Meškajúca menštruácia a slabé špinenie

21. jún 2021

Ahojte. Sú tu také baby, ktoré boli tehotné za takýchto okolností? MS mi meškala 4 dni, mávam ju pravidelnú (28 dní). Včera podvečer prišla, ale bez bolestí a len slabučké hnedo ružové, skôr len na toaletnom papiery a pár kvapiek na hyg. vložke. MS mávam vždy veľmi intenzívnu a mám veľmi silné bolesti. Test som si nerobila dnes ráno ešte. Blbé komentare a vysmešky si nechajte, pytam sa normalnych kočiek ich skusenosť s takout situáciou. ďakujem

ivver
21. jún 2021

Mohlo byť biochemické tehotenstvo, mne sa to stalo, ukazovala sa mi slabá čiarka ako tebe, už si pridával pár diskusii s testami 😊 a tiež mi meškala ms 4 dní.. A na piaty deň som najprv začala slabo špinit no potom sa to rozbehlo..
Drzzim palce v ďalšom cykle

lllenuli
21. jún 2021

Ja som tiež slabohnedo spinila na začiatku tehotenstva, tuším na 12 DC a potom ďalej v 6tt, 7tt a ešte sem-tam až do 12tt....zevraj je to normálne v tých začiatkoch....a mimochodom, spinenie sa za ms nepovažuje, takze ani nemôžeš povedať že ti “prišla”, na to musíš mat jasnocervene krvácanie 🙂

autor
21. jún 2021

@lllenuli je to také, ružovo hnedé, bledé, takže to ani nemam povazovať za MS?

lllenuli
21. jún 2021

Nie nie, až keď začneš krvácať

barus26
21. jún 2021

ako sa píše vyššie, spinenie nie je ms… urob si test, pokial bude pozitívny tak chod k dr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre