Krv po styku

viviana1
22. feb 2014

Dobrý den žienky potrebujem pomocť ide o dosť intímnu vec tak prosím bude ohľadoplni....mám veľký problém neviem čo si otom mám myslieť takže začala so mat intimni styk s mojím priateľom začali sme to len tak po stojačky bola som ešte panna ale vtedy po prvý krát nebola žiadna krv nič nechápala som to tak sme to skušali stále a stále tak iste potom sme to skusilí normálne aa zrazu som pocitla bolesť a vtom som krvacalá tak teraz neviem či až vtedy som stratila panestvo a prečo som stále nechápala že prečo nemožem byt tehotna je to tak?? ale teraz som stoho úplne mimo zas sme mali styk normalne a zas ta krv hmmm nechápem prečo??.....možem byt tehotná veľmi by som chcela ale už teraz neviem čo si otom mám myslieť že či vtom čo som krvacala sme malí nechraneni sex či možem byt tehotna????.....ja viem že to je všetko čudne ale kto mi mozes aspon trosku pomoct tak píšte dakujem.....a nie nerobím si srandu ☹

maria1989
22. feb 2014

ja keď tu vidím príspevky, ktorým meno začína na vivi... mám dosť. inak ak to myslíš vážne, tak podľa mňa nie si pripravená na materstvo (a veci s tým súvisiace) keď nevieš ani základné veci o otehotnení 😉

cerez
22. feb 2014

Ak ide o krvácanie po pohlavnom styku a zvlášť o intímnu záležitosť, niet dobrej rady od ženského lekára. Takže ja by som na tvojom mieste nehľadala odpoveď tu na koníku, ale radšej sa poradila s lekárom.

mokon
22. feb 2014

@maria1989 plne s tebou súhlasím 🙂

anaxamon
22. feb 2014

ak je toto vazne vaaazne tak odpoved znie: panenstvo si stratila ked si zacala krvacat, ak ste mali sex skor nez si sa uplne zahojila je normalne ze opat krvacas, to mas ako ked si zoderes hojaciu sa ranu..a tehotna? mozes byt tehotna aj po prvom styku ale skor nie....to by si bola z tych stastnejsich ak po tehotenstve tuzis

okrem toho studuj a citaj ak chces byt tehu a mat dieta....aspon elementarne veci ohladom cyklu a toho ako sa to stane a co dalej.drzim paste pa

linda20111
22. feb 2014

@viviana1 Odporucam navstivit gynekologa, aby ta vysetril kvoli tomu krvacaniu. A ohladom toho ako sa da otehotniet skus pouzit google.

natalienka12
22. feb 2014

Nie sú teraz jarné prázdniny? 😀 😀 😀 Decká, aj keď ste už telom ženy, tak bacha na vec! Ja viem, že dnes je iná doba a sexovať nezačíname až po maturite ako kedysi, ale priviesť na svet dieťa je už vážna vec. Takže ak aj skúšate kadečo príjemné v rodičovských bytoch a autách, myslite na ochranu. Juj, ale som si zamoralizovala.

sandrika1986
23. feb 2014

Choď ku gynekológovi, ten Ti odpovie na tvoje otázky, ktoré ťa zaujímajú, vyšetrí ťa, takže budeš vedieť presne na čom si. Čo sa týka otehotnenia a pod my sme pri tom neboli, takže si to daj do googla a tam nájdeš skoro všetko.

janka3233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre