Krátka a slabá menštruácia. Môžem byť tehotná?

lia23
17. okt 2009

Cawko babulky som tu poprvý krat a chcela by som sa vas opytat 4 dni po mrche som mala BT 36,9 a mrcha trvala 2 dniale na druhy den to bolo spinenie takz myslim ze sa neda ani hovorit o mrche. Myslite z eby som mohla byt tehulka?

lia23
autor
19. okt 2009

hmm mne sa skor ten test nepaci...nemas skusenosti s testom PEPINO????

vefi89
19. okt 2009

lia, ja som 4 mesiace nevedela ze som tehotna.
Ale prestan uz rozpravat, oblec sa a chod a ked sa vratis, tak zvestuj

lia23
autor
19. okt 2009

oki tak ja idem..tak papa zatila..a dakuejm

miculienka
19. okt 2009

valria - 4 roky sme sa snažili, teraz v pondelok mi mali robiť laparo, to z toho stresu sa vydarilo, takže to môžem ísť zrušiť, už raz som to tam bola posúvať, už budú mať zo mňa humor 😀

mija777
19. okt 2009

Lia,mozno ten test nieje taky citlivy.Ale co sa deje ti povie len tvoj dr.Tak hadam bude mat dobre spravy 😉

lia23
autor
19. okt 2009

mija..na teste je napisane zevraj citlivost 20..no neivem tomu pepinu moc neverim..nemas s tym skusenosti???

vefi89
19. okt 2009

lia bola si?

lia23
autor
19. okt 2009

hmm povedala ze mam prist o pol 2...ze ma vela objednanych..pocuj vefi..co si ty o tom myslis????

vefi89
19. okt 2009

tak dufam, ze potom pojdes
neviem, co si myslim, z mojho hladiska vidim viacero moznych vychodisk.mozes mat vnutorny zapal, alebo nejaku kulturu, ale mozno aj to babo. Bohuzial ja do teba nevidim a ani neviem presne problemi. Nevidela som tu mrsku a tiez neviem, ci mas pravidelny, alebo nepravidelny cyklus. V kazdom pripade sa velmi neraduj, aby si potom nebola sklamana. Do tej pol druhej vydrz a dr ti to povie presne co sa v tebe deje

lia23
autor
19. okt 2009

hm..ano pojdem..ja hcem to tiez vediet konecne...a pocuj vefi..ty nemas nejake skusenosti s testom PEPINO???

vefi89
19. okt 2009

nemam, ja som si testy kupovala len a len v lekarni

lia23
autor
19. okt 2009

ja som si kupila prve dva v hypernove..tam mi ukazalo tu ciarocku...a teraz tento v tescu...a tam uz nei je nic..ani ked ho presveitim..tak ja fakt neivem uz :(

allinka79
19. okt 2009

ahoj lia citam... tak ako? Si nakoniec bola u lekarky?

lia23
autor
19. okt 2009

nevies kolko stoji prosim ta mamatest??

lia23
autor
19. okt 2009

ahoj allinka..nie nebola som..mala plno..pojdem tam az o pol 2...tak uvidime co mi povie..uz som z toho na hlavu.. ☹

vefi89
19. okt 2009

ak sa smiem spytat, kolko mas rokov?

lia23
autor
19. okt 2009

o par mesiacov 19

allinka79
19. okt 2009

lia, moze byt aj horsie, tak nebud na nervy...

lia23
autor
19. okt 2009

🙂to si ma teda potesila:Djo ved berem to tak ze stavaju sa aj horsie veci..🙂som kludna:D

tutulicek
19. okt 2009

Prepáčte,že vám skáčem do debaty,ale ja si myslím pokiaľ je žena tehotná každý test výde pozitivny,mám s tým skúsenosť.Buď tam tá druhá čiarka je( aj keď slabá ona po niekoľkých dňoch postupne tmavne),alebo tam nieje.Najlepšie je si robiť test ráno,keď je tehotenstvo na začiatku,a keď je to už v pokročilom štádiu,tak aj cez deň.Môj názor.

lia23
autor
19. okt 2009

tutulicek...berem tvoj nazor dakujem ze si ho vyjadrila...j amomentalne reisim dilemu ze na teste som mala uplne slabucku ciarku ked som ho presvietila baterkou..no na dnesnom uz nebola..

allinka79
19. okt 2009

lia, tak ok... hlavne sa netreba stresovat pocas tehotenstva a cakania... len o tom este muism predsvedcit aj seba... 🙂

lia23
autor
19. okt 2009

hmm len ci tam nejake tehu bude..uvidime..a ani ty sa nestresuj..🙂

allinka79
19. okt 2009

lia stresujem - zajtra si idem lahnut do nemocky, lebo mala tlaci na krcok a otvaram sa ☹

allinka79
19. okt 2009

idem nieco zjest, este sa ukazem...

tutulicek
19. okt 2009

Aj my sme sa o prvé bábo snažili vyše roka,je pravda sú to nervy a to otehotnenie je aj o psichyke keď sa nedarí,ale to sa nedá povedať nemysli na to ja som to zažila!A druhé bábo sa na podarilo na prvý krát.Chce to kľud.Myslím že na tom teste nejaké čiarku už keď ho kúpiš,a už iba tým hcg zložkou sa tá druhá čiarka sfarbí,skús o 2 dni.Ak ani tam nebude tak možno nie si tehu.Koľko ti mešká menzes?

lia23
autor
19. okt 2009

allinka...tak to ma mrzi..ale neboj urcite to skonci dobre...este sa hadam nevybere na svet..🙂neboj sa..drzim ti palce🙂

lia23
autor
19. okt 2009

tutlicek..meskali mi den..no dostavila sa a trvala 2 dni...a z toho druhy den bolo spiennie...

mija777
19. okt 2009

Lia-ani ja nemam skusenost s testom Pepino.Tiez kupujem taketo veci len v lekarni.Prvy test mi vysiel na 5-ty den meskania uplne krasne silno // z ranneho mocu (volal sa Baby Duo-2testy v baleni za cca 2,7eur) a druhy som si robila v priebehu dna s RapiClear a tiez vysiel //.No kazdopadne vydrz do tej pol druhej,co ti na to dr.povie.Takto sa neda posudit,ci si tehu,alebo je to takto z ineho dovodu.Potom sa ozvi 😉

lia23
autor
19. okt 2009

jasne mija..dakuejm ti a ozvem sa🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre