Ľudský choriový gonadotropín negatívny a pozitívny test

romanka923
9. feb 2013

ahojte.možno s avám zdá stupidný názov diskusie ale mohlo sa stať že tehotenské testy vyšli pozitívne a hcg z krvi neg.?krv má byť 100%ná to viem ale čo tie testy.....ak vychádzajú falošne tak potom načo je také testovanie....

zivika
9. feb 2013

@romanka923 a co na to lekar? nemas nejake zdravotne problemy, ktore by mohli ovplyvnit vysledky tehu testu? lebo ta krv je ozaj 100%

jania023
9. feb 2013

@romanka923 To je divne ze testy su pozitivne akrv nie ved aj jedno aj druhe je vlastne HcG hormon a ked ho detektuje jeden musi aj druhy..nehodis fotku testu?

romanka923
autor
9. feb 2013

@zivika u svojho lekára som zatiaľ nebola,krv som si dala vyšetriť v labáku ako samoplatca...ale ak do pondelka nedostanem tak už k nemu nabehnem.....chcela som mať istotu nech nevyzerám ako blázon...lebo o dieťatko sa snažíme už dosť dlho....tak som chcela že mu poviem že mám poz.tt aj hcg...tak tie tt nechápem....ešte že by sa v labáku pomýlili 😎 ale to je asi blbosť..🙂 a na preventívke pred pol rokom bolo všetko v poriadku...tak neviem...

romanka923
autor
9. feb 2013

@jania023 idem ju z mobilu vytiahnut do compu a hodím...ale v mobile nemám moc dobrý foťák ale je to vidieť aj na tej blbej rozmazanej foto...sekundu a dám fofo....

romanka923
autor
9. feb 2013

@jania023 ešte prsím ako s apridáva foto?zatiaľ som sem nikdy nedávala...

jania023
9. feb 2013

@romanka923 tu kde pises je pod tym pridaj fotky tam kde su smajlikovia dole take +..pozri kde si ich ulozis a klikni na pridaj fotky a to ta presmeruje do tvojho pc tam si nades asi najskor downland ci ako sa to pise a tam si najdes fotku kliknes 2x a mas to tu

mimka11111
9. feb 2013

@romanka923 áno,môže.....niektoré cysty vraj vytvárajú falošne pozitívny tehu test, som toho príkladom...test pozitívny, no tehu nie som...vraj nejaká hormonálna porucha či čo 😖 na uzv nevidieť ale tiež nič...

romanka923
autor
9. feb 2013

neviem či ich tam vidím iba ja....

jania023
9. feb 2013

@romanka923 nie su tam ale...ktory je prvy a ktory druhy?vrchny je prvy a spodny druhy?ci naopak??velmi dolezite

romanka923
autor
9. feb 2013

neviem či to je vidieť baby slabý foťák mám na telefone...

romanka923
autor
9. feb 2013

spodný je prvý,a ten and ním je robený druhý den....

lulu19
9. feb 2013

je ich tam vidiet // treba ist na vysetrenie ku doktorovi

romanka923
autor
9. feb 2013

@lulu19 ked do pondelka nedostanem tak pojdem....ale myslím že vytúžené bábätko to nebude...skorej ta cysta...dakujem baby za názor

lulu19
9. feb 2013

uvidis ale drzim palce daj my vediet ze ako si dopadla

jania023
9. feb 2013

@romanka923 aha tak je to potom ok...v labaku sa museli pomylit..ziaden liek neobsahuje hcg latky iba pregnyl ci ovitrelle ci injekcie na tej baze....a ako je vidno tvoje hcg rastie kedze test zosilnej..koly tomu som sa pytala ktory je ktory lebo ak by to bolo naopak to by znamnalo ze babo uz odchadza a ked si bola na krv tak uz bola negativna co sa stava mne stale..takze podla mna t mozem len gratulovat lebo je to dost silne..urob este jeden test pre istotu na porovnanie a hod fote ci je silnejsia ciarkja ci taka ista alebo naopak je uz negativny

lulu19
9. feb 2013

a ja si myslim ze z cysty by test nezosilnel ako tebe ci sa mylim

peta1510
9. feb 2013

Moja kamaratka mala poitivny tehotensky test a z krvi jej vysiel negativny,doktor jej povedal,ze to moze byt aj z cysty,je to inak aj v pribalovom letaku tehu testov.Ale ona si znova spravila test o par dni neskor,stale bol pozitivny a zistilo sa,ze v labaku nastal omyl a pri opakovanom odbere mala uz aj z krvi pozitivny.Ja si myslim,ze raz,ked vyjde tehu test pozitivny,je to tak.Jedine ze by slo o mimomaternicove,to neviem,ci moze skreslovat.

romanka923
autor
9. feb 2013

@jania023 lieky nebriem žiadne...iba nejaký sirup na voľný predaj proti kašľu čo si myslím že by tt nemalo ovplyvniť....
@lulu19 zajtra spravím teda dalšie testy a dám vedieť 🙂 dakujem baby zatial moc...

romanka923
autor
9. feb 2013

@peta1510 no kiež by aj v našom labáku boli spravili chybu 🙂 bola by som najštastnejšia v tomto prípade 🙂))

jania023
9. feb 2013

@romanka923 a tieto testy su vcerajsi a dnesny?ci ako?

peta1510
9. feb 2013

@romanka923 Pockaj este tyzden,dva a ak stale vyjde pozitivny,uz by aj sonom mohol doktor potvrdit tehotenstvo.Vidno to tusim tak okolo 5-6tt.

lucula73
9. feb 2013

@romanka923 ahoj,moc ti želám,aby to bolo vytužené tehu,ale skor si myslím,že ak sa v labáku nepomýlili,tak je to cysta......aj kamarátka tak mala,testy pozitívne ,krv negat,opakovane zas negat......a na sone potom doktor zistil,že má 6 cm cystu 😝
nie všetky cysty však takto reagujú,záleží od povodu,z čoho vznikli 😉

romanka923
autor
9. feb 2013

@jania023 tieto testy som robila ked mi meškala menštruácia najskor 2 dni tak som spravila jeden a na druhy den druhy...teraz mi meška menštruácia už cca 2 týždne....odvtedy som nerobila žiadny test od strachu 😒
@peta1510 ked to čakanie je an tom najhoršie 🙂 le iné mi asi neostáva 🙂
@lucula73 no ved hej na tu cystu myslím stále tiež.....len nikdy s ami nic take enstalo vies preto ma to mýli..ked som si niekedy robila tehu test a nebola som tak ostal uplne biely ani žiadny duch ani nic ako niektorým babam zvykne...tak preto som teraz domýlená 🙂

jania023
9. feb 2013

@romanka923 aha tak sup urob hned jeden a mas vysledok..kedze ti meska uz 2 tyzdne tak tie ciarky uz musia byt hodne silne

romanka923
autor
9. feb 2013

@jania023 aj by som urobila len tearz už ho nikde nekupim 🙂 tak az v pondelok ....

peta1510
9. feb 2013

@romanka923 Kupis v Tescu,Kauflande,lekarne maju pohotovost...

jania023
9. feb 2013

@romanka923 aha tak aspon ta to nelaka 😀 ja som vybavena dostatpcne mam ich asi este 100 doma 😀 😀

vierka82
9. feb 2013

aj v bille

romanka923
autor
9. feb 2013

@jania023 ja so kupila tieto dva vyšli poz.tak už som nekupila žiadny aby náhodou nevyšiel neg. :D asi ma chápeš 🙂))) ale v pondelok nakupim do uásob :D ked už to envíde teraz tak pokračujeme v snažení 🙂
@peta1510 to hej len ja som z dedinky mimo mesta ,nejazdím na aute ,priateľ je chorý..tak už do toho pondelka to počká ked už to tolko počkalo 🙂

romanka923
autor
9. feb 2013

@vierka82 v bille majú tt?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre