Krvácanie počas uhniezďovania vajíčka

janami2910
12. feb 2015

Ahojte babulky,
Meriam si BT, podla nej viem na den presne kedy mi ma prist menzes. Mala som dostat v pondelok, no dostala som uz dnes - krvacanie aj.bolest v podbrusku. Mali sme styk v 2.den zvysenych teplot, takze teoreticky mohlo dojst k pocatiu. Je tomu presne tyzden, tak2 zeby sa prave vajicko uhniezdovalo? Mali ste to niektora takto? Nie je to spinenie, fakt mi to pripada jak menzes, len casovo mi to nesedi. Mimcu by sme sa potesili 🙂 viem ze treba pockat jak sa to.vyvinie a spravit potom test len ja sa uz neviem dockat :D chapete...

butterfly333
12. feb 2015

@janami2910 tak sprav tehu test ked uz tyzden meška tak tam musi niečo byt.

bajana
12. feb 2015

Myslím, že zvýšená teplota je po ovulke, nie? Takže toto tu je skôr normálna MS.Pri uhniezdení ide naozaj skôr o špinenie než o silné krvácanie.

sibalka21
12. feb 2015

@janami2910 no skôr sa ti rozbieha MS. Pri uhniezdovani nekrvacas, keď tak tak len slabucko a to len možno 5 min.
@butterfly333 ja som ju tak pochopila ze je tomu týždeň čo mali styk. Ale nie som si istá :D

butterfly333
12. feb 2015

@sibalka21 no pise že ms mala dostat v pondelok a nedostala tak načo čakat spravit tehu test a je vybavene.

sibalka21
12. feb 2015

@butterfly333 píše že mala dostať pondelok ale dostala už dnes krámy. Takže asi mala dostať až budúci pondelok. Je to trochu zložito napisane

janami2910
autor
12. feb 2015

diky za odpovede a sorry ze tak zlozito pisem :D az buduci pondelok som cakala kramy. cize ked som dnes zacala slabo krvacat (asi tyzden po ovulke, kedy sme aj mali styk) tak som si myslela ci to nebude tym uhniezdovanim. ale teraz ku veceru sa mi to riadne rozbieha, tak predsa len to budu pravdepodobne kramy. tak snad nabuduce sa zadari 🙂

bajana
12. feb 2015

@janami2910 drzim palce a skúšajte hlavne pred zvýšením teploty, po ovulke je už len max. 12-24hod na oplodnenie

cirilka
15. aug 2019

Dobrý deň predvčerom som mala hnedý vytok,včera nič a dnes mám krvavý výtok.Za názor dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre