Kedy vám prestalo na testoch zobrazovať // po biochemickom tehotenstve?

barbora_h
19. mar 2015

4.3. som po 4,5 roku od pôrodov dostala krámy (bez nejakých veľkých bolestí, ale s primerane silným krvácaním). Na 10. deň cyklu (ešte počas krvácania) som si začala robiť ovulačné testy, ktoré boli po 4 dňoch stále pozitívne, tak som si zo zvedavosti urobila tehotenský, ktorý, hoci slabo, vyšiel pozitívne. Šla som preto k doktorke, ktorá v maternici nenašla nič, všetko vyzerá byť v poriadku a uzavrela to ako biochemické tehotenstvo. Na 16. deň tehotenský test stále ukazuje slabé //, intenzita v porovnaní s predchádzajúcimi testami sa akoby nemení. Kedy by sa malo HCG konečne "vynulovať", aby som vedela, kedy znovu začať testovať ovuláciu? Nemá niekto skúsenosti? Ďakujem za všetky odpovede.

kmirkak
21. mar 2015

Ahoj, chcem sa opytat aka silna je ta ciarka ? Je to sko duch alebo normalne viditelna?

vevericka13
29. mar 2015

ked mas stale pozitivny isla by som zase za dr, mozno ten plod uz bude vidiet

mishka0508
26. okt 2018

Škoda, že tu nie je viac odpovedi. Mám presne tento istý problém momentálne. V maternici urcite nic nie je. Ale tehu testy i ovulacne su stale silno pozitivne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre