Kedy vám tehotenský test ukázal dve čiarky?

ruzovysen
21. mar 2012

Kedy Vam najskor tehu test ukazal // ? Mate skusenost ze najprv bol test negativny a neskor pozitivny ?

salma22
17. apr 2012

ja som si testiky robila skoro kazdy den lebo sme sa snazili a chceli sme babatko .....boli sme asi v 4tt ked na sone bol taky fliacik uz sme len cakali ci sa ujme a ujalo sa 😵

piacere
17. apr 2012

na 10dpo som už mala koľajnicu ako z BA do KE 😀 na 20tkovom mamateste večer 😉 Takže toť, herec, sa zavŕtal snáď na 6dpo 😅

lesana
17. apr 2012

10 dpo vecer slaby duch, mamatest 10kovy

blondy12
18. apr 2012

Ahojte kocky co myslite ze mi to meska alebo mozem byt tehu 🙂 minuly mesiac som brala tabletky ale kedze nejako mi uz po tom porode tabletky nerobia dobre som to nechala tak ..hoci neplanujeme tak sme sa s manzelom 2x pozabudli a...kde ja si pamatam ze okolo 17.3.som dobrala 28tabletku...neviem teraz podla toho by som mala dostat menstruaciu ale boli sme pred tyzdnom na velku noc v Egypte takze velka zmena pocasia z 0stupnov do +30 a potom let lietadlom ...ked sme prisli som si robila test uz v nedelu ale nic...potom dalsi s najnizsou citlivostou 10 ale nic ani naznak ...ale ani dnes ani menstruacia nedosla este...myslite si ze z toho vsetkeho my moze meskat?keby som sla ku gynekologovi tak on by to este nevidel vsak?

micak
18. apr 2012

Je mozne, ze tehu test ukazuje silnejsiu ciarku vzdy poobede nez rano ?

jananis
18. apr 2012

ja som robila test ráno a bol negat. poobede som pozerala a bola tam druhá velmi slabunka čiaročka viditelna len z nejakého uhla 🙂 a naozaj som tehu 🙂

anjelik007
18. apr 2012

mne najskôr ukázal, že negatívny a keď som si ho robila asi 3 dni meškania menšturácie (to je asi 5 dni po prvom teste), tak mi vyšiel pozitívny

deina79
19. aug 2012

a mali ste bolesti, ako keby mala mrcha dojst a nedosla?

sveta27
19. aug 2012

tak ja si nepamätám, ktorý deň som si ho presne robila, ale viem, že to bol Rapiclear s najvyššou citlivosťou a že podľa návodu mi mal už určiť tahotenstvo a bola tam zaručene iba jedna čiarka. Vtedy som bola z toho veľmi smutná, ale iba pár dní, lebo som išla k lekárovi, ktorý mi určil na základe HCG v krvi tehotenstvo a viete čo? Mám DVOJIČKY (pokiaľ sa nemýlim pri dvojičkách je ešte vyššia miera HCG ako pri jednom dieťati). Takže ja tehotenským testom veľmi neverím.

1234lubka
19. aug 2012

uz mi kramy meskali asi 3 tyzdne-neplanovane akcie su najlepsie :D

mirka_aa
19. aug 2012

prve testy co som si robila ked som zistila ze mi meskaju mi vysli s jednou ciarkou...az po 5tich dnoch asi od meskania mi vysli dve..ta druha len slabulilinka a postupne silnela kazdym dnom 🙂

allison10
19. aug 2012

...ja som si test robila keď mi meškala menštruácia 12dní... Zvykla mi meškať, tak som nechcela zasa zažiť sklamanie... A chvalabohu, nezažila som 😉

linuska1
19. aug 2012

na 34 DC...

lenka_b
19. aug 2012

Mavam nepravidelnu menstruaciu, tak neviem kolko dni po meskani, ale bola som v 4tyzdni tehotenstva.

cukricek_a
1. sep 2012

Ahojte, dnes rano na 28 DC som si robila tehotensky test, lebo tento mesiac sa moje telo chova inak, ako zvycajne. Som 12 DPO a casto citim v podrusku tlaky, obcas ma bolia vajecniky a mam citlivejsie prsia. Na 27 DC som poobede jemne spinila najkor hnedy vytok, neskor som videla aj akoby vlasky krvi a vytok sa sfarbil do ruzova. Nebolo to nastastie intenzivne, ale odvtedy som ako na ihlach. Dnes na tehotnskom teste vidim aj velmi, velmi slabunku druhu ciarku, ktora sa objavila az po par minutach. Je mozne, ze hcg je este take nizke? Mam ist v pondelok k dr. ohladom toho krvacania, aj ked nemam este tehotenstvo iste? dakujem za vsetky odpovede!

veva123
12. nov 2012

ahojte kocky, dnes tri testy - dvakrat pepino - silne // a jeden rapid clear - // ale druha slabucka... chcela by som si dat tehu potvrdit z krvi lebo som nedockava 😀 zoberu mi niekde krv aj na poziadanie? pretoze ako poznam mojho gynekologa, objednaju ma az tak za dva tyzdne.... dakujem 🙂

romanka923
2. jan 2013

ahojte.Som tu nová neviem este ako to tu funguje vsetko ale mám na vás otázku už si neviem rady,beriem duphaston na upravenie menštruácie lebo mi meškávala, odvtedy ako som ho nasadila som mala menštruáciu za posledné dva mesiace pravidelne po 28 dňoch,teraz tretí mesiac mi po dobratí poslednej tabletky meška už týžden....2dni dozadu som si robila mamatest a bol neg..:( dá sa na ňho spoľahnúť? pohlavný styk mám pravidelne,praktizujeme s priateľom prerušovanú súlož.....mohla by som aj tak otehotnieť?antikoncepciu neberiem ani som nikdy nebrala...

hannah_
2. jan 2013

na 10dpo slabulinka ciarocka na 10kovom mamateste

papalinka7
4. jan 2013

Dnes na 10dpo a slabucky duch, najprv nic a ked som o hodku ho chcela vyhodit tak tam bol duch.. takze cakam ako sa to bude dalej vyvijat.. 🙂

kuspitka
30. jan 2013

Dievcata pre o test rano je pkny a vecer ani ho tam nevidiet,ze by boli dve

lenosko
30. jan 2013

asi tyzden po "meskani" a boli to riadne kolajnice, ledva som namocila test a uz vyskocili 😀

carine1201
25. feb 2013

Ja som mala vcera negativny a dnes pozitivny druha ciarka nebola uplne silna ale bola tam . Rano si spravim tiez a uvidim a potom idem k doktorovi mne meska MS 6 dni.

romannasport
8. mar 2013

vecer som si robila test a 2ciarka bola slaba a rano kupila dalsi a ciarka nebola. a menzes este len mam dostat toto je 2tehotenstvo a nechapem ze najprv su 2// a rano 1/ ?

dorothy77
8. mar 2013

mne ukázal 2 čiarky na tretí deň meškajúcej menštr.

livocka21
8. mar 2013

MS mi meskala 3 dni a test bol negativny....az ked mi MS meskala tyzden aj niekolko dni az tak boli dve ciarky...drzim palceky 🙂

cathy77
9. mar 2013

10.DPO rano este pred terminom MS. Na 9.DPO este neukazal nic... pravdaze test s citlivostou 10

4ocka
9. mar 2013

Pred x rokmi..- 8.5 posledny menzes test som si robila 9.6 nic a 11.6 mi uz vysli dve ciarky, sice slabe, ale vysli 🙂

viktorka100
9. apr 2013

ahojte,mne ma dojst menzes v sobotu a dnes som si robila test a vysla aj druha ciarocka slabulinko,tak ja neviem,mozem byt tehotna?mam 4dni pred menzesom a mam aj bolesti v podbrusku,ale iba take mierne☹((

perlla
9. apr 2013

viktorka100 mne sa to zdá skoro. niektoré testy sú aj chybné, takže ak si nedočkavá, skús si urobiť ešte iný. ale aj slabá čiarka sa považuje za pozitívum. mne sa ukázali 2 čiarky už na 28. deň cyklu, čiže v deň meškania menštruácie, ale to som už vedela že som, lebo mne sa dostaví hneď ráno a poobede stále nič 🙂. a príznaky žiadne výrazné. akokeby som mala dostať normálne menzes a trochu mi bolo zle od žalúdka, ale bola Veľká noc, tak som to pripisovala skôr stravovaniu 🙂. držím palce

epsonka45
9. apr 2013

Ja som mala posledny menzes 26.1. 2012 a dve ciarky som nasla 18.2. 2012 a to bolo este aj vecer o 8 lebo som nechcela cakat do rana.a hned rano som robila kontrolny a tam to uz bolo uplne jasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre