Ktorý test odporúčate?

10. apr 2023

Ahojte ženy,

viem, že najlepšie je testovať najskôr v deň MS alebo až keď mešká, no my snažilky vieme aké je to ťažké🙂
Zajtra si plánujem kúpiť test a uvažujem, ktorý by bol najlepší.
Aj keď citlivosť majú rovnakú, rada by som si kúpila test, ktorý ma najviac farbiva.
Často čítam, že jeden test ledva ukáže ducha a druhý už peknú čiarku z toho istého moču. Ak sú rovnakej citlivosti tak asi záleží na obsahu farbiva.
Viete mi poradiť taký? 🙂

janka_266
10. apr 2023

Za mna je to jedno, ak ste tehotná ukáže to každý. Ja som kupovala vždy ten najlacnejší v akcii 😃

esmeronka
10. apr 2023

Ak chceš testovať skorej ako 6 dni pred ms budeš mať každy test snehobiely je jedno ake a kolko farbiva ma....najspolahlivejšie su livsane testy,clearblue tie ultra včasne robia falošne čiarky s vlastnej skusenosti môžem povedať

rachel36a
10. apr 2023

Kazdy test mi vzdy ukazal dobre...ale nikdy som netestovala skor ako mi meskala mrcha, iba pri umelom oplodneni som raz testovala 11 den po oplodneni...aj vtedy mi test ukazal dobre...a to bola 25kova citlivost

didip
10. apr 2023

Mne ukázal obyčajný pepino test 😅 ale testovala som až týždeň po vynechaní

ola101
11. apr 2023

Rozhodne by som si nekupovala Pepino 😀 Ten mňa osobne sklamal už toľkokrát, až to pekné nie je veru. A myslím, že rovnakú skúsenosť majú aj mamičky tuto 😀

didip
11. apr 2023

@ola101 To som zistila až potom 😅 ale akože ja sa nemôžem sťažovať, mne ukázal vždy presne

floki1994
11. apr 2023

Mne ci uz pepino alebo mamatesty ukazali vzfdy dobre ale áno vzdy som testovala az ked mi meskala MS..nechcela som si zbytocne tlaky robit ma seba 🙂 skus livsane alebo mamatest ...ale pred MS je skoro aj tak.moze prist...drzim palce 🙂

bejka90
11. apr 2023

Mne top test ukazal na 11dpo pekne viditelnu ruzovu ciarku takze ja so ms nimi spokojna aj ked som jej najskor nechcela verit....ale slunicko testy maju najviac farbiva co sledujem tu ja ho nemam odskusany

natali1991
11. apr 2023

@didip on ukazuje velmi presne ale ma sa robit ked meska ms a nie niektore sa nan stazuju ze robi duchov len preto lebo testuju tyzden pred ms

didip
11. apr 2023

@natali1991 ja vždy po meškaní a ako vravím vždy presne, keď som otehotnela hneď mi krásne ukázal. Ved nie zbytočne sa píše že po meškaní až ho použiť. Potom o pár dní som si kúpila aj livsane test v lekárni aby som si bola istá že som naozaj tehotná (nevedela som tomu uveriť 😀) a pani ma upozorňovala nech testujem až po meškaní

natali1991
11. apr 2023

@didip no ved presne o tom hovorim ze takto sa ma testovat a potom su neni ziadny duchovia a nic podobne .. ja som teraz 14 tt a tiez pepino mi ukazal kolajnice ale robila som ho az ked mi nedosla ms tak preto na pepino nenadavam lebo mne ukazal vzdy presne aj pri prvom tehu ./ to len niektore testuju uz den po sexe a sa cuduju ze bud tam nic nemaju alebo ze maji duchov 🤷🏼‍♀️😃😃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre