Kojím,menzes mešká

katuskacicuska
30. mar 2023

Ahojte. Po akom čase sa vám počas kojenia upravil menzes ? Chceli by sme ešte bábätko, no takto sa nám nedari a dcérku by som nechcela odstaviť ..naposledy som mala 20.3.. odvtedy nič a nemám ani žiadne príznaky blížiaceho sa menzesu

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ls56
30. mar 2023

Mozno mas dlhy cyklus.. to ze nemas menzes neznamena, ze nemozes otehotniet.. test si si robila ci sa nahodou nezadarilo?

nyusika
30. mar 2023

@katuskacicuska
posledna menstruacia bola 20.3 ? ved dnes je 30.3....takze iba desat dni po poslednej

katuskacicuska
autor
30. mar 2023

@nyusika ojoj, 20.2 tam malo byť

katuskacicuska
autor
30. mar 2023

@ls56 áno, test biely ako stena

nyusika
30. mar 2023

@katuskacicuska a tehotna nie si ? test si si robila ?

katuskacicuska
autor
30. mar 2023

@nyusika niesom, test bol biely ako stena, to by už ukázalo aspoň toho “ducha” minimalne 😁

nyusika
30. mar 2023

@katuskacicuska ano, to mas pravdu...

ls56
30. mar 2023

@katuskacicuska tak v tom pripade by som neriesila menzes, ked zena koji je to stale normalne ze aj vynecha 🙂 skuste sa snazit a uvidite, ale to ze nie je menzes neznamena, ze sa nezadari 🙂 ak by to trvalo dlhsie tak by som isla za gynekologom a samozrejme odstavit 🙂

katuskacicuska
autor
30. mar 2023

Ok ďakujem zienky, necháme tomu voľný priebeh teda keď je to normálne že ten menzes je taký “hore dole” 🙂

svetlonos
30. mar 2023

@katuskacicuska
ahoj, aj my sme chceli takto stihnut 2 do 3 rokov. Ziadna ochrana, ms prisiel az takmer po 1,5 roku a otehotnela som, ked uz som kojila len raz za den. U mna to skutocne bolo ako antikoncepcia. Po druhom tehu sa na to spoliehat nebudem, som si ista, ze by slo rychlo, kedze druhe ma byt posledne 😂
Casto pomoze, ked tu myslienku pustis, neriesis a ono to pride rychlejsie 🙂

omama40
30. mar 2023

@mamula20 prepac,pises blbost.menstruacia je vysledkom ovulacie...

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
omama40
30. mar 2023

@mamula20 cize ta tvoja veta,ze ked kojis,ms nemusis mat aj rok a ovulacia prebieha je podla teba pravda?trochu si sa sekla.ovulacia casto predchadza prvu MS po porode,preto kojenie nie je forma ochrany pred otehotnenim.tak si to myslela?

omama40
30. mar 2023

@mamula20 alebo si myslela,ze sa ti opakuje ovulacia dlhodobo bez MS?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre