Ktorý tehotenský test je dobrý?

leela123
21. feb 2012

Ahojte, ktorý teh. test je dobrý? :D totiž kúpila som si PEPINO, zajtra idem použiť, tak by ma zaujímalo či má/nemá ,,úspech" a celková spokojnosť. totiž na mnohých diskusiách sú názory: drahší=lepší ...btw, intiMed: aký je rozdiel ,keď je test Midstream a keď je Dipstick? dakujem moc za odp. 🙂

naty1987
21. feb 2012

velmi dobre tehu testy su Mamatesty lebo su velmi citlive takze ukazu // dost skoro ale ja som mala aj duchov a pepino je super aspon u mna je fajn nikdy ziadny duch nebol len krasne silne kolajnice 🙂

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hoogy
21. feb 2012

@leela123 dipstick je ze namocis do odobratej vzorky mocu midstream je do prudu mocu. ja mam najlepsie skusenosti s mamatestami aj ked nie su najdrahsie. pepino su na nic. 🙂

annie6
21. feb 2012

ja osobne som ako prvy skusala tie pepino a vysiel spravne :D lebo o dva dni neskor pre istotu repiclear a boli tiez //, takze neviem, zalezi mozno aj od toho na aky vyrobeny kus natrafis 🙂

baramborka
21. feb 2012

no hlavne tie pepino testy zvyknu byt prazdne 😀 ja som si kupila a po otvoreni ma čakal prazdny obal....
ale pri prvom tehu mi tiež ukazal pozitivne.... ja tvrdim najlepši test je ten u gynekologa , ten čo ti spravi on 🙂 držim prsty aby ti vyšiel ako si želaš 🙂

janusa_
22. feb 2012

@leela123 mamatesty su vraj najspolahlivejsie 😉

linddi
22. feb 2012

@janusa_ no ani nie... mne na 25 a 28 DC ukázal 2 čiarky a na 29 DC som dostala MS. Mohlo ísť o zamlknutý potrat, kto vie, ale odvtedy som sa zapovedala, že skôr ako na 29 DC si NIJAKÝ ani ten najspoľahlivejší test nespravím a potom si myslím, že hocijaký (lacný či drahý) tehotenstvo musí ukázať alebo vylúčiť.

leela123
autor
22. feb 2012

a tt intimed? skusala ho uz niektora? 🙂

mon777
31. máj 2012

@leela123 no to by zaujímalo aj mňa, že či ho už niektorá skúšala 😀

martaniana
31. máj 2012

len Mamatest, ukáže ti či si tehu už 10 DPO, mne pekne ukázal 🙂

madzik
31. máj 2012

mne ukazal aj pepino 🙂

csina
31. máj 2012

pepino v DM za 1,19 🙂 😉 mne ukázal tehu týždeň pred očakávaným menzesom.. ale bacha, sú 2 druhy, ber ten citlivejší 10 miu..

barcinka13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laja77
23. okt 2012

@linddi
ja len potvrdzujem Tvoje slová, Mamatest 23DC a 27DC pozitívny, dokonca včera 28DC pozitívny CleraBlue a dnes 29DC
prišla MS ☹ , odteraz testujem až po 30tich dňoch

erikavasko
4. máj 2015

Ahoj ja len ze ja som este ms nedostala s je to uz je to 38dc a robila som si test a ukazal zlabeho ducha tak neviem ci mam iny vyskusat a ten prvy bol womantest

lenka6309
6. máj 2015

Mne pozitivne test vysiel 7 dni este pred menzesom,a bol to mamatest pruzkovy

sasi0206
24. dec 2020

@leela123 ahoj ja som skúšala intimed 25 citlivosť a ukázal mi ducha, o tri dni som skúšala mamatest 10citlivist a neukázal mi nič. Iba boli z ranného mocu.. takze sa v tom nevyznám vôbec..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre