Krátka a slabá menštruácia. Môžem byť tehotná?

lia23
17. okt 2009

Cawko babulky som tu poprvý krat a chcela by som sa vas opytat 4 dni po mrche som mala BT 36,9 a mrcha trvala 2 dniale na druhy den to bolo spinenie takz myslim ze sa neda ani hovorit o mrche. Myslite z eby som mohla byt tehulka?

darka252
12. feb 2016

@misel0806 u mna praveze ani ziadny problem nie je ani u manzela. Lekar este chce vylucit nepriechodnost vajickovodov tak preto idem. Inak sam povedal ze nechape v com moze byt problem. Ty aspon vies co to moze u teba stazovat ale ja mozem iba cakat 🙂 Ale horoskop na tento rok vravi ze koniec roka bude najstastnejsim obdobim mojho zivota a ze moje dlhodobe snazenie prinesie urodu.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 na horoskopy vobec neverim ale potesi 😅

misel0806
12. feb 2016

@darka2tak ked ti to horoskop vravi tak ti drzim palce aby ti to vyslo. Ja som si to dala aj vyvestit ci budem mat ece jedno no povedala vestkyna ze hej a aj kedy ale sa mi to nenaplnilo bohuzial tak na tieto veci neverim. Ale k tebe moze byt stastena viac milsia. Tak nech ti to vyjde nech mas plodny rok. Drzim ti palce nech ti laparo dobre dopadne nech mas to miminko🚼😀☺ papa

misel0806
12. feb 2016

Stanislava33 ☺☺☺😀

suesue1983
7. jún 2016

Ahojte,neviem do ktorej diskusie pridať moju otazku hadam poradíte...Meriam bt od minuleho cyklu ale len od ovulky,od ovulky bola teplota 36,8-37 menej nie,ms som mala dostat az o dva dni ale prisla dnes ale zatial len take minimum len na slip vlozku,ked som rano bt merala bola 36,9....Mam to zadat do grafu ako zaciatok noveho cyklu ci az teda o dva dni ked mala prist pravá mrcha?(Mavam ju troj dnovu,prosim poradi niekto?Ďakujem

suesue1983
7. jún 2016

Žienky prosím poradte(

madamzel123
4. feb 2018

@luckanitra ahoj bola ai vtedy tehu co ti.haprovala ms? Ďakujem

luckanitra
4. feb 2018

@madamzel123 haprovala,tehu som nebola. Mas podobne?

madamzel123
4. feb 2018

@luckanitra ja to mam presne ako cez kopirak 😁 druhy cyklus mi prisla ms o týždeň skor a je veľmi slaba...tehu testy negatívne..bola si aj u doktora? Ci samo sa to upravilo? Po akom case? Ďakujem ze si odpisala😊

dodikatichloe
8. mar 2019

Ahoj baby som tu prvy krat potrebujem radu mynuli mesiac vo februari koncom som si myslela ze som dostala menzes ale ale trval velmo kratko len 2 dni a take slabunke blede ruzove co je u mna cudne lebo zviknem mavat svoje dni 5 od vtedy som nedostla mozem byt tehotna?dakujem za kazdu radu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre