Mala som nechránený styk. Mohla som otehotnieť?

truhlik83
5. apr 2013

ahojky dostala som menštruaciu 24.3.2013 cyklus mavam 28 dnovy a M trva tak 6-7 dni ale dna 29.3. som mala nechraneny pohlavny styk , cca 2 roky som bola tehotnaa otehotnela som počas menštruacie myslite že by som mohla ostat aj teraz? kedy by som si mohla spraviť test a ake prve príznaky by som mala badať na sebe od vera pocitujem mierne bolesti v drieku a svrbia ma prsia ale len v dolnej časti no neviem či to nie su ovulačne bolesti ? dakujem za všetky odpovede a rady. PA PA

eir
5. apr 2013

toto je vtip? 🙂

sissy27
5. apr 2013

@truhlik83 truhlíček a ty kde si bola keď sa na základnej škole preberalo rozmnožovanie? samozrejme, že môžeš otehotnieť, keď si mala pohlavný styk, ak bol nechránený tak šanca / riziko - záleží od uhla pohľadu - sa zvyšuje... píšeš, že tehotná si bola, tak o príznakoch by si mala niečo vedieť, aj tak sú u každej iné a presnú odpoveď ti dá len tehotenský test alebo vyšetrenie u dr. takže PA PA 😎

aduskatt
5. apr 2013

jasne, ze ked mas nechraneny styk mozes otehotniet......teda ak su na to vhodne podmienky

cawes
5. apr 2013

@truhlik83 uz si sa nato pytala vcera, chod radsej spat to bude rozumnejsie

katka1981
5. apr 2013

@truhlik83, a ten tampon, ktory si vcera spominla si kde nechala? Inak to stale nechapem, akoze partner sa urobil na tampon a ty si si ho potom dala alebo? Ak mas 30 rokov (podla nicku) tak potom uz ozaj neviem. Ale ak by si aj mala 13, tak uz mas biologiu ohladom rozmnozovania za sebou.

Prosim adminov, aby zalozili novu kategoriu otazky ala Bravo.

kaja444
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
truhlik83
autor
5. apr 2013

sorry ale mam už 7 ročneho syna a pred dvomi rokmi som to potratila a priznaky som neregistrovala bola som aj prvy aj druhy krat v strese a čo sa tyka toho včerajška tampon som si zasuvala po sexe kedže k sexu došlo nahle a bola to rychlovka partner sa mi urobil na stehno a kedže som mala menzes a ponahlali sme a bola som mimo sprchy tak som si nechtiac obtrela tamponom spermie so stehna a zasunula dnu

truhlik83
autor
5. apr 2013

@kaja444 ukludni sa ked si tam nebola kuriatko

truhlik83
autor
5. apr 2013

@cawes vyspala som sa neboj sa

kaja444
5. apr 2013

@truhlik83 si totálne trápna a schlad si hormony vod vodou 😀 😀 😀 😀

gubcikova
5. apr 2013

BABY niekto si robí peknú srandu.včera mi písala že má 7ročného syna

https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/mala-som-nechraneny-styk-mohla-som-otehotniet/

truhlik83
autor
5. apr 2013

@sissy27 to som preberala aj na zdravotnej ja som len chcela vediet lebo sa neviem dočkať či som alebo nie

truhlik83
autor
5. apr 2013

@gubcikova však mam nerobim si srandu

truhlik83
autor
5. apr 2013

@kaja444 skus to ty darmo so sprostym len pekne

kaja444
5. apr 2013

@truhlik83 sprosta si asi ty ked si to preberala na zdravotnej tak vieš ako a kde.kúp si tehotenský test a zistíš alebo je dostať predsa pirula po nechránemom styku 🙂

adamkohlusko
5. apr 2013

preboha,tu je riadny slepicinec 😀 to sa nikto nemoze nic opytat?vsetky ste mudrost sveta pozrali,... 😝 ziadna otazka nie je trapna,len ten kto na nu reaguje ako podaktore tu,su trapne 😖 sa dajte liecit niektore...fakt ubohe.nato ta stranka je ,aby sa tu komunikovalo a nie stale niekoho ponizovali...nie kazdy je taky premudrely 😝

trasko
5. apr 2013

no dievcata,toto mi pripomina jednu mamicku s maturitou,ktora uz mala asi 3rocneho syna-ja som mala vtedy 16-bojim za ze budem tehotna!prehltla som semeno!.....este dnes sa rehocem!;-¤

gubcikova
5. apr 2013

@adamkohlusko tá žena má podľa slov zdravotnú školu a 7ročného syna,jeden krát potratila myslíš že jej otázky sú na mieste?

adamkohlusko
5. apr 2013

sak ale neviem naco jej tu na to reaguju ...pomyslim si a idem dalej,mozno to je cielom,ze sa tu vsetky krasne hadate 😀 ale moze to byt aj uplne inak.sak ju nikto nepozna,tak nesudme a neurazajme sa 😉

kaja444
5. apr 2013

@gubcikova určite nie 😀 😀 😀 😀 😀

katka1981
5. apr 2013

@truhlik83, a ty planujes otehotniet alebo nie? Podla mna pravdepodobnost vysoka nie je, ale kedze si uz raz pocas MS otehotnela, tak v tvojom pripade ak ste babo neplanovali, mala si si prave pocas MS davat vacsi pozor. A je jedno co ti baby napisu, lebo tu je dolezity verdikt gynekologa.

gubcikova
5. apr 2013

@adamkohlusko ja som neurážala ja som len písala že si vymýšľa

gubcikova
5. apr 2013

@kaja444 a furt si neviem predstaviť ten sex 😝 počkaj mám tampon sup ho von a ideme na to 😝 😝 🤐

truhlik83
autor
5. apr 2013

@adamkohlusko presne tak dakujem

truhlik83
autor
5. apr 2013

@gubcikova nemam dôvod

katren
5. apr 2013

@truhlik83 sorry, ale tu nikto nema vestecku guu a nikto ti nepovie, ci si, alebo nie....
ked chces vediet, chod k lekarovi na testy....
a teda, ked sa toto opyta zena zo zdravotnej, tak koniec..... 🙄

truhlik83
autor
5. apr 2013

@kaja444 ja chcem byt tehotna len po tom čo sa to stalo je len 7 dni tak test mi nič neukaže

adamkohlusko
5. apr 2013

@gubcikova to bolo myslene tak vseobecne,akurat ty si odpisala.nepisala som konkretne tebe 😉

katka1981
5. apr 2013

@katren, ale jedna z nas by sa uz mala obetovat a tu gulu kupit 😀 Mam pocit, ze tu ozaj chyba 😀 Ja by som tiez potrebovala poradit, ale netyka sa tehotenstva 😀 Ale netusim ani kde tu gulu zohnat ☹

truhlik83
autor
5. apr 2013

nerozumiete nerišete venujte sa radšej detom aj tak viete len kritizovať čudujem sa ako ožte mať deti poniektore

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre