Kvapky lásky a možné tehotenstvo

potkanica
21. máj 2012

Ahojte baby, stalo sa uz niektorej z vas, alebo poznate niekoho, kto otehotnel z kvapiek lasky? zistovala som si tieto veci na nete a docitala som sa, ze to je len vylucok zlazy a neobsahuje spermie, teda pokial nejde o druhe kole, kde mozu spermie ostat v moc. trubici. S frajerom spavame tak, ze zaciname bez kondomu a potom v polce styku si ho nasadime a chcela by som sa spytat, ci to je bezpecne...dakujem

endzu
22. máj 2012

ahojte, my tiez fungujeme na prerusovanom a myslela som si, ze je to ok. ale teraz mi meska mrcha uz 3 den. podbrusko ma pobolieva uz asi dva tyzdne, raz menej, raz viac. bazalna sa drzi hore,37,1 uz 12ty den. niesom nachladena a aj teelsnu teplotu mam mierne zvysenu(od vcera). test som si robila este 2dni pred tym ako som mala dostat,no bol negativny. robila som ho na zaklade toho,ze ma strasne pobolievalo podbrusko a mala som nevolnosti-obcasne, okolo obedu to ustupilo,potom trochu pred vecerom. podla netu som si dokonca nahmatala krcok, ktory je nizko a je tvrdy, ci je otvoreny alebo uzavrety posudit extra neviem. ale nedocitala som sa aky ma byt pred menstruaciou? neviem dokedy mam pockat s dalsim testom, aby ukazal vysledok, na ktory by sa dalo spolahnut. je vobec realne tehotenstvo?(este pre informaciu, mam 23r, pravidelny cyklus). dakujem..

amexa
22. máj 2012

podla mna ked to skombinujes so sledovanim ovu (napr bazalnou teplotou) tak je to ok... samozrejme cez ovu neriskovat

endzu
22. máj 2012

@amexa my sme isli prerusovanou stale, aj cez plodne dni..

amexa
22. máj 2012

@endzu a ked uz ste chceli otehotniet tak islo hned?

endzu
22. máj 2012

my este nemame babatko.ja som vyssie pisala prispevok, ze neviem, ci sa to neprihodilo.

trinka
22. máj 2012

@potkanica zodpovednosť je na vas oboch, ale ja by som sa nespoliehala na prerušovanú sulož...
moja prvá dcerka sa nam podarila aj počas brania HAK 😕 , druha je to skvele počítanie plodných dni 😠 a syn bude asi prasknutý kondom... 😀 😀 😀 no neviem, su ludia, ktorým to funguje- moja sesternica takto s manželom spávaju 7 rokov a deti maju plánované- obe... a potom su ženy na ktoré stačí hodiť trenky (viď ja) a už sa kotulaju... 😔 chceš to vyskušať na vlastnej koži, do ktorej patríš kategórie? 😉

endzu
22. máj 2012

@trinka ahoj trinka, ak sa mozem spytat k tomu pocitaniu plodnych dni, to ste isli na ostro?alebo ste si "davali pozor"? dakujem

trinka
22. máj 2012

@endzu davali sme si pozor... 😒 😕

endzu
22. máj 2012

fiha, no a este ak sa mozem spytat, vidim, ze mas deticky.Menstruacia mi meska 3 den,a mam biely vytok,nepali,nesvrbi, nevadi mi,a niekedy sa mi zda sfarbeny do bledoruzova.uplne uplne slabunko.myslis, ze to moze byt tehotenstvo, aj ked sme si davali pozor??
@trinka

trinka
22. máj 2012

@endzu fuuuha, ja nie som gynekológ 😀 😀 odporučam urobit si test. Mne to doktorka kázala robit si 2-3 mesiace, kedže teraz dojčím

endzu
22. máj 2012

@trinka no test som robila este pred mrchou ale bol negativny, neviem ci by teraz uz ukazal spolahlivy vysledok.3 dni po meskani, asi najskor rano...

potkanica
autor
22. máj 2012

@endzu ked ste si vazne davali pozor tak sa nemas preco strachovat...nemas v skole teraz skusky? ja ked som v strese tak mi meskaju, alebo nie si nachladena atd?

trinka
22. máj 2012

@endzu može sa stať, že meškaju. Ja netvrdím že táto metoda je nejaka extre nespoľahliva, alebo nechcem na vás robiť bububu, len ja by som mala asi strach len takto to riešiť. aspon zatial... 😉

ginger_fox
22. máj 2012

@potkanica aj moje splodenie bolo následkom prerušovanej súlože. Síce rodičia boli manželia, ale mama bola necelý mesiac po operácii apendixu, takže tehotenstvo určite nebola téma dňa(a môj ocinko-lekár-nech mu je zem ľahká, situáciu neustriehol) 😀
@anjelicek26 vnútromaternicové teliesko nie je určené pre ženy, ktoré ešte nerodili a aj tie ktoré rodili, ho nie všetky môžu znášať dobre. Je to tiež veľmi individuálna antikoncepcia. Ja osobne z medicínskeho prostredia viem o toľkých negatívnych skúsenostiach s ním, že by som nikdy neriskovala túto formu antikoncepcie. Ja si chrumkám svoje hormóny, ktoré zase iné ženy zatracujú 😀 Ale každá žena je iná, každej vyhovuje niečo iné, ide o to aby sme to našli 😉

endzu
22. máj 2012

@potkanica ahoj, mam po skuskach, sice pred statnicami,ale to beriem v pohode, vsetko stiham,a nachladena niesom. len trosku som zarazena co sa deje,lebo aj ked som mala neskutocne stresy tak mi mrcha dosla na den presne. a teraz meska,aten vytok, bolest v podbrusku uz dost dlho, fakt nerozumiem,este k tomu aj mierne zvysena teplota. preto uvazujem, ci aj pri prerusovanom styku predsa len nemoze k niecomu dojst. tebe to kolko meska??

potkanica
autor
22. máj 2012

@endzu...mne sa raz stala taka vec, ze som si vazne myslela, ze som tehotna, kramy mi meskali asi 5 dni, bolo mi zle, bolelo ma brucho a dokonca som rano grcala...proste cista psychika, potom som si urobila tehotensky test, ktory bol negativny a vsetky priznaky vymizli a aj kramy dosli 🙂 drzim palce, nech nie si tehu, pokial to nechces...mne to nemeska, este nemam "termin" :D ale mam taky blby pocit, ci nahodou, aj ked sme to s frajerom nedotiahli dokonca, len kvoli tym kvapckam lasky, ale uz mam kupeny test, tak pockam par dni a uvidim...urob si ho aj ty, aj ked po troch dnoch 🙂

stardust
22. máj 2012

moji rodicia fungovali cely cas na prerusovanej sulozi bez nehody.

hrivushka
22. máj 2012

@potkanica ja som tak otehotnela a o dva tyzdne mam rodit. takze treba davat pozor. 😎

potkanica
autor
22. máj 2012

@hrivushka a mozem sa spytat ze ci cez prerusovanu suloz, alebo tak ako ja? lebo my si v polke styku davame vacsinou kondom...a ak tak, nebolo to druhe kolo? :P

hrivushka
23. máj 2012

@potkanica bola to prerusovana...ale fungovala som tak 5 rokov a zrazu toto. prve kolo to bolo.

aduskatt
23. máj 2012

no vzdy, ked je nechraneny styk je moznost otehotnenia, jedina spolahliva antikoncepcia je nesulozit🙂.takze drzim palce, nech vam to vyjde kazdej tak, ako si zelate🙂

usacek79
23. máj 2012

my s muzom sa vyse tri roky riadime plodnymi dnami - tj cca 5 dni v mesiaci bud nesulozime, alebo si "da pozor" a vytiahne v pravy cas 😉 ostatne dni v mesiaci nevytahujeme, ideme normalne do plna 😀 a teda nikdy ziadna nehoda, aj ked uznavam, ze na tento sposob musi zena presne poznat svoj cyklus 🙂
a podotykam, ze ked sme sa rozhodli otehotniet, tak sa nam to dva krat podarilo na prvy pokus 😵

irriss
23. máj 2012

@usacek79
Zajimalo by mne, jak toto "vytazeni" pocituje muz..podle meho "zenskeho mysleni" z milovani nema nic,,protoze musi uz od sameho pocatku myslet na to, aby se nezapomnel, nezasnil a vubec neroztouzil prilis, aby mel cas..(jit ven) a hlavne vcas..

lubikan
23. máj 2012

@potkanica pockaj,tvoj partnej o o cca 20 rokov starsi od teba??...ked pises,ze sexuje prerusovane 25 rokov....a este nema dieta...tak by som sa zamyslala nad otazkou,ci deti mat moze... 😒 ..lebo neviem akym sposobom,sa aj ludom v soubiznise "podarilo" s milenkou,milencom otehotniet....alebo to bolo planovane??

sorciera24
23. máj 2012

@lubikan nie, potkanica sa potom opravila.....ze priatel ma 25 rokov;) (ja som si najprv tiez myslela to, co ty;))

usacek79
23. máj 2012

@irriss no ved prave to pisem - nam sa nepaci prerusovana suloz, takze ju nepraktizujeme - pisem, ze ideme 25 dni v mesiaci "do plna", tzn. bez vytahovania, bez ochrany... A tych cca 5 plodnych dni vacsinou vobec nesulozime a teda ked uz nevieme vydrzat nahodou, tak len vtedy si "dava pozor" (tj. mozno raz za dva mesiace na to "musi" mysliet)

ja si tiez myslim, ze prerusovana je zabijak tej najkrajsej chvile, hoci som presvedcena, ze pre muzov je to zrejme lepsia moznost, ako mat prezervativ.. (mali by sme urobit anketu 😀 )

lubikan
23. máj 2012

@trinka podla mna je v tom nieco za co moze nieco tam hore....a zo svojho okolia ,z pozorovania,mam pocit,ze existuju dovody,kedy je pravy cas,aby sa dieta pocalo...aj cez kondom 😉

lubikan
23. máj 2012

@sorciera24 aha 🙂

irriss
23. máj 2012

@usacek79
To nebylo myslene na Tebe primo 😉
vseobecne..jen jsem to adresovala Tobe, protoze s tim mas zkusenost..vazne bych rada znala odpoved muze, ktery takto provozuje sex nekolik let...zda neni lepsi se milovat sam se sebou ve sprchovem koutku 😎 ale to plati spis pro pubertaky, mozna mi je i lito chlapa, ktery je takto donucen k sexulanimu zivotu..neverim, ze je to jeho volba, to by nebyl "chlap" kdyby mu tento zpusob stacil a vyhovoval zaroven.. 😉

lubikan
23. máj 2012

@usacek79 ..iha,tak toto by som asi neriskovala,neviem...no..prve sa nam narodilo ,tak,heh,asi som sa zle utrela 😀 a potvory usli ...lebo kondom nam obom nevyhovuje....a HAK brat nemozem...a druhe bolo planovane na prvy sup....a zatial sa drzime....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre