Krátka a slabá menštruácia. Môžem byť tehotná?

lia23
17. okt 2009

Cawko babulky som tu poprvý krat a chcela by som sa vas opytat 4 dni po mrche som mala BT 36,9 a mrcha trvala 2 dniale na druhy den to bolo spinenie takz myslim ze sa neda ani hovorit o mrche. Myslite z eby som mohla byt tehulka?

sofia676
29. okt 2009

ahote babenky, 5 dní mi meska menštruacia, dnes rano som si urobila tehotenský test a bol pozitívny//, bola som u lekara a sestricka mi povedala ze po 5 dnoch to je malo aby to zistil lekar ci som tehotna, objednala ma na 9.11, neviem ci sa mam alebo nie tesit, babatko planujeme

eva3107
29. okt 2009

Sofia...hlavne sa upokoj..prajem ti , aby ti to vyslo..urob si este test o dva dni rano..., aby si si to potvrdila..Mne Dr potvrdila vo 4 tyzdni..a to tam bola iba taka mal biodecka 😅 ...drzim palce.. 😉

lia23
autor
29. okt 2009

Sofia myslim si ze ak ti vysli esty tak si tehu..je to sice malickona prtvrdenie tehu..ale aj tak by to mal uz potvrdit..aj ked je pravda ze niekedy to nepotrvdi ani v tom 6 tt...ked je take malicke ze ho nevidno...takze tka...ak si tehu..tak gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 a halvne kludik🙂 🙂 🙂

dandulina
29. okt 2009

Sofi, neboj 😉 urcite si tehu 🙂..bola som na tom podobne ako ty.Tiez som sla s pozitivnym testom na gyndu a tiez mi to este nevedeli na 100% potvrdit..objednali ma o 2 tyzdne neskor a to som uz aj malinku fazulku videla 🙂...gratulujem 🙂

mija777
29. okt 2009

Ahoj Sofi,ja si tiez myslim,ze tehu si tak gratulujeem 😉 Neboj sa nic,toho 6.11. hadam uz nieco bude vidiet,teraz je este asi skoro..Ale tie // na teste je isto tehu 🙂

likan
2. nov 2009

ahojte, tak po tyzdni som tu opat, cez vikend som si urobila dalsi test, uz 4. v poradi a az tento mi ukazal dve ciarky🙂 a to mi mrcha meska uz 3 tyzdne... prve testy som si robila po dvoch tyzdnoch meskania a kedzde mi to stale neslo do hlavy ze su negat. a zacalo ma pobolievat castejsie podbrusko, neverila som testom... urobila som si este posledny a ten konecne ukazal, ze som tehu🙂 Zajtra idem k lekarovi, uvidime co povie🙂

mia81
2. nov 2009

likan budem drzat palce aby ti dr. potvrdil 100% tehu. a gratulujem 🙂

likan
2. nov 2009

jeeej, si zlata, dakujem🙂 bude to nase prve, tak su to take zvlastne nove pocity🙂 uvidime, co bude zajtra u dr., potom napisem🙂

pepppe
2. nov 2009

🙂 Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte babenky,mam taku otazocku,mozem byt tehotna,ked mi 4dni meska mrcha a citim uz5 dni,take bolesti v brusku,ako ked mam mat ocakavanu mrchu,co si myslite:??dakujem vopred

mia81
2. nov 2009

a nemas nejake ine priznaky ako su unava,nechut na kavu (ak pijes),boles. prsia alebo zväcsene,citl. na urcite pachy...

jankaroy
2. nov 2009

Ahojte baby,
som tu prvy krat a momentalne riesim ci som tehu alebo nie. Mrcha meska 4 den, mam len taky slaby hnedy vytok.
Robila som si aj test pred 3 dnami. Prva ciarka sa objavila hned ale ta druha o dost neskor aj to len taky jemny obrys. Okrem toho ma uz asi tyzden bolia prsia a som citliva na kazdu vonu. Stale mam pocit ze to uz dostanem a nic. Prosim poradte.

flamenga
2. nov 2009

janka tak skús dnes ďalší test... ak bol pred tromi dňami obrys, dnes by už mala byť čiarka viditeľná 🙂 príznaky máš tehotenské... v prvých týždňoch tehotenstva bolí brucho ako na krámy, pretože sa rozťahuje maternica 😉 určite skús test, držím palce 😵

jankaroy
2. nov 2009

A este mam zvysenu teplotu 37 C.

flamenga
2. nov 2009

tehotná 😉 testuj 😀

lubica1995
2. nov 2009

Ahojte baby, akosi som sa do vás začítala a spomínam na moje všetky tehotenstvá- sesternica sa mi smeje, že som jablonka, bolo ich 5. Tiež si spomínam, že som špinila pri prvom tehotenstve...dokonca to bol taký tmavý výtok, že vyzeral až čierny..a pri druhom mi test ukázal, že tehotná niesom, zahodila som ho a po dvoch hodinách som sa pre neho intuitívne načiahla v koši a bol pozit.....Tak sa tiež prikláňam k názoru, žš tehotná si.....jankaroy.

pepppe
2. nov 2009

noo takze som nevydrzala a urobila som si test a vysli mi dve ciarky 🙂

jankaroy
2. nov 2009

Vdaka za reakcie, ozvem sa ako dopadol druhy test.
Dufam ze mate pravdu. 🙂

mia81
3. nov 2009

pepppe gratulujem .Ale vas tu pribuda 😉

jankaroy budem ti drzat palce aby si sa pridala do skupiny tehotnych. 😉 🙂

likan
3. nov 2009

ahojte, takze dnes som bola u dr. a je to potvrdene, ze som tehu🙂)))) ze asi medzi 5.-6.tt., o 10 dni mam prist znova na krv a ultrazvuk🙂 Tak sa tesime, hlavne je to krasny zazrak a dar, ze sa nam to podarila na prvy sup...

mia81
3. nov 2009

likan tak si to tehu uzivaj.Tehotenstvo je krasne (az nato grcanie ,ale aj to sa da prezit).Davaj na seba pozor.

lyzenka
3. nov 2009

babulky,

a čo hovoríte na toto, kuknite do môjho albumu.....mám teraz dva dni pred MS....výsledok bol po 15 min. (mal byť do 10 min. - no nakvapkala som tam akosik toho viac...tak kým sa to nejako spracovalo...)...žeby??

likan
3. nov 2009

ahoj mia🙂 si moc zlata:O) zatial mi zle nebyva, tak by to tak snad mohlo ostat:O)) uvidime🙂 ja som inak stale z toho nejak mimo, stale to asi nechapem, ze je to pravda:O)) Ale je to moc mile...

lyzenka
3. nov 2009

halooo, babulkyyyy...tak kuk do albumu...a hovorte...

simib
3. nov 2009

Lyzenka ja myslím,že je to jasné tehu,ale testni znova.

lyzenka
3. nov 2009

no musím kúpiť test... 😉

simib
3. nov 2009

Aha.Tak ic kúpiť a testuj.

lyzenka
3. nov 2009

no len akurát sme chorí...aj malí aj ja....sme boli dnes u dokiny....ešte predpísala antibiotiká...a čo ja viem čo...tak preto som testovala...že či to mám vôbec brať...aby náhodou sa volačo nestalo.,.....

bibi65
3. nov 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Ahojte baby. Potrebujem poradit..... Vcera som mala hnedy vytok, bolia ma vajecniky a strasne mi bolo zle v noci od zaludka a pokracovala to aj dnes skoro cely den hlavne ked pocizujem hlad. Nechrabneny pohlavny styk som mala najskor 24.10. a potom 30.10. Mrchu mam dostat 14.11. Mozem byt tehotna?........dakuejm za prispevky

lyzenka
3. nov 2009

bibi,

no môže byť že v období medzi 24 a 30.10 si bola v ovulácii....a tehotná môžeš byť.....tak treba len čakať asi...
držím palce

bibi65
3. nov 2009

lyzenka uz by som mohla mat aj tie priznaky co som vyssie spominala? a inak dakujem za tvoj prispevok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre