Mám 46. deň cyklu a nemám menzes

29. máj 2020

Ahojte dnes je to 46 DC , mam nepravidelny cyklus každý mesiac inak niekedy 30 a niekedy 40 dní. Test som si robila v pondelok bol negatívny. Akurát idem kúpiť ďalší, nemám žiadne príznaky ani na MS. V marci som brala clostylbegyt a v apríli kvapky femi od valoviča. Je ešte šanca na tehu aj pri negatívnom teste? K Dr idem v pondelok aj nedôjde ms. Ďakujem za odpoveď. Ps babo by sme chceli som vyše pol roka po MA.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s_a
29. máj 2020

@bambulienka25 tak niektore ženy majú styk celý cyklus ked je možné, nie len počas plodných dni 😀 takže skôr záleží, kedy mala ovuláciu, nie styk..

tatiana1329
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miky25117
29. máj 2020

@tatiana1329 a čo by sa ti oplodnilo bez ovulacie tak si mala ovu skor alebo spermie vydržia aj 5 dní ale bez ovu to nejde

tatiana1329
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
queen_el
29. máj 2020

@tatiana1329 Ale to je biologicky nemožné, čo píšeš. To si musela mať ovuláciu buď vtedy, alebo pár dní potom. Je možné, že si mala 2 ovulácie v ten mesiac (výnimočne sa to stane, ak dobre viem)...ale nikto nemôže otehotnieť bez ovulácie. Keď nie je dozreté vajíčko, nemá sa čo oplodniť. To je ako keby si tvrdila že nemáš pľúca ale dýchaš. Je to nonsens :D

queen_el
29. máj 2020

a ako píše @s_a otázne je, kedy si mala ovuláciu. či vieš, kedy si mala. možno si mala neskôr a potom ešte nemusí test ukázať.

tatiana1329
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
queen_el
29. máj 2020

@tatiana1329 tak, že to nie je možné...to, že často nemá, ešte neznamená, že ju nemá nikdy...proste otehotnieť sa dá iba tak, ak vajíčko splynie so spermiou...ak tam nie je vajíčko, tak z čoho sa vyvíjalo to dieťa? Iba zo spermie? To mi ako vysvetlíš? 🙈

tatiana1329
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miky25117
29. máj 2020

@tatiana1329 tak si nastuduj čo je ovulacia lebo bez nej v ziadnom pripade nemozes otehotniet a ano mozes otehotniet hocikedy ale len v tom pripade keď sa ti posunie ovulacia alebo pride skor neplet si to s plodnymi dňami čo ti vypočítá aplikacia

tatiana1329
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miky25117
29. máj 2020

@tatiana1329 tu nikto nič nerata ale podla teba ta asi oplodnil duch svaty keď tvrdis že si nemala ovulaciu 🤷‍♀️

tatiana1329
29. máj 2020

@miky25117 ja som povedala ze sa na ovulaciu nema spoliehat... A povedala som ze mi skoncila menstruacia 29teho, dieta sa zadarilo 31ho a ovulaciu som mala o dva a pol tyzdna neskorej (kedze viem keby ju mam)... Ale ano, jasne, oplodnil ma duch svaty aj s ostatnymi okolo neho... Koncim tuto debatu... nechce sa mi pisat o nicom... A mazem moje kometare aby som nepoburovala...

queen_el
29. máj 2020

@tatiana1329 Nehnevaj sa, ale si veľmi hlúpa. áno, otehotnieť sa dá kedykoľvek, ale to znamená, že ovulácia môže byť kedykoľvek. Stále si mi nevysvetlila, z čoho sa ten plod vyvíja,a k tam nie je vajíčko :D

miky25117
29. máj 2020

@tatiana1329 ovulaciu si nemohla mať o 2 a pol tyzdna keď si už bola tehotna sory ale pleties si pojmy ovulacia je uvolnenie vajíčka a plodné dni sú vyratane priblizne podla cyklu kedy asi sú ale neni to pravidlo ale bez vajíčka nie je možné tehotenstvo to je ovulacia keď sa vajíčko uvolní

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre