Mali ste menzes na začiatku tehotenstva?

miriam1983
27. mar 2013

Ahojte 🙂 tak mam na Vas otazku, kvoli ktorej som zmatena... tak Vas touto cestou ziadam skor o skusennost. S priatelom som mala nechranenny styk, asi tak pred 6 tyzdnami, menstruaciu som dostala, teraz cakam, ci pride aj dalsia. Testy som mala negativne, no mam v sebe zvlastne pocity a pocitujem zmeny. Stzalo sa Vam niektorej, ze ste mali menstruaciu na zaciatku tehu alebo ze by Vam testy ukazovali negativny vysledok aj napriek tehotenstvu?

livocka21
27. mar 2013

@miriam1983 nemyslim si zeby si bola tehotna...test by to ukazal......robila si si test aj po MS??? asi si to len namyslas 🙂 drzim palce 🙂

karin1234
27. mar 2013

test by ti to uz ukázal, podla mna je mala pravdepodobnost zeby si bola tehotna. ale poznam maminy, kt. boli tehotné i napriek tomu mali ms len trosku slabsie krvácanie.

miriam1983
autor
27. mar 2013

No ja som mala menstruaciu normalnu, tak ako vzdy. A test po menstruacii som si robila a ukazal mi len tien, tak neviem, ci to mozem povazovat za pozitivny vysledok...

karin1234
27. mar 2013

@miriam1983 tak skus opakovat na dalsi den a uvidis ci ciaročka bude silnejsia.

miriam1983
autor
27. mar 2013

Dakujem za radu 🙂 vyskusam

matuskova003
27. mar 2013

hod sem ten testik 🙂
@miriam1983

miriam1983
autor
27. mar 2013

na jednom sa mi ukazal ten tien, skusim ho vyfotit, mozno bude vidno a na druhom sa po uschnuti zjavil biela ciarka, je vidno, ale je biela...

miriam1983
autor
27. mar 2013

neviem, tak si myslim, ze po takej dlhej dobe, by mi uz etst ukazal viditelne, ci som alebo niesom tehotna... len nadalej uzivam HAK a antidepresiva, tak preto mam obavy...

adkasmolka
27. mar 2013

@miriam1983 to si pis,ze mala 🙂 mala som riadne kramy+zavraty.Test bol negativny,ale bola som tehu. Az ked dalsi cyklus neprišiel test mi ukazal II.ciarky. Ale mne bolo celkovo divne,takze ja som mala tusaka,ze som tehu.A moj tusak ma uz 2 roky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre