Môžem byť i napriek menštruácii tehotná?

suzzinkaa
25. aug 2012

Ahojte snažilky.Dufam, že mi niektora z vas pomoze s mojim problémom. 26.,27. a 28.júla sme mali s priatelom prerusovany styk.Kazdy den niekolko krát po sebe. Este nesnazilkujeme naplno aj ked by som babo velmi chcela. V tom case som brala aj prednison, ktory mi predpisal alergolog. 30. a 31. jula som mala slabe spinenie. Zdalo sa mi to velmi divne, lebo to nikdy nemavam a mrchu som mala dostat az13. augusta. Potom prislo pichanie v podbrusku, dve dni som jedla co som videla 😀 ale potom som to zacala kontrolovat. 11. augusta prisla mrcha, ale co bolo divne, ziadna bolest prs pred mrchou, ziadne bolesti. Ja mam pri mrche vzdy velmi silne krce ktore nezvladam, tak som si u gyn. bola dat predpisat tabletky od bolesti na tieto krce. No ked prisla mrcha, tak len slaba bolest brucha, bola slabsia ako inokedy, sice trvala cca 5 dni ale bola ovela slabsia. Tak som usudila ze tehotna nebudem. No nevedela som sa zbavit pocitu ze som tehotna, testy samozrejme negativne. Stale mam bolesti v podbrusku, objavuju sa sem tam ale su. Teraz 20. augusta som bola u gyn. na prehliadku, robil mi ultrazvuk ale nic mi nepovedal. Myslite, ze uz by tam nieco videl? Len sa zacudovane na mna pozrel a povedal ze: kedyto bola posledna menstruacia? (pytal sa to druhykrat v jeden den). ale nic viac nepovedal a ja hlupa som sa neopytala. Nedalo mi to a den po jeho navsteve som si urobila dalsi test, samozrejme negativny. Tak som si povedala ze uz nato nebudem mysliet lebo z toho fakt zosaliem :D mam pocit ze uz som tehu hypochonder 😀 ale ked prisiel priatel domov hovori mi ze sa mi dost zvacsili prsia. Aj ja som si to vsimla, ale uz som myslela ze mi sibe z toho vsetkeho tak som mu nic nepovedala,no povedal to sam tak to tak asi je. som migrenicka a casto ma boli hlava...ale v poslednej dobe je to skoro kazdy den. takze sa vas chcem opytat..je mozne ze mi este 20augusta neukazal test // aj ked by som teoreticky bola tehu? Co si o tom myslite?

Dakujem krasne za vsetky odpovede a drzim palce vsetkym snazilkam 🙂

katren
25. aug 2012

@suzzinkaa pouzi vyhladavac a pohladaj si odpoved na otazku....uz tu taka diskusia je 😉

suzzinkaa
autor
25. aug 2012

ospravedlnujem sa ze je to take dlhe, ale nevedela som to skratit 😅

katren
25. aug 2012

@suzzinkaa 😉 nevadi 😉 su tu aj dlhsie "litania" 😀

suzzinkaa
autor
25. aug 2012

@katren prosimta a ty mi nevies poradit aspon v tom ci je mozne ze este toho 20augusta bol test negativny? mne sa to zda uz dlho, ale nevyznam sa v tom velmi tak potrebujem radu 🙂 dakujem ti

petraxy6
25. aug 2012

@katren kamošky? 😀
@suzzinkaa a nemôžeš zájsť za dr. a povedať mu všetko to, čo si tu teraz napísala? 😝

katren
25. aug 2012

@suzzinkaa ja som mala test pozitivny az na 40DC, kedze mam 35 dnovy cyklus a otehu som 3 dni pre menzesom....ja som mala normalne menzes a az potom dasli nedosiel....

milagrosss20
25. aug 2012

@suzzinkaa no ja som mala presne to co aj ty pred mesiacom ....12.jula mi prisla mmska presne ako tebe..ziadne bolesti nic a co ja tiez mam bolesti a poriadne co musim vylezat,...a tiez bola slaba velmi slaba v prvy den den mi vydrzala jedna vlozka co som sa az cudovala....a po nociach nic vobec nic a bola kratsia...a teraz tento mesiac nemam vobec mmsku a testy negativne ako ty...a prsia bolia ako teba a su trochu vacsie a su na nich aj zily tako na rukach....tak neviem uz som chora s toho...

suzzinkaa
autor
25. aug 2012

@milagrosss20 ahoj 🙂 fuuu no ja este neviem ci dalsia mrska pride....ale tebe ked neprisla tak by si mohla byt tehu 🙂 nechcela si zajst za doktorom na krv? mas aj ine priznaky? ja som napr. vzdy pila malo vody, no posledny mesiac pijem v kuse a samozrejm aj na wecko lietam kazdu pol hodinku 😀 uz mi z toho vsetkeho prepina. Kedy si robila posledny test?

milagrosss20
25. aug 2012

@suzzinkaa no bola som u neho..ale povedal ze ked mi nepride do konca mesiaca tak mam prist,,,vies je to moznost ze mi meska s liekov co beriem na homonny...ale uz aj vyrazky sa mi robia takze uz pride...a test som si robila vcera rano a bol negativny...a pijes mozno koli tomu ze je teplo...ale telo si to ziada...neviem teda...

suzzinkaa
autor
25. aug 2012

@milagrosss20 este som sa neopytala to zakladne 😉 chcela by si babo? snazilkujete? ja len dufam ze to dopadne tak ako si zelas 🙂 vyrazky sa ti mozu robit aj ked si tehu, takze to nic nemusi este znamenat 🙂 no som si ista ze to nieje tym ze je teplo....lebo ja som ani pri vysokych horucavach nepila vela.tak tym to urcite nieje. A nezobral ti ani krv?

milagrosss20
25. aug 2012

no mi sa snazime cca 5ty mesiac a nic zatial,,,,tak neviem zatial mi to meska a ani necitim aby mi mala dojst....len tie vyrazky a nohy ma bolia tak uz viem ze pride... no nie nebral lebo mi povedal ze ked nedostanem do konca mesiaca tak mam prist....uvidime teda..a ty sisi robila TESTk?

suzzinkaa
autor
25. aug 2012

@milagrosss20 no neviem ale je to zvlastne. Podla mna by si mohla byt, citala som o jednej kocke ze do 2 mesiaca jej test neukazal, dokonca ani z krvi jej nezstiii a bola tehu. Ano robila som 20augusta a nic. Uz som si aj povedala ze necham to tak ale zmiatli ma tie zvacsujuce sa prsia, tak fakt uz neviem

milagrosss20
25. aug 2012

@suzzinkaa ako zvacsene?je ti mala podprda ci ako si to zistila?no neviem ja tomu neverim ze som zatial ma ziaden test neklamal tak neviem...hmm uvidime a ty neides ku lekarovi?ci nahodou?a to tento mesiac si mala slabu mmsku?

suzzinkaa
autor
25. aug 2012

@milagrosss20 jj zvacsene....najskor som si to vsimla ja....a potom priatel....a podpira mi este nieje mala...ale ked sa este zvacsia tak uz bude. no bola som u dokiho na prehliadku...zaciatkom septembra maju byt vysledky, tak ak do vtedy budem mat este priznaky,urobim test..a este sa opytam dokiho ze co a ako.jj tento mesiac som mala 11.augusta som dostala.

bebe2013
25. aug 2012

@suzzinkaa mozno sa ti len meni cyklus. Aj to sa stava. Okrem toho pregnison moze tiez trochu telo zmiast.

milagrosss20
25. aug 2012

@bebe2013 pregdizon?ja neberiem pregdizon ale L.thyroxin a co som sa pytala tu bab tak kazdej jednej nemeskal s tych liekov tak sama neviem teda.....

milagrosss20
25. aug 2012

@suzzinkaa a on ta pozeral ci ako?a bral ti krv alebo stery?

bebe2013
25. aug 2012

@milagrosss20 ale ja som nehovorila o tebe, je tam napisane, ze to je suzzinke, ona pisala, ze berie prednison! L-thyroxin by ti mal cyklus skor napravit!

milagrosss20
25. aug 2012

@bebe2013 prepac prepac nevsimla som si to ... ☹ prepac

bebe2013
25. aug 2012

@milagrosss20 v pohode! :D Nic strasneho sa nestalo. :D

suzzinkaa
autor
25. aug 2012

@milagrosss20 robil mi normalne celkovu prehliadku...tak neviem ak tam nieco je tak to mozno v tom case este nevidel...ale skor tam nic nieje....no som zvedava ako budeme pokracovat :D

bebe2013
25. aug 2012

@suzzinkaa Ja som bola u gynekologa tesne predtym, nez som dostala kramky :( a som sa ho pytala, ci by mi vedel zistit pripadne tehotenstvo z krvi a on povedal, ze je na to este prilis skoro. Ze to nevidno este ani v krvi. Ze az tak po 5 dnoch meskania.

suzzinkaa
autor
25. aug 2012

@bebe2013 Ahoj 🙂 jj tiez som si myslela ze je to vsetko sposobene prednisonom, len to ze sa mi zvacsili prsia ma zase pomiatlo. asi je to fakt koli tym liekom...fakt neviem....som z toho uz na prasky :D a to ja sa nejak strasne nesledujem,len sa mi zacali diat veci ako nikdy predtym....a od vtedy rozmyslam ci je na pricine prednison alebo pripadne tehu. a ani by som to nejak neriesila, len ide o to ze ja som migrenicka a casto ma velmi boli hlava.a kedze neviem na com som tak neviem ci mozem brat tabletky od bolesti. a Dakujem aj tebe za reakciu 🙂

suzzinkaa
autor
25. aug 2012

@bebe2013 a ty snazilkujes? 🙂 budem ti silno drzat palce nech sa vam to coskoro podari 🙂

bebe2013
25. aug 2012

@suzzinkaa dakujem! Hej, snazime sa, dufam, ze v tomto cykle to uz klapne. Inac, hovorila si alergologovi, ze chces otehotniet? Predsalen, ten prednison nie su lentilky.

alex2201
25. aug 2012

ahoj ja som to mala tak ako Ty pri oboch tehu, čiže som prišla až po ďalšej mrche že som tehu, keď vynechala mrška. slabá MS a nič viac, zakaždým som bola už v 7tt s pozitívnym testom a u gynekológa s bijúcim srdiečkom

suzzinkaa
autor
25. aug 2012

@alex2201 ahoj 🙂jeej tak to muselo byt krasne hned pri prvej navsteve vidiet bijuce srdiecko🙂 teraz neviem- ako ktora z nas si to mala? 😀 a mala si uplne slabu mrsku??? ake si mala dalsie priznaky?

suzzinkaa
autor
25. aug 2012

@bebe2013 nie nehovorila som mu, lebo mi este nesnazilkujeme naplno 🙂 ale prednison uz aj tak neberiem, brala som ho len 10dni🙂 ale dakujem ti za upozornenie 🙂

milagrosss20
25. aug 2012

@suzzinkaa tak v tom case urcite nebolo nic vydiet tomu ver...no nic uvidis ci ti bude meskat nabuduci mesiac skor takto by si to mala aj riesit lebo aj tak nic nebude vydiet a ani s krvi ti to neukazu,,,

milagrosss20
25. aug 2012

@alex2201 ahoj ako ktora si mala mmsku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre