Kto mi upraví tento testík do negatívu?

Dobrý večer milé mamičky,bola by niektora z vás taká ochotná a dala mi tento testík do negatívu,bo mne sa zdá že tam niečo vidím,no vééľmi slabučko. ďakujem moc...dúfam že mi tu fotku načíta...
magimary
21. okt 2013
@simis105 tak, tak 🙂
halvne daj vedieť, ako zajtra pochodíš 😉
simis105
21. okt 2013
@magimary
tak to sa nemusíš báť! keď prídem domov tak prvé čo spravím, sadnem za počítač.Dúfam že zaň
budem sadať s úsmevom 😃
simis105
22. okt 2013
@simis105 Dobre ranko
rano teplota zostala na 37,1 tak snad mrcha este nepride 😉
4katarinakralova5autor
22. okt 2013
@simis105 drzim palce!!!! 🙂
simis105
22. okt 2013
@4katarinakralova5
dakujem, budem to potrebovat....
4katarinakralova5autor
22. okt 2013
@simis105 no co ako si dopadla?
simis105
22. okt 2013
@4katarinakralova5
no myslela som, ze uz budem vediet na com som, ci som alebo niesom tehotna a dopadla som tak ze budem musiet
cakat dalsich 10 dni aby som to zistila.... doktor mi sice povedal ze to vyzera celkom slubne ale nevedel mi to zarucit.
odpoved mi da ked douzivam duphaston.... tak asi tak, ani z voza ani za vozom :-|

🙂
4katarinakralova5autor
22. okt 2013
@simis105 a to ti ani krv nezobral??
simis105
22. okt 2013
@4katarinakralova5
nebral, lebo mi povedal ze to vyzera tak ze som mala ovulaciu este len pred 10dnami a to by bolo skoro a ze ked
budem brat duphaston nic tym nestratim, a o 10 dni budem vediet na 100% ci to tam je alebo nie.
simis105
23. okt 2013
@magimary
Ahoj, zasa ta idem troška otravovať 🙂 . Chcem sa len spýtať, bazalka sa mi drží 13 dní medzi 37,1 až 37,4 ale tento
13 den som začala užívať duphaston, môže to ovpivniť moju bazálku???? že by bola zvýšená aj keby som nebola tehotná???
magimary
23. okt 2013
@simis105 jééj, čítam, ako si včera dopadla 😉 🙂
no, nie je to zlé 🙂
síce nič isté, ale lepšie, ako negatívny výsledok 😉
a neužívala si Duphaston aj predtým, či to sa mi mýli? =-)
/niekedy Duphík môže ovplyvniť teplotu, niekedy nie, takže na to sa nedá nejako extra viazať/
simis105
23. okt 2013
@magimary
nie neužívala, toto je moja previera. Vlastne toto je uplne prvý ciklus co niečo riešim cez tabletky, doteraz mi nikto
nič nedávala iba mi hovorili že musím čkať.........
ale mna už čakať akosi nebavilo, načakala som sa za tych 6 rokov dosť 😉 tak som zmenila dokotora a konečne mám
pocit že sa niečo deje 🙂

no takže zasa sa nemôžem spoliehať že keď budem mať bazalku 18 dní zvýšenú som tehotná ....

k dokorotovi by som mala ísť 1.11. ale to je sviatok tak pojdem asi 31.9. a dúfam že to budú dobré správi lebo 30.9. mám meniny takže by som mala pekný darček 🙂 vlastne by som dostala to čo si želám najviac 😃
magimary
23. okt 2013
@simis105 prečo myslíš že až 18 dní?
bežne býva luteálna (poovulačná) fáza 12-14dní
(ty zatiaľ ale nevieš, akú dlhú mávaš luteálku, keďže si doteraz BT nemerala,
ale aj tak sa dá štatisticky predpokladať, že tých 14-16 dní po ovulácii by malo stačiť na urobenie testu)
čo by malo byť v podstate už o chvíľu,
keďže lekár včera vravel, že ovulácia bola pred 10 dňami,
tak počkať ešte cca 4-5dní a mohlo by sa na teste niečo ukázať 😉
a u doktora už len potvrdiť :-N 🙂

prajem ti ten najkrajší darček!
simis105
23. okt 2013
@magimary
si zlatá, dakume! test som si chcela spraviť v piatok ráno ale ako si napísala asi to bude ešte skoro. tak asi
zasa čakať 🙂

to už mi ide dosť dobre, to čakanie 😃
simis105
23. okt 2013
@magimary
myslíš že na tých testoch pred tým čo som si robila mohol byť duch alebo som si to len nahovarala?
magimary
23. okt 2013
@simis105 neviem...
ak by to bolo tak, ako vravel dr., že ovu bola pred 10 dňami, tak by nemal byť ani duch,
no, na druhej strane, ak by to tak nebolo, ako vravel, tak by to teoreticky mohol byť...
ťažko povedať.
a koľký deň cyklu (nie po ovuluácii) si teraz?
simis105
23. okt 2013
@magimary
31DC
magimary
23. okt 2013
@simis105 a aký najdlhší cyklus si mala kedykoľvek doteraz?
simis105
23. okt 2013
@magimary
najdlhší 33DC
magimary
23. okt 2013
@simis105 tak tento aktuálny ešte nie je najdlhší...
ale dúfajme, že bude 😉 🙂
simis105
23. okt 2013
@magimary
no to určite bude, lebo doktor vravel že kým budem brať duphaston tak mrcha nepride, a mam ho papať 10 dní.
:-S a až po vysadení by mi mala mrcha prísť ža o 12 dní..... ked teda nohodou nebudem tehotná 😉
voskovka
23. okt 2013
@magimary ahoj upravis aj moj? mne sa stale mari ze tam nieco vidim alebo uz mam fakt halucinacie..... 😃
csikike
23. okt 2013
magimary
23. okt 2013
@simis105 no, ja som to myslela tak, že bude dlhý aspoň tých 9 mesiacov :-N x-) 😃
@voskovka
voskovka
23. okt 2013
@magimary aha dakujem tak to mam asi ja vidiny.... uz budem testovat az v den mrchy.
simis105
23. okt 2013
@magimary
Jáááááááááááááááááááj 😃 dúfam že budeš mať pravdu 😉
simis105
24. okt 2013
@magimary
Ahoj, dnes som mala bazalku 36,9 co ty nato? Ja si myslím že keby neberiem duphaston tak by som
asi dnes dostala mrchu...

Nestresujem, neboj sa 😃 len je to pre mna nove a moc tej bazalke nerozumiem 😉 tak by som sa to chcela naucit.
Ale nebas daky lepsi graf? kde by mi to ukazovalo samo? 🙂 napr. že sa tam objaví kolonka ,, halóóó dneska choď sexovať!!! " 😃 😃 😃
magimary
24. okt 2013
@simis105 nooo, teoreticky je to možné tak, ako vravíš,
ale o tom možno ozaj len teoretizovať, keďže lieky berieš a M sa (možno aj vďaka nim) ešte nedostavila,
takže teórie nechajme teóriami a naďalej čakaj(me) :-N

no a skutočne lepší grafík je a býva na fertility friend,
tam sa zaregistruj a budeš krásne vidieť aj krivku, nielen nejasné krížiky :-N 😉
simis105
24. okt 2013
@magimary
dakujem 🙂
simis105
24. okt 2013
@magimary
pošli mi prosím link

Začni písať odpoveď...

Odošli