín a teraz máš pozitívny test ? prečo ste sa dali na jonášov termín, sa vám druhé nedarilo ?
26. feb 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikipepo
@dajana04 joj babuchy ja už 5 den meskania ms.. nikde. test negat :( ... to je take na nervyyyyy
26. feb 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikipepo dakujem je to malz sibal :slight_smile: neboj pride to ked to budes najmenej cakat :slight_smile:
26. feb 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_31 ano chceme druhe a nedari sa... dala som si to urobit v decembri ale januar nam nevysiel tak uvidime teraz. hej vysiel asi pozitivny ale velmi slabunkooo
26. feb 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajana04
@moncacko123 ja som si robila dnes ale poobede a negatívny :( a mrcha nikde...
27. feb 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikipepo ja som si robila včera rano a tiež tak .. a tiež ms nikde... skusim ešte počkať spraviť asi v sobotu alebo kedy a ak nie tak potom na buduci tyžden pojdem k dr :slight_smile: držím pallcee :slight_smile:
27. feb 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncacko123 aj ja to nechavam na sobotu a ked nie pondelok sa objednávam k DR to čakanie je strašné už včera som bola taka v pohode že ked nič tak nič...ale dnes by som zase chcela aby to vyšlo.
27. feb 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncacko123 a držím palce :slight_smile:
27. feb 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikipepo heh no ja tiež .. ale najhoršie je to že sa ti všetko zda ako priznaky.. mne je zima teraz ma zas hlava boli aj ked to priznak nieje ale to s toho že som unavena chodim stale cikať.. zjem čo vidim .. mixujem jedla.. citim ovela intenzivnejšie vone a kadecoo .. ale to si určite iba vsugeruvavam, :slight_smile:
27. feb 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncacko123 šak toto :slight_smile: ja iba chodím cikať dosť a cítim vone inak ... zmenila sa mi chuť uplne inak citim jedla. ja pripadam jak debil ked stale chodim pozerať či mrcha nerišla
27. feb 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moncacko123 ja mam toto iste....:slight_smile:
27. feb 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja sa tiez neviem dockat vikendu,znovu budem testikovat :slight_smile:
27. feb 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikipepo presne neska som to už nezvladla a spravila si test :( a nič:( a mrcha nikde :( .. ja už samu seba nechapem .. asi mam taky pocit že ked to prestanem riesiť a stale na to myslieť tak jedno s toho pride bud pride mrcha alebo pridu // .. leb takto ked nato stale myslime tak to už je hroznee...
28. feb 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vaapeter66 tiež čakaš bud na meskajucu ms alebo na // na teste?? :D
@jakam no teda kolko sa nas tu zišlo .. a kolko ti meškaa???
@moncacko123
ma prist az cez vikend, ale ja som bola nedockava a uz som testovala
28. feb 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakam a vysledok ?? :slight_smile:
28. feb 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncacko123 stale len jedna
1. mar 2013 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajana04 no ako si dopadla? ja zatial mrcha nikde a zajtra idem robiť test a nech je už výsledok akýkolvek v pondelok sa objednávam k Dr.
1. mar 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ukazal pozitivny test // 8 DPO
1. mar 2013 o 08:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nikipepo ahoj ja mam mrchu mat az 7.3. tak si uz pockam ci pride..... ale je mi rano nevolno, zima mi je stale a taka som unavena, ale ma aj podbrusko dost boli ako keby mi mala prist mrcha. Musim uz len cakat...
1. mar 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pingu1 no gratulujem tak uvidím aj ja.
@dajana04 no mne je tiež zima...večer ma chyti strašna zima na chodidla normalne spavam v ponožkach na lyžovanie a ešte mam nohy obalene v deke :slight_smile: k tomu biely výtok, tak dufam aj za teba že bude :slight_smile:
1. mar 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. mar 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncacko123 tak veru....prevelmi
1. mar 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Chcela by som sa Vás opýtať, keďže ja som z toho zmetená, či môžem byť tehotná keď som si robila tehu testík na ktorom sa mi objavila slabá druhá čiarka ale po necelej minúte zmizla.... Ďakujem veľmi pekne za názory :slight_smile:
1. mar 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok