Krátka menštrácia
Ahojte, snazime sa o babo.. mam pravidelny cyklus a vzdy mi trva 6-7 dni. Prve 2-3 dni velmi silna a potom uz slabsia. No tento mesiac mi sice ms prisla ale prvy den uplne slabucke, len par kvapiek. Par dohneda kvapiek. Druhy den zosilnela ale stale nebola taka ako zvycajne. Teraz je 4 den a ms je prec. Poobede som len trocha spinila. Mate niektora skusenosti?
Presne pre takuto ms som si robila tehotensky test. Ze bola ina, ako inokedy a momentalne som uz 39tt 🙂 drzim palce, aby to vyslo...
@maciatko93 no bolest prs, co som nemavala pred ms. Pichanie v podbrusku uz dlhsie .. inak som moc nepostrehla nic.. nevsimala som si to moc. 🙂
@lucka12399 dakujem 🙂 uz len to uspesne dobojovat. Budem drzat palce, aby vam to vyslo.
@maciatko93 este som si nerobila, ale chystam sa urobit. Neviem ci mam este pockat .. alebo
@lucka12399 Ahoj, aj ja som mala ako tehotná slabučkú menštruáciu, dokonca 2x. Takže áno, možno si tehotná. 😊

@lucka12399 ahoj ja som tak mala pri synovi 🙂