Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy sa mám urobiť tehotenský test, aby ukázal správne?

adriana2301
7. júl 2015

Ahojte mamicky..meska mi to 5 den..robila som si tehotensky test 2x a vysiel negativny..brusko ma pobolieva ale len tak jemne..vzdy mam presne na den a minutu..presiel mesiac co som v novej praci tak som myslela ci nie z prace ide nam tam stale klima...ale tiez je mozne ze vysiel negat.preto lebo mozem byt tak 2 max 3 tyzden tehu...?

bonaqa2013
7. júl 2015

@adriana2301 vykašli sa na celé testy, nechaj to mesiac tak a potom choď k lekárovi..... len sa zbytočne stresuješ či hej či nie. Pri 3 tehu ma lekárka rovno prekvapila 15 tt. A nič, ani na soc. ma nenahlásila, ani sa mi nevyhrážala, v pohode.... dcéra má v súčasnosti 7 rokov.

adriana2301
autor
7. júl 2015

Len ja v praci dviham kazdy den niekolkokrat po 10 kgt,natahujem sa a pod ci by som si neublizila..

steinarka
7. júl 2015

@adriana2301 ak si 2-3 tyzdne tehotna, test by ti uz ukazal.. mozno len sa ti posunula ovulacia kvoli stresu /napriklad z prestupu do novej prace/ alebo z roznych inych pricin.. vela stastia 😉

adriana2301
autor
7. júl 2015

@steinarka dufam ze ano...nechcem aby ma teraz vyhodili..babo som planovala ale tak o rok dva...

steinarka
7. júl 2015

@adriana2301 tak si davaj lepsi pozor... kondomy vela nestoja..............

adriana2301
autor
7. júl 2015

Praveze si pozor davame a vsetko slo von,len pocas toho si myslim ci sa nestalo...a kondomy pouzivam stale len tento jediny krat sme nemali...uuuf no uvidime. 🙂

steinarka
7. júl 2015

@adriana2301 😀 tak potom nestresuj.. ked mas aj testy negativne, pravdepodobne sa ti len omeskala ovulka, a preto ti "mešká" ms 😉

adriana2301
autor
7. júl 2015

@steinarka no nikdy som sa tymto poriadne nezaoberala aj ked by som mala,ale tak pockam tyzden a skusim urobit dalsi test.ale tebe dakujem za rady 🙂 dufam ze mas pravdu a ze sa potvrdi..pekny den zelam ;)

adriana2301
autor
7. júl 2015

@adriana2301 nooo chvalabohu som to prave dostala 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli