Koľko dní pred menzesom pociťujete bolesti v podbrušku?

anjelik87
9. júl 2014

Chcem sa opytat ze ako dlho pred mrchou sa vam objavuju, ,zname" bolesti podbruska. Ci len par hodin pred alebo u 2-3 dni pred? Pytam sa preto lebo ja som mala take bolesti uz v pondelok (dnes je streda a dnes mam dostat) a mrcha nikde, vcera tiez take bolesti cca 5 minut a mrcha nikde. Ked som bola 1. krat tehu tak tiez som male take stavy 3 dni pred MS ale vtedy sme sa snazili o babo. Tento mesiac sme mali prerusovany styk tak ako kazdy mesiac uz 10 rokov 🙂 len su mi divne tie bolesti podbruska 2 dni pred ms a ms nikde. Dakujem za odpovede

b4rbork4
9. júl 2014

Ahoj ja mávam vždy len deň pred, tento mesiac mi začali už par dní po ovulke... tak tiež čakám čo bude :D

anjelik87
autor
9. júl 2014

@b4rbork4 ved to ze aj mne stale len den pred. Ale vy sa snazite o babo? A kolko dni po ovulke ti zacali tie bolesti? A cely den to citis alebo kedy?

b4rbork4
9. júl 2014

@anjelik87 No nesnazime, v pravom slova zmysle.. teda este nie :D.... nedavame si pozor a ked to vyjde tak to vyjde, ked nie tak nie....
No asi 3 dni po zacali a nemam ich stale... niekedy aj cely den nic potom vecer trosku velmi zvlastne to je a vobec nie pravidelne, uz som testovala aj... par ludi nieco videlo par nič... vcera som aj spinila s naozaj bolestami, ze som cakala ze uz musi mrcha prist, ale dnes sa to stoplo, zajtra testujem zas...

zuzu12345678
9. júl 2014

@anjelik87 Ahoj mne tieto bolesti zacinaju tak hodku dve pred mrchov mavam straslive krce ako nahle to zacne viem ze mrcha zachvilu dorazi..manzel sa smeje ze predtym ako ma prepadne prvo zaklope na dvere 😀 no valstne tento krat to mam podobne ako ty mne to zacalo dako na zaciatku maja take pichanie raz vlavo raz vpravo slabucke tlaky v brusku co som kazdou chvilou myslela ze dojde a nic dostala som sice 30.5 ale prisla uplne bez bolesti len take spinenie kusok krvy trvala dako 4 dni no ani po jej skonceni to neprestavalo. Ja mam mrchu nepravidelnu ale podla kalendara ak sa tym mozem riadit mala dorazit 6.7 a este sa nedostavila no take tlaky a popichavanie citim stale nie cely den intenzivne ale tak pride to na par minut a ako nahle si lahnem tak to prejde tak tiez tomu nerozumiem..

radka752
10. júl 2014

Ahojte. No ja mám bolesti v podbrušku už dobrých 5 dní pred mrchou a deň-dva vopred sú najintenzívnejšie a začínam pociťovať aj bolesti v krížoch. Nehovoriac o tom, že týždeň pred mrchou začínam mať citlivé prsia. A ešte som aj pažravá - v ten týždeň zjem veľa sladkého a mám chuť len na určité jedlá, a aj to každý mesiac iné 🙂 A o zmenách nálad ani nepíšem 😀

zuzana256
13. júl 2014

ahoj ja pocitujem bolesti pred mrzkamy dva dni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre