Používame cookies. Viac informácií tu. OK
anjelicek26
18. apr 2012

@juranka - idealne 14 dni od ovulacie.. ale vsetko 11-16 dni je este "zdrava norma" vsetko nad to uz v poriadku nie je. Ale väcsinou je to fakt tych 14 dni..

Ja som testovala tri dni pred meskanim menstruacie - 11 dni od ovulacie - 15-kou testom poobede a uz boli dve ciarky. Takze nemusis cakat tolko si myslim, aj ked potom uz budu dialnice.

juranka
autor
18. apr 2012

@anjelicek26 prosim ta co je to 15-tka ? aky test si pouzila, znacku? mne to potom tych 11 dni vychadza na tuto nedelu. tak si kupim testik v piatok 🙂

anjelicek26
18. apr 2012

@juranka - ja som zila vtedy v nemecku, u nas ten test nie je, kup si mamatest 10-ku test, ten je najlepsi.

Citlivost testou sa oznacuje cislami - jednotkami - podla ktorych je schopne zachytit koncentraciu hcg v moci. Vajicko sa uhniezdi na 6.den a hcg sa zacina tvorit od tohoto dna zdvojuje sa 0/2/4/8/16 cca. kazdy druhy den - teda asi od 10dpo je teoreticky mozne mat ducha na teste. Takze cim nizsie cislo na teste - tym vyssia citlivost.

juranka
autor
18. apr 2012

@anjelicek26 Dakujem 🙂

alchemilkazltozelena
27. júl 2013

Baby potrebujem radu - mozem dostat 9 dni po ovulacii menstruaciu? ovu bola minuly stvrtok...viem to naisto, podla BT...prosim poradte....krvacam a aj brucho trochu boli, dnes som 24 dc...inak mavam pravidelne 29 dnove cykly, nikdy som to takto skoro nedostala...

marmel3005
29. júl 2013

@alchemilkazltozelena to nemusí byť ms ale uhniezdovanie u niekoho sa prejavuje špinením alebo krvácaním ktroré by malo trvať max 2 dni 🙂

alchemilkazltozelena
29. júl 2013

@marmel3005 dik za nadej ale je to ms, bohuzial 😔 asi zo stresu som dostala skor...

natynaty
30. aug 2015

ahojte nemohol by mi niekto poradit mam 15 a menštruaciu som dostala pred tyždnom a kedy príde dalšia ? ☹

ukulela
30. aug 2015

@natynaty prve byvaju nepravidelne - spravidla by to malo byt kazdych 28 dni, no je mozne, ze to bude viac ajmenej ... zatial si to zaznacuj a potom odsledujes, ci uz mas cyklus pravidelny, alebo este nie ... ale teda rataj tak cca mesiac.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli