Kedy vám tehotenský test ukázal dve čiarky?

ruzovysen
21. mar 2012

Kedy Vam najskor tehu test ukazal // ? Mate skusenost ze najprv bol test negativny a neskor pozitivny ?

nicoleulrichova
7. jan 2017

Ahoj, ja som mala druhu ciarku sotva viditelnu, a to iba po 5 min., vtedy mi meskal menzes presne 1 tyzden 🙂

nicoleulrichova
7. jan 2017

@jjuulliisskkaa na prvej fotke ja vidim nieco jednoznacne 🙂

jjuulliisskkaa
7. jan 2017

@nicoleulrichova
Dakujem za reakciu 🙂 gratulujem k babatku, vidim termin januar 2017 😍
Co by som dala za to, keby som bola tehu tiez, uz sa snazilkujeme pol roka :(

nicoleulrichova
7. jan 2017

@jjuulliisskkaa Dakujeme 🙂 Nám sa tiez podarilo asi po 5 mesiacoch takze klud 🙂 A podla mna más tam tu druhu ciarku 🙂 Drzim palce! 🙂

jjuulliisskkaa
7. jan 2017

@nicoleulrichova
Dakujem velmiiiii ❤️ Dufam v to, velmi zvlastne spinenie hnede som mala teraz 2 tyzdne, dva dni z toho aj trocha krvi, no bez zrazenin

because
7. jan 2017

@jjuulliisskkaa
Ahoj, na tom prvom sa aj zdá ze niečo je,ale na tých ostatných 2 nič,aspoň mne sa zdá. Ja som mala 1DC 1.12. a 30.12 má začali bolieť prsia tak inak a 1.1 som si urobila test a mali sme tam //,hotová diaľnica. Mne to ukázalo teda pekne skoro a aj u dr na ultrazvuku pekne nasledujúci deň. Vyskúšaj tak o týždeň, každé telo je iné. Ale držím palce!!🍀

livesmilelove
14. jan 2017

Ahoj, tak mne ukazal dve pekne po tyzdni meskajucej MS.... dnes rano 😅 Som este stale v soku haha

livesmilelove
14. jan 2017

Inak baby, mne pomohol k tomuto vysledku pozitivnemu Inofolic. Len mesiac som ho uzivala a vysledok su krasne dve ciarky po 5 mesacnom snazeni ;)

saska91
2. feb 2017

Ahojte chcela by som ak máte niektoré skúsenosť poprosiť o radu. S priatelom sme praktizovali sex s antikoncepciou pharmatex krem celý mesiac aj cez plodné dni. Menštruaciu som dostala o deň neskôr ale skôr ma zarazilo že som ju mala strašne silnú 2 dni a zrazu nič, čo sa mi nestávalo. Od vtedy mám citlivé a bolavé prsia trochu napnuté, častejšie chodím na wc, mala som asi 4 dni po sebe neskutočné bolesti hlavy a teraz mávam len také ako závrat a bolesti chrbtice. V podbrušku ma neustále pichá, prípadne som už cítila ako keby sťahovanie maternice a dosť ma prekvapil hustý biely výtok, ktorý nezapácha ami mič ma nepáli. Test som si robila v priebehu dňa vyšiel negatívne čo však môže byť že som ho aj skoro robila ( neviem )K lekárke idem v pondelok tak už budem na istom len či nemá niektorá náhodou podobné skúsenosti. Ďakujem

kotatko1232
7. feb 2017

@jjuulliisskkaa je to tam 😉

livesmilelove
7. feb 2017

@jjuulliisskkaa skusila si uzivat inofolic ?

liliputka23
21. feb 2017

Ahojte baby vidite tam nieco ?

mlenna15
21. feb 2017

Ahojte baby prosím vás dnes ráno som si robila testy, dva prvé sú s citlivosťou 10ml a ten posledný 25!Kedy by mi mal ukázať 25ovy test že som tehotná ?Menstruaciu mám dostať za 4dni...

0timea
21. feb 2017

@liliputka23 ja vidim,je tam pekny duch,gratulujem 🙂

liliputka23
21. feb 2017

@0timea joj dakujem len dufam ze to nieje ziadny kanalik

0timea
21. feb 2017

@liliputka23 myspim,ze to nie je kanalik,ale pre istotu si sprav test o 2dni a uz by mal lepsie ukazat...meska ti uz ms?

liliputka23
21. feb 2017

@0timea no meskaju 8dni .. spravim neskorsie dalsi test .. a pri prvom tehu mi ukazalo az po2tt meskania tak uvidime ci nieje zly test

0timea
21. feb 2017

@liliputka23 no vyskusaj este dalsi test,drzim palce

maryah
21. feb 2017

Mne meškala menštruácia tri dni keď som si urobila test a vyšli mi rovnaké paličky... U každého je to iné.

julka31111
25. feb 2017

Zienky neze ma tu ukamenujete mam jednu otazku mensiu uz mam dcerku skusame druhe mimino no pred menstruaciou mi bolo jednorazovo zle zvracala som s kavi rannej 😂menzes dosiel o dva dni skor ale bol cely cudny hlavne ta bolest krizov od vtedy ma bolia krize hrozna bolest bolia ma aj prsia nie bradavky tak dnes som si kupila tehotensky test no ukazal mi dve ciarky druha bola slabsia alebo bola tam..moja otazka znie kedy mam ist k lekarke kedze som mala menzes ktory mi skoncil pred 5mi dnami neviem mam v tom zmetok lebo gynekologicka sa stale pyta kolko mi meska no mne nemeska ja som ho mala aj ked taky iny neukamenujte ma prosim vas dakujem za odpoved

sunny8
25. feb 2017

@julka31111 niektore zeny maju ms aj pocas tehu daktore az do 6 mesiaca (poznam osobne ten pripad) ;) urcite chod cim skor este raz si urob testik ;) chod a povedz jej pravdu ona sa s tym tiez uz musela stretnut ;)

julka31111
25. feb 2017

@sunny8 dakujem pekne no urcite jej poviem a dakujem pekne 😉uz nech je pondelok

danka92
26. feb 2017

Baby vidíte to tam aj vy? Nesniva sa mu nemôžem tomu uveriť že tam dačo je a. to nieje ani s ranneho a mozem byt tak max 12 dni do mrch zpstava este 4 dni

july_pk
26. feb 2017

@danka92 je to tam. Gratulujem 😉

danka92
26. feb 2017

@july_pk Ďakujem

zuzi163
27. feb 2017

Ahojte,viem že je skoro robiť si test 5dni pred tym ako mam dostať MS no bola som nedockava..vravela som si ze pockam radsej..a predsa som urobila..a tetaz som sklamana..jeden pasik..je mozne ze sa vysledok este zmeni? Stalo sa to uz niektorej?

july_pk
27. feb 2017

@zuzi163 jasné ze sa este môže zmeniť... Niekomu v deň očakávanej ms, niekomu až niekoľko dní meškania. Držím palce 😉

podlaaa
28. feb 2017

Ahojte robila som si test 5 dni po ocakavanej ms a je negativny citlivost 10ml. Menzes dostavam vzdy este skor ako mam nikdy mi nemeska. Myslite ze sa test moze mylit ?

july_pk
28. feb 2017

@podlaaa nemusi sa mýliť, môžeš mať len ešte nízke hcg aby ho zachytil. Skús zasa o dva dni. Aký test si robila?

domisteve
28. feb 2017

Ja som si robila 9 dni po oplodneni a bol negativny. Nejak mi vnutorny hlas hovoril, ze si mam urobit znova, tak som si urobila o 3 dni dalsi test a uz tam bola slabulilinka druha ciarocka ☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre