Krvné testy na 11 deň po ovulácii

danuska7701
24. sep 2012

S mm sa snažíme o bábo, bola som na preventívnej lekárskej prehliadke, kde mi obvodná brala krv. Bolo to na 11 deň DPO. Myslíte, že už by bolo možné zistiť tehotenstvo z krvi ? Príznaky žiadne...Po koľkých dňoch je možné zistiť tehotenstvo z krvi ?

lucia2505
24. sep 2012

@danuska7701 ahoj, to už by z krvy zistili zvýšené hcg, aj keď možno len minimálne.

janie80
24. sep 2012

@danuska7701 na 11DPO by to uz z krvi mohlo byt vidno... Ale bude ti ju obvodna testovat aj na hcg alebo len na nejake svoje veci? 😕

alena16
24. sep 2012

@danuska7701 Z krvi by sa to uz s najvacsou pravdepodobnostou malo dat zistit. Mne na 11 DPO ukazal domaci test slabulinkeho ducha.

danuska7701
autor
24. sep 2012

@janie80 nie na hcg asi nie...to som bola na preventívke,lebo nás poslal zamestnávateľ...to znamená,že na zistenie tehotenstva sa berie vzorka hcg ?...

dahra
24. sep 2012

@danuska7701 - jasne, ze HCG. Ked ti robia len krvny obraz, tak budes mat vysledky krvneho obrazu. Mala si povedat, možno boli by zaskrtli aj taku kolonku.

janie80
24. sep 2012

@danuska7701 no ona musi do tej sprievodky vyplnit, na co vsetko maju z krvi urobit testy... A ked tam hcg nedala (co asi pri takejto prehliadke nedala), tak to ani testovat nebudu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre