Koľko hCG v krvi pri rovnako silných čiarkach na desiatkovom teste?

10. máj 2021

Ahojte, tie ktore ste absolvovali cca sucastne odber krvi aj klasicky tehotenský test, tak v case ked vam druha ciarka na desiatkovom teste zosilnela na rovnako silnu ako kontrolna, tak kolko hcg ste mali v krvi? Kolko to asi moze byť?

pink_lady
10. máj 2021

to je tazko povedat, zalezi od testu...ked mi brali krv 4+4,na USG este nic nebolo vidno, HCG bolo 474, 25kovy test intimed nemal este 100% rovnake ciarky, na dalsi den rano 10tkovy Livsane bola ta testovacia tmavsia ako kontrolna. A hlavne, v moci odrazaju hladinu v krvi tak s 3 dnovym rozostupom...

mikasz
10. máj 2021
lorin29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
10. máj 2021

@mikasz a robili ti aj sono vtedy? Bolo nieco vidiet?

autor
10. máj 2021

@pink_lady ako myslis s 3 daňovým rozostupom? To som nevedela

petamich
10. máj 2021

na sone je "nieco" vidiet pri HCG nad 1000, 2x som mala HCG okolo 500 - myslim 525 a 574 a nebolo vidiet nic, ciarky na 10tkovom teste boli rovnako vyrazne

e1i
10. máj 2021

Naco sa rypat tak skoro. Po ivf sa chodí na krv 14 den po vklade a sono dávajú o 14 dni po krvi, vtedy v drvivej vacsine aj srdiečko uz blika.

Odpoved pre autorku

mikasz
10. máj 2021

Ja som bola na sone 2t po pozitivnej krvi, to uz bilo srdiecko

pink_lady
10. máj 2021

anonym ...ze v krvi je Hcg detekovatelne skor, ako v moci...moc je prefiltrovana krv ...a nie "vsetko" sa hned prefiltruje do mocu, takto prilis jednoducho laicky...

pietrula
6. júl 2023

@petamich Pamätáš si značku testov? Vďaka

petamich
6. júl 2023

@pietrula jo, ja som len clear blue vtedy používala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre