Ľudský choriový gonadotropín pri hormonálnej poruche

martinusik91
6. mar 2013

Ahojte, máte niektorá skúsenosti či hormonálna porucha môže ovplyvniť výsledok tehotenského testu?Poslednú menstruáciu som mala 1.2. trvá mi 6 dní.predtým som bola zvyknutá že mi meškáva tak dva dni hore dolu ale posledné tri mesiace mi prisla pravidelne vždy tak ako mala. S priateľom sme mali cez plodné dni dva krát nechránený pohlavný styk.Viem ze mi to meská len dva dni ale aj tak som si urobila dva testy vcera rano jeden a dneska druhý. Vcera Rapid clear a po uplynutí limitu sa mi zdalo ze tam vidím aj druhú čiarku ale to som si asi len namýslala už 😅 a dnes ráno woman secret ked som ho ponorila do mocu tak kým bol namocený som videla dve ciarky tak ma to sokovalo ze som ho hned vytiahla 😅 ale potom tam bola uz len jedna a po druhej ani stopa. Teraz neviem comu mam verit mozno sa mi tam ta druha ciarka zdala preto ze boli styri hodiny rano ked potom zmizla 🙂 len to mi je divné ze mna vzdy tri dni pred menzesom boli brucho a prehana a teraz nic len mam nafuknute brucho a naliate prsia som strasne unavená stale by som len spala.Asi pockám do pondelka a potom sa objednám ku gynekologicke ak to do vtedy nedostanem...mate nejakú podobnú skusenosť?

ludmilaka
6. mar 2013

@martinusik91 Ahojko. A máš nejak potvrdené, že máš hormonálnu poruchu? Pokiaľ viem, tak test môže byť pozitívny aj pri cyste alebo dlho po potrate, ale dokonca je taká záhada, že aj tesne pred MS. Urob si ešte zajtra. Je to v pohode, že by bol už pozitívny, veď ti mešká. Ja som mávala pozitívny už týždeň pred MS. Všetko závisí od toho kedy si mala ovuláciu. Baby, ktoré majú neskôr, tak môžu mať pozitívny až po týždňovom meškaní. Moja skúsenosť je taká, že som mala test pozitívny 3 mesiace vkuse 😀 😀 😀 ale bola som po MA a išlo o test Pepino, iné pozitívne neboli. Keď si budeš robiť ďalší, postupuj podľa návodu. Držím palce nech to dopadne podľa tvojich predstáv 😉

martinusik91
autor
6. mar 2013

Ahoj ano mam to potvrdené este v 15 tich som behala po vysetreniach bola som aj v nemocnici par tyzdnov na testoch a potvrdili mi to.asi par dni pockam a spravim si ho znova dakujem ti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre