Malá dutinka a strašné kŕče

anazuz20
22. máj 2022

Ahoj mám nepravidelný cyklus,nemeskaju mi krámy teraz a PM bola 1.5 -7.5.2022 ,spravila som si test a vyšiel mi pozitívny,objednala som sa na gyndu že chcem ísť na preventívnu prehliadku.. dr som povedala že chcem poriešiť ms, preventívnu ,a že mi vyšiel test ,tak sme šli na sono a mi vraví že vidí tam malú dutinku 6.5mm ,že mi vezme krv a uvidí sa podľa HCG že ako no len že som bola na pohotovosti pre strašné kŕče v podbrušku a tam mi povedali že akurát mi vidia ranu po cisársky tak teda nechapem tomu ,to HCG sa mi nezvyšuje tak teraz mám čakať a skúsiť spraviť test alebo čo ?

anjelicek26
22. máj 2022

@anazuz20 AK Si Mala poslednu MS 1.5 Tak nechapem,Ako Uz mozes mat pozitivny Test a lekar nieco vidiet na sone.. ved to AZ od HCG nad 1000..

anazuz20
autor
22. máj 2022

@anjelicek26 vieš čo to sme dve čo to nechápeme ,veď preto som položila otázku lebo neviem ako ďalej

anazuz20
autor
22. máj 2022
anjelicek26
22. máj 2022

@anazuz20 tak toto zrovna ako pozitivne nemozes brat... je tam len duch, takeho ducha spravi vsetko, nalez na maternici, prechod, cysta... boh vie, nesilnie ci? Ono je strasne skoro, nechapem, co tam lekar videl teda... pomoze asi len par dni pockat a zopakovat test ak nedojde MS

anazuz20
autor
22. máj 2022

@anjelicek26 vravel že je tam dutinka 6.5mm tak ja neviem fakt ktorý lekár vraví pravdu a test som nerobila pretože čakám či sa dostaví ms a aj keď je duch tak veď koľko žien ho malo a otehotneli

srdiecko99
22. máj 2022

@anjelicek26 ahoj priamo teva by som sa chcela opytat nakolko tu pizerqm ze odpovedas babam ohladom twhu a tak a nejak dost mas asi skunesnosti bola som v stredu na gynekológii nakolko som mala pozit test tam doktorka po 7 dnovom meskani videla 7.5mm dutinku ako keby vak a hcg z krvi vyslo na 400 je to podla teba v poriadku a je to ok ze to je take male prikladam fotky a dakujem

anazuz20
autor
26. máj 2022

@srdiecko99 tak ako si tehu ?

srdiecko99
26. máj 2022

@anazuz20 ano vcelra sa to uz aj zvatsilo a vsetko je v poriadku bolo vidiet uz aj plodikk v nutri

anazuz20
autor
26. máj 2022

@srdiecko99 tak to Ti Gratulujem z celého srdca 😍ja zatiaľ čakám na krámy mám ešte 3dni do mrchy tak som zvedavá

anazuz20
autor
17. jún 2022

@anjelicek26 žiaľ prišla som o bábo mikro potratom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre