Mali ste negatívny test a aj tak ste boli tehotná?

anlady
22. jan 2012

Baby stalo sa Vám niečo takéto ?Ak áno - prosím napíšte mi ako sa prečo sa Vám to stalo. Ďakujem za každú odpoveď.

mondes
5. máj 2013

ahojte, my sme sa pokúšali s priateľom prvýkrát o bábo, teraz mi 5 dní mešká menšt. a už týžden mám vkuse taký pocit ako by som mala dostať no stále nič. Občas ma aj zabolí vo vaječníkoch. Všade čítam, že už pri prvých týždnoch bolia prsníky, no mňa vôbec 😠 včera som si robila už 3tí test a bol negatívny. No ms mi nikdy nemeškala až 5 dní. Je tam nejaká nádej že by som bola tehotná? ďakujem za odpovede 🙂

siska765
5. máj 2013

mondes : nadej je vzdy,ja mam MS nepravidelnu,jeden mesiac mi dal doktor clostil a dva mes.uz si davam aj inofolic,ale tento mesiac,po prvy krat v zivote mam zvlastne pocity,minuly tyzden cca v utorok som mala pravdepodobne ovu od vtedy ma cely minuly tyzden pichali vajecniky este aj zaciatkom tohto tyzdna ,boleli ma krize,chce sa mi neskutocne spat stale,mam PMS uz asi 2 tyzdne a prsia ma bolia cca tak 3 dni tak uplne inak ako vzdy,len na prt je to ze ja mam nepravidelnu MS a poslednu som mala 5.4. takze tazko povedat ci mam dnesok brat akoze som mala uz dostat MS ,robila som si sice dnes tt ale to je este asi mooooc skoro gynda mi povedal ze tak za tyzden od meskania MS,na tt som mala takeho "ducha" ze ani neviem ci tam bol vlastne alebo sa mi to len zda,kazdopadne mozem len cakat 😒 ako vsetky co sme tu

dm
5. máj 2013

Ahoj, ano, pri mimomaternicovom tehotenstve som to mala a aj ked som si robila zavcasu test..

bobi3
5. máj 2013

ja som naopak mala pozitívny a tehotná som nebola, resp. šla som na druhý deň k lekárovi, kde mi vzali krv a bola negat :( držím palčeky, nech je to podľa tvojich predstáv 😉

lucka222
5. máj 2013

Ja som mala neg., ale o tyzden uz pol pozit. 😝

lubka81
12. jún 2013

Ahoj, tie ktore ste pisali, ze ste mali negativne testy a napriek tomu prebiehalo tehotenstvo v poriadku, bolo to kvoli nizkemu beta hcg?

alzbetkazba
21. jún 2013

Ahojte, ja som tiez na listine cakateliek 🙂 Ja co som velky jedak a co milujem sladke, tak nemam chut do jedla neviem ci to robi to pocasie 🙂 S cyklom meskam 4 dni. A mam vecne bolesti v podbrusku, ale v intervaloch nie stale a prsia mam velke a bolia tak inak ako pred MS, skor ma palia, su velmi citlive ale to tiez nie stale. Kava mi chuti stale, no kedze uz asi 5 test mam negativny tak neviem ci ju pit ci nepit 🙂) Podla kalkulacky ak som tehu tak som v 4tt a 3 dni. Ked tu pisete, tak este treba pockat asi tyzden na dalsi test, asi sa rovno objednam k lekarovi.

maraja88
23. jún 2013

Ahojte, alzbetkazba, ja som na tom asi rovnako ako ty. podla kalkulacky by som mala byt 4 a 1 den, no mávam dlhsie cykly ako 28 dni. Mna uz 3 dni strasne pali záha a po kazdom jedle je mi strasne tazko.nikdy som to nemávala, no teraz mi po kazdom jedle akoby horí hrdlo a obcas citim v puse taku horkost. Pobolievaju ma prsia,citim sa nafuknuta a unavena.vzdy pred ms som mavala slabe spinenie ale teraz vobec nic. Snazime sa s manzelom už 3 roky,presli sme si toho dost, ale teraz mam nejaky vnutorny pocit ze to vyslo...ak sa myslim,bude to zas boliet,ale este pockam s testovanim. Jeden test som si robila 28DC ale negat. Nemate niektora skusenosti s palenim záhy v takom rannom stadiu?

jankako
23. jún 2013

áno mala.dokonca tri neg.testy do 46DC.a prečo??netuším.možno pomaly stúpalo Hcg alebo bola neskor ovulácia.

janicka
24. jún 2013

ahojte, stalo sa vam niektorej to co mne? Menzes mi meskal 4 dni, tak som si spravila test, vysli mi 2 ciarky (aj ked druha slabucka) - ale bolo mi jasne, ze je to ,,pozitivne"! Na dalsi den som trosku krvacala - ale velmi malo, potom uz nic, len malo svetlo hnedeho vytoku. Dnes som si spravila zase test (spinenie uz nemam) a vysiel negativne... Co si mam o tom mysliet? Podla kalkulacky to by to vychadzalo na 4. tt. Dakujem

barboritta
24. jún 2013

mne sa to stalo,o mesiac som mala znova pozitívny a nedávno som porodila 😉 asi nebol ešte ten pravý čas,stáva sa to 😒

tonjadabik2
16. aug 2013

ano test bol negativny mala ma teraz 6 rokov..

sweetjanka
19. aug 2013

... aj ked pri prvych dvoch detoch som mala pozit. test hned na 5 den po meskani menst.,tak teraz bol negat. no menzes mi este neprisiel a tiez je mi nevolno, mam velmi citlivy nos na rozne vone a smrady 🙂 ma napina pri tom,co ma nikdy predtym nenapinalo...a tiez ma po ovulaci pobolievalo v podbrusku. Pockam teda este tyzden a spravim dalsi tt a uvidime..ja by som velmi este chcela jedno babo, preto ma napadlo, ci podvedome si vsetky tieto sprievodne pocity sama neprivodim psychikou. Mna uz napadlo, ci nemam cystu..ako taky hypochonder. 😉

kikuska9935
19. aug 2013

Ahojte…. Po návšteve gynekologa 16,08 2013, mi povedal, ze pred 5 dnami som mala ovulaciu(11,08,2013) a ze folikul je 8mm…. vcera 18.08.2013 som si robila test, nakolko od ovulacie mam tlaky a sem tam krcovite pichanie v podbrusku, bradavky mam citlive- nemohla som mat ani podprsenku a prsia take plne, v zaludku citim taku plnost….. vino,ktore mi chutilo ma teraz páli…..….test-negatívny…. MS mam dostat22.08.2013….. co to moze byt?styk mame kazdy 2,3 den od konca MS do zaciatku MS…. Lekar povedal, ze mam prist o 2 tyzdne… ale ja som zvedava…. …… a okrem toho sa snazime uc cca 4mesiace…

sekanka
19. aug 2013

@kikuska9935 z vlastnej skúsenosti píšem: robila som si test deň pred očakávanou MS a negatívny, tak som sa pekne opila, lebo sme mali oslavu, tri dni nato som skúsila test a bola na ňom slabulilinká čiaročka a až 5ty deň po vynechaní som mala peknú čiaročku 🙂 takže kľudne môžeš byť tehotná 🙂

lola567
22. sep 2013

Ahoj chcem sa spitat sory za chyby mi sa snazime o babo dva roky mi sme sa milovali10.9 a 13.9 som zacala nejak spinit a mrchu som mala dostat 18.9. A nic robila som si dva testy uplne slabulinke ciarocky strasne bolesti v podbrusku sni chodit som nemohla caste cikanie kavu nemozem ani citit a to ja kavu milujem, mozem byt tehotna.,?prosim odpovecte mi dakujem

ejuskaaa
25. sep 2013

Dievcata poradte mi lebo mne uz sibe,ja neviem coi som ci nie som tehotna..((Minuly mesiac mi neprisli kramy..testou som urobila si 10 negativne,dr. na ultrazvuku sa vyjadril ze nie som ze mam akusi plnu maternicu,tak zobral kkrv a ze HCG v malom mnozstve ze co ma kazdy...tak som sla domov..dal vyvolavacku menzes prisiel este v ten den...o nejaky 2 tyzdne na to som zas sla k dr.k inemu..povedal ze ziadne znamky gravidity nevidi...teraz mi vsak zas meskaju 4 dni,nemam ani priznaky pred menzesom ako mavam..vcera som si urobila test,negativny,je 5O den po styku..uz by to ukazalo?stale sa citim ako tehotna...ci je to uz ten stres ci co ja uz neviem:.(

cupitka
20. aug 2014

Ahojte ženy ,ako vastu čítam,uf zaujimave,mám strach,lebo uz je tomu cca 3 týždne testy negativne,ale zle mi býva kazdy deň,nechuť do jedla,teplota 37,2 kazdy deň a niekedy náhla únava,cikanie časté,pivo mi úplne prestalo chutiť a ked si zapalim tak cítim v ústach všetku tu hnusnu pachuť,svinstvo čo je vnich,nikdy mi tak cigarety nechutili,tým že testy sú stale negatívne presviedčam sa o opaku ,ale cigarety má presviedčajú o inom,nechuť,niekedy úplné napnutie na vracanie z jedla,sa jeden deň asi po týždni od styku zle mi bolo mravcanie v podbrusku,na odpadnutie,neskutočne bolesti a vracala som v ten deň 4krát,,plus schudla som 3kg ,len bruško akoby rástlo,neberiem na vedomie ale ked mi uz dvaja ľudia povedali že som opeknela a vyzerám inak,tak stačilo...a neviem čo si mám myslieť,nechcem si to nahovárať ale s faktory ktoré ukazujú že som v tom,čo si vy myslíte? Ďakujem

jaanuska01
20. aug 2014

Nám sa tiež stalo, že testy negatívne a čakali sme bábo..a za mesiac má už rok, herečka naša 🙂

kazunomiya
20. aug 2014

Jasne, lebo som prvykrat testovala prilis skoro 🙂 Dalsie uz boli pozitivne.

milota164
26. aug 2014

treba skusit spravit test neskor alebo ist na kontrolu 🙂

mima207
31. aug 2014

Baby ja som na tom podobne meska mi uz 13dni a test som si robila ked mi meskala 9eni zatial tam nic nebolo.pockam este par dni a spravim si dalsi test babenko by sme hrozne chceli snazime sa uz 8mesiacov a pred 10dnami som vysadila inofolic moze to byt podla vas tym?dakujem

khadijahasif
2. sep 2014

Ja som začala mavat bolesti a krvacala som mimo menzesu. Tak som išla na pohotovost tam mi nic nezistili z mocu. O par dni som išla zas. A zase to iste. Potom mi začalo bývať zle tak som spravila test. Nic. Zas som išla koli bolestiam na pohotovost a úplne bez výsledku. Na to som si robila ešte raz testik ake bol negatívny. Tak ma lekárka poslala na ultrazvuk koli podozreniu niečoho v mojom bruchu. Ked som tam išla , ľahká som si , lekárka mi chodila po bruchu s ultrazvukom , prizerala do monitora , ešte k tomu bola dlho ticho a zrazu z nej vyhrklo :" máte bábätko !" 😅😅😅
Teraz sa deje somnou predné to iste. Včera som bola na pohotovosti. A nic. Tak som zvedava za par dni haha

krpeckatka
22. sep 2014

My s priatelom sa snazime o babo, odvtedy kazdy mesiac dufam, ale tentokrat neviem ci si to nahovaram ale meska mi ms (ale mam ho aj nepravidelny posledne mesiace), bolia ma prsia a picha ma pri vajecnikoch, 2 testy su vsak negativne..myslite ze mozem byt tehotna?

radka752
26. sep 2014

Ahojte. Ja som dnes 40 DC. Robila som si 2 testy a oba vyšli negatívne. Mrchu mávam inak pravidelnú a prichádza spolu s PMS a potom som mala aj hnedý výtok ako pred spustením mrchy. Aj tento mesiac to vyzeralo, že mrcha dorazí (už som bola sklamaná) a ostala som prekvapená keď neprišla ani po 5. dňoch. Tak som si bola kúpiť testy. Medzitým ma začali bolieť prsia aj v podbrušku ma bolelo. Posledné dni pociťujem väčšiu únavu (myslela som, že kvôli práci) a žalúdok mám ako na vode - už niekoľkokrát som mala pocit na zvracanie (väčšinou ráno a večer). Niekoľko dní ma prepadáva pocit hladu a posledné 2 dni mi dvihne žalúdok mi zacítení surového mäsa. Už len musím vydržať tento víkend a potom idem k dokymu. Snáď nám to konečne vyjde. Podľa komentárov vidím, že niektoré máte s testami podobné skúsenosti.

kpt
4. okt 2014

mne vysiel slabo pozitivny az 16 dni po meskani menzesu. dovtedy kazdy den negativny.... teraz som 6. mesiac tehu

mirka5607
4. okt 2014

Ahoojte kočky 🙂 S manzelom sa snazime o babatko 🙂 Ale mrcha pride vzdy. Mam pravidelny cyklus, 26 dni. Tento mesiac som si myslela, ze uz sa to podarilo, v den ocakavanej menstruacie som si urobila test z prveho ran.mocu, ale ten bol negativny a o niekolko hodin menstruacia prisla. Ako kazdy mesiac tak aj ten som mala strasne bolesti v podbrusku. Ale mrcha skoncila o 2 dni skor. Uz som sa zmierila z tym, ze zase nic...ale v kutiku mam stale nadej, neviem ci si to namyslam alebo co... tak divne sa citim a strasne mi vypadavaju vlasy (co nemusi byt tehotenstvo) Test sa bojim robit aby som nebola zase sklamana. Poradte mi prosim.

el6
4. okt 2014

@anlady ahoj, ja som si robila take lacnejsie testy a stale vychadzali negativne....ale potom som ochorela a lekarka mi predpisala dost tazke atb...ked som si ich v lekarni vyberala, vypytala som si aj taky riadne citlivy pre istotu, pred tym nez ich zacnem brat...a nastastie ten vysiel pozitivny....ked mi lekar potom dal vysetrit hcg, lebo na sono este nic nebolo vidiet poriadne, tak zistil ze hladina hcg je asi 3tyzdne pozadu oproti tyzdnom od poslednej menstruacie....tak jednak asi to to ovplyvnilo, ale mozno aj kvalita testu....

leventebence
7. okt 2014

Sissi. Ahojte snazilky.Mám doma 9 rocneho syna s prveho manzelstva,krtory sa na prvy krat podaril.teraz mam druheho partnera a chceli by sme babo ale uz rok sa nedari ,teraz neviem rady lebo mávam menstruaciu pravidelne na 28 den, ale teraz mi meska uz piaty den bolia ma prsia taka pichava bolest dnes som si robila test a bol negativny som velmi zufala neviem si rady podla mna je skoro ist k lerarovi porate mi !!!! Inac kazdemu prajem aby sa nam podarilo.

luna11
7. okt 2014

@leventebence ahoj, no ja som teraz v 20.tyzdni a prvykrat mi vysiel test pozitivny v 7.tyzdni od poslednej MS- nizka hladina hormonov a zrejme aj posunuta ovulacia. cize este pockaj a testy opakuj a k lekarovi chod najskor az v tom siestom,ked uz by malo byt vidno srdiecko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre