Nechránený styk

11. máj 2022

Teraz sa mi priznala dcera, že 14DC , 15DC a 18 DC mala nechránený pohlavný styk. Chlap do nej neejakuloval ale toho 18 DC mali opakovaný styk po styku. Máva +- 30 dňové cykly.
Viem, že je to i moja zodpovednosť a spravila som chybu vo výchove. No teraz sa chcem obrátiť na vás, aká je šanca, že otehotnela?
Mám už dieťa a nemám 30 ale tieto plodné dni a šancu na tehotenstvo s prerušovanou súložou som nikdy neriešila tak sa chcem spýtať vás, ktoré sa v tom vyznáte. Ďakujem.

tosomja
11. máj 2022

Každá súlož bez ochrany = možné tehotenstvo.

zuzanna33
11. máj 2022

Jedine Gynekológia chcete čakať

katkahrpt
11. máj 2022

Ak je tehotná tak by už mala nejaké príznaky ak myslíte tým DC- December. Ale každý prerušovaný pohlavný styk môže viesť k tehotenstvu a vyššia šanca je ešte ak bol opakovaný keďže spermie sa môžu nachádzať aj v ,,kvapockach lásky” pred ejakuláciou…

januska12323
11. máj 2022

@katkahrpt dc- deň cyklu

januska12323
11. máj 2022

Šanca je vysoká, teraz už len počkať a potom testovať.

katkahrpt
11. máj 2022

@januska12323 držím palce aby to dobre dopadlo…a zlou výchovou to určite nie je, môžete sa jej venovať koľko chcete aj ohľadom týchto tém, pokial bude dcera chcieť urobí si ako chce ona, každý sme boli mladí a nerozvážni

domka222
11. máj 2022

@katkahrpt DC december 🤣🙈

nevenka
11. máj 2022

No...my sme na preruovanom fungovali dlhe roky, nikdy sa nic nestalo, ale na chlapa som sa mohla spolahnut, ze vie, co robi a zasadna vec, OPAKOVANY styk v tomto pripade sme nepraktizovali. Takze v 1 den len 1x v plodnom obdobi.
Ale viem, ako sa cyklus moze posuvat. 2 roky som si meravala BT, ovu chodila na 20 DC, az raz, jedneho dna prisla na 14-ty den a bum, mame tretieho drobca. Ale to bolo z nechraneneho klasickeho, nie prerusovaneho, 12 DC. U mna to bol stale bezpecny den. No niekto hore usil na nas budu, ale nevadi, lebo sa nam dobre stalo, je to nas pokladik. V tomto pripade je to ale ine...po 10 rokoch manzelstva. Ako nastrocna, vtedy som len a len s ochranou, strasne som sa bala tej predstavy, ze bez ochrany...

tosomja
11. máj 2022

@katkahrpt toto som ešte nevidela, že DC - december 😃 to by už pomaly rodila 🤣 už bolo na čase sa priznať máme, nie ? 🙈

wiqux
11. máj 2022

Šanca je, ale zas tak vysoká nie je. Treba počkať zo dva týždne a spraviť test. A budete si isté.
Jediná naozaj vhodná výchova je naučiť, že treba používať ochranu a poskytnúť ju...nemôžete jej stáť za chrbtom. Vo výchove ste nezlyhali, to by sa vám priznala až v 3ťom mesiaci tehotenstva (alebo neskôr). ;) Hlavu hore, bude dobre.

katkahrpt
11. máj 2022

@tosomja
@domka222 Joj ženy lebo vy ste neomylné. Ja som neni v týchto skratkách doma 🙂

tosomja
11. máj 2022

@katkahrpt nevadí, ale pobavilo. To nie v zlom 🙂

veronikalubko
11. máj 2022

@katkahrpt tak zlato to vyznelo ☺️😂👍🏻👍🏻

marseillefan
11. máj 2022

My fungujeme na prerušovanom styku úspešne už 7 rokov, takže podľa mňa síce šanca je, ale je nízka. Aj opakovaný je ok, len sa pred ním treba aspoň raz vycikať a umyť si ho...

autor
11. máj 2022

@marseillefan Pýtala som sa jej, vraj sa len utrel servítkou a išli ďaľej..

hahah1
11. máj 2022

Ak posledný styk bol pred menej ako 5 dňami šla by som na gynekológiu, tam môžu dať vnútromaternicové teliesko (IUD) ako formu núdzovej antikoncepcie. Ak je to už vyše 5 dní, tak treba už len čakať a spraviť test. Šanca je tu vždy, no aká veľká nik nevie

domka222
11. máj 2022

@katkahrpt veď ale uznaj. Keby myslela december, tak baba už má pomaly aj brucho a nie obyčajné príznaky

autor
11. máj 2022

Bolo to pred 8 dňami..
Úprimne som sa sňou porozprávala. Ovulačný hlien spozorovala na 14. deň cyklu a minulý mesiac mala ovulaciu na 18.deň (viem, keďže sme boli u doktorky akurát).

katkahrpt
11. máj 2022

@domka222 veď to mi nešlo do hlavy že či mysli DC december alebo čo lebo nepoznám tieto skratky…ale už budem vedieť zas som o vedomosť bohatšia 😄s tým bruškom som ja napriklad teraz v 5 mesiaci a stále nič dúfam že čoskoro vykukne

domka222
11. máj 2022

@katkahrpt v pohode 😉buď rada, kým ešte nemáš

tosomja
11. máj 2022

Koľko má dcéra rokov?

autor
11. máj 2022

@tosomja 16 má

tosomja
11. máj 2022

A to s ňou chodíš na gynekológiu? Zakázala by som jej frajera bez ochrany, to ste predtým nemali dôverne rozhovory o Tom, ako sa chrániť? Snáď jej teraz nebudeš nadávať a posielať ju na potrat.

autor
11. máj 2022

@tosomja Brzdime. Ešte ani nevieme, či vôbec tehotná je. O akom potrate sa bavíme?
Mali ale ako vidíš, zjavne niekedy nestačí. Tak keďže som ju zobrala autom, áno , bola som sňou. Jasné, že nie u doktorka. To mi len ona povedala, že lekár akurát videl , že prebieha ovulacia.

autor
11. máj 2022

@tosomja Ak predsalen je tehotná, musí sa postaviť k tomu zodpovedne a vychovať dieťa. Samozrejme, že ju v tom nenecháme samú. Podporíme ju finančne, psychicky a zo všetkých možných strán.

iva4444
11. máj 2022

Ak sa to potvrdí tak mi kľudne napíš súkromne 🙂

kristina0909
11. máj 2022

@katkahrpt úprimne ja som tiez nevedela čo si predstaviť pod skratkou DC a napadol ma december 😃😃

dolce_principessa
11. máj 2022

Nechcela som verit ze pri prerusovanom styku sa da otehotniet kedze som tak roky fungovala az zrazu bum bac stalo sa to aj mne...🤣 A to sme nemali opakovany styk..
Ale tak byvaly bol extremne plodny muz🤷🏻‍♀️🤣

aurina
11. máj 2022

Mlada ma asi malo povinnosti, ked sa takto rozbehla v sexe. Ja som chodila v 16tich po skole na brigadu a nie na dve kola s frajerom a bez ochrany. No trieskala by som si hlavu o stenu na jej mieste

kondakonia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre