Mali ste menzes a boli ste tehotné?

moschino1986
12. jan 2014

Stale dufam,ze budem tehotna...mam menzes a bolia ma vajecniky.vzdy pocas menzes u ma bolieva brusko....teraz nic,len tievajecniky.raz jeden boli potom druhy vajecnik boli.prsia bolia...je tu niekto kto mam menzes a bol v tom???vm

lucymk
12. jan 2014

@moschino1986 kamaratka mala menzes do 3mesiaca.boleli ju prsia tak si spravila test.

moschino1986
autor
12. jan 2014

@lucymk jej dakujem za odpoved.aj mna bolia prsia,ale aj vajecniky..je to normalne pri menzeae?a mam hnedo cerveny menzes a su tam take hrudky hnede..co to
je?

lucymk
12. jan 2014

@moschino1986 podla toho co pises,tak predpokladam ze si tehotna a to nieje uz menzes,ale iba take spinenie.skus si spravit ten test a budes si na 100%ista.

moschino1986
autor
12. jan 2014

@lucymk myslis?tak nie je toho malo..dnes mi to len prislo,ale pomerne dost...mala si to aj ty?urobim si po mrche.ni neboli brusko ako mrcha ani som nepostrehla bolest bruska a zvykne brusko bolie,bolia ma vajecniky a pod bruskom.

lucymk
12. jan 2014

@moschino1986 tak v tom ti ja neporadim.ja si to len myslim,ale ked sa mylim tak sorry.ja ked som zacala spinit tak mne hrozil potrat,ale ako som pisala tak kamoska mala menzes v prvich 3mesiacoch

moschino1986
autor
12. jan 2014

@lucymk ved jasnw..nespolieham sa a ved nikto tu nie je vestec...len ma to potesilo..kebyze je to pravda...nie je to ani o tom,ze by som velmi krvacala,ale tak mam a ked sa utriem tak to tam vidim...juuj kebyze...uvidime a testnem sa ked to skonci.

bebiss
12. jan 2014

ja som mala tiež do 3 mesiaca vždy v čase menzesu špinenie (tiež som si myslela, že mám normálne svoje dni, ale nebol to klasický menzes, ale také hnedo-červené, no tak som si spravila test a bola som tehu 🙂)... Ale špinenie v tehotenstve nie je normálne, práve preto, že môže spustiť potrat, preto mi hneď aj gynekolog nasadil Duphaston...

moschino1986
autor
12. jan 2014

no uvidim som zvedava a dufam,ze ak som tak nech sa udrzi...no nech uz je potom.
@bebiss

moschino1986
autor
12. jan 2014

baby bolia vas vajecniky pocas menzesu?
@bebiss a
@lucymk

lucymk
12. jan 2014

@moschino1986 tak ti prajem vela statstia ,nech sa ti ta mrcha uz skonci a potvrdi ti pozitivny test

awalancha3
12. jan 2014

..priprvom dietati som mala menzes (som si myslela), ale bolo to skor hnedaste a suchsie 😕 , ale kedze som mala "potvrdene", ze nemozem otehotniet, tak som bola rada, ze mam aspon nejaky menzes, konecne zas po pol roku.....no a summa summárum az ked mi bolo stale strasne zle, isla so mnou mama (mala som nieco cez 20 rokov a studovala na VS) po lekaroch a to som uz bola na konci 4 mesiaca....Takze treba odlisovat co je a co nie je menzes a hlavne si urobit ten test..... príznaky tehotenstva v rannom stadiu je tazke odlisit od menstruacnych bolesti.....Hadam az nasledne po potvrdeni tehu, sa zena zamysli a zisti, ze nieco bolo predsa len odlisne...

moschino1986
autor
12. jan 2014

@lucymk dakujem

marionetta
12. jan 2014

@moschino1986 mama mojej kamarátky mala menzes do piateho mesiaca...a potom sa po pár mesiacoch narodila moja kamarátka Denisa 🙂

sashha
12. jan 2014

Mala som menzes....v 25tom týždni sme zistili tehu, vtedy mi vynechala aj mrška....inak dovtedy som pribrala cca 3kg, žiadne divné chute ani nevoľnosti, ani bruško, teda len minimini (ale to som vypomáhala znamej v minipekárničke, takže mi to vôbec nepripadalo divné 😀)..... po obyčko prehliadke doktorka skonštatovala, že max. 9-11 týždeň, a pre istotu ma hneď ,,presondovala,, ultrazvukom a domov som už odchadzala s fotkou dnes už takmer 15-mesačného zdravého valibuka 🙂 inak som mala úplne bezproblémové tehotenstvo 🙂

mariankamk
12. jan 2014

@moschino1986 sprav sit est a budes vediet, ci si tehotna, cez net ta nik nezdiagnostikuje

moschino1986
autor
13. jan 2014

@mariankamk no ved jasan..ale asi to bude stará krv...no uvidíme, ked mi skončia aj tak sa testnem...mala som velke ocakavania....no dufam, že nabudúce bude lepšie.prajem vám babule krásny slnečný deň

lucymk
20. jan 2014

@moschino1986 no ako?si tehotna?

moschino1986
autor
20. jan 2014

@lucymk prsia bolia...ale test bol negatívne
negatívny

tomasko27
22. jan 2014

@moschino1986 Ahoj robila si si novy test?
Ja som si robila test,a je tam taka tanucka ciarka ale ozaj ju vidno tazko ale je tam,ale dostala som menzes alebo co to je.No nemam to take ako zvyknem mavat ale mam tak neviem.

zuzusar
22. jan 2014

Ahoj, tak poviem ako to bolo u mňa.Meškala mi veľmi dlho M a mala som taký ružovo-hnedý výtok, test mi ukázal, že som tehotná až na druhý krát po takmer štyroch t od očakávanej M, ale lekár nič na sone nevidel, takže som takto špinila asi týžden, kým ma poslali do nemocnice s podozrením na mimomoternicové tehotenstvo-neskôr to bolo ok.Až tam mi nasadili duphaston a ten som užívala ešte pár mesiacov.Po vysadení som tiež mala hnedý výtok a to ma prenasledovalo skoro celé tehotenstvo tak v čase M.Ťažko rozlíšiť, čo krvácanie znamená, mne doktorka povedala, že môže ísť o veľa príčin-praskanie kapilár, potrat, v skorých štádiach oneskorená M, cysta,prerastanie stien maternice alebo aj ako u mna a aj ženy v mojej rodine to je asi normálne.Jedno však viem isto, v mojom prípade červená krv znamená , že je niečo zle a hnedá krv ok. Máš isto nádej, že si tehotná, ale treba trochu utlmniť aktivity, skludniť sa , ľahnúť si a spraviť test....podla výsledku sa dalej zachovať.Každé tehotenstvo prebieha u každej ženy odlišne a čo je pre jednu normálne, pre druhú to môže znamenať potrat.

evuliceeek
22. jan 2014

ja som zistila, že som tehotná až v 16-tom týždni, mala som totiž menštruáciu na deň presne, v rovnakom trvaní, nepriberala som a nebolo mi ani nevoľno, všetko bolo ako vždy, až keď mi to meškalo 3 dni tak som si zo srandy spravila test.........s menštruáciou v tehotenstve mám teda skúsenosť 🙂

moschino1986
autor
22. jan 2014

@tomasko27 no nerobila som si...vykaslala som sa na to aj na inofolic..

tomasko27
22. jan 2014

@moschino1986 A ja neviem,este skusim raz testnut sa ale iny test si kupim a sa uvidi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre