Krvácanie v polovici cyklu

janinamojka
25. jún 2020

Mam cca 24-28dnovy cyklus.. Tyzden po ms sme mali s mužom styk, na 15den cyklu ma zacali hrozne boliet prsia, zacala som mat slabe bolesti a jemne ruzovy vytok, uplne svetly.. Trva asi tretí den. Dnes je 18den cyklu, citim sa ako pred ms.. No nejako skoro by to bolo.. Robila som si test, asi skoro viem, ale predsa.. No negativny.. Citim sa divne. Mali ste niektora nieco podobne? Pockat, zopakovat test,?? Mam naplánovanú návštevu gynekológa o týždeň.

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinamojka
autor
25. jún 2020

@jana65l ja uz dve deturence mam.. A viem ze nejaký cas trva oplodnenie, uhniezdenie... Len s tymto svetloruzovym spinenim som sa nestretla.. A kruti sa mi poobede vzdy hlava, nervava som,... No skratka mi je tak ako by... Len na test asi skoro.. Ale telo sa meni, aj cyklus, hormony... Neviem fakt co to ma byt... Ci par dni pockat..

janinamojka
autor
25. jún 2020

@jana65l aj si takto v polovici cyklu,, krvacala,,?

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinamojka
autor
25. jún 2020

@jana65l tak asi počkám par dni a znovu skusim test.. Som zvedavá.. Takto som to nemala ani pri jednom dieťati.

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinamojka
autor
25. jún 2020

@jana65l na,, staré kolena,, taketo šoky mi robi vlastne telo 🙂.. Aj sa bojim, viac sa však tesim ak by to tak bolo...

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre