Mám bolesti podbruška a vaječníkov. Je tento test pozitívny?

angie666
22. jan 2021

Prosím poraďte...
Od 8.1-12.1 som mala menštruáciu...pred ňou mi bolo zle ale pripisovala som to pms.
Ale menštruácia prišla nejako slabšia a skoro úplne bez bolesti a to celý život mám také bolesti že by som si najradšej maternicu vytrhla.
A hneď po ms ma začalo bolieť pobruško a aj vaječníky a aj hlava tak som si teraz večer spravila len tak zo zvedavosti test lebo o bábo sa snažíme...a na teste vyšla akoby druhá čiarka ktorá sa mi však zdá trochu divná... A teda moja otázka je či by som mohla byť tehotná,a či aj vy vidíte niečo na teste alebo nie.
Dr. ma vezme až v stredu no ja som nedočkavá.
Prosím poraďte.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
22. jan 2021

nie toto nie je pozitivny test 🙂 ak by si aj bola jedna z tych, co menstruuju a su tehotne (stava sa), tak aktualne by si bola uz v tolkom tyzdni tehotenstva a HCG by bolo tak vysoko, ze by tie dve ciarky z toho testu kricali

angie666
autor
22. jan 2021

@bambulienka25 ja viem čo je na letáku🙈mne sa ale zdá že je tam aj druhá,preto sa pýtam či ju vidí aj niekto iný alebo si to už len namýšlam lebo by som ju tam chcela

angie666
autor
22. jan 2021

@petamich ďakujem 🙂

petamich
22. jan 2021

@angie666 a moc drzim paste! 🙂 a ver mi pozname to, asi vsetky co sme sa snazili sme bud testovali osto tristo alebo tu ciarku hypnotizovali, nech sa zjavi

123andy123
22. jan 2021

ja tam vidim druhu slabu ciarku. Mne zacinali takto vsetky tri tehotenstva. TAk drzim palce aby to bolo aj u teba

angie666
autor
22. jan 2021

@petamich ďakujem veľmi krásne 🙂

angie666
autor
22. jan 2021

@123andy123 ďakujem veľmi pekne,snáď to vinde☺️

petra_bororo
22. jan 2021

Caute babule, ak smiem tak sa votriem do diskusie. Taktiez sa snazime o mimco (druhe) a tiez ma napadlo si dnes urobit test, pretoze mi prislo nejako nevolno. Ale!!! Poslednu MS som mala 7.1 a trvala do 10.1...dnes je 22.1, cize mam 16ty den cyklu a na testoch mi vysiel duch??? Pride mi to ze je to asi nerealne....co myslite? Dakujem

petra_bororo
22. jan 2021

@angie666 drzim palce 🙂

angie666
autor
22. jan 2021

@petra_bororo ďakujem 🙂 ja na tom jednom teste vidím ducha tak držím palce 🙂 daj vedieť ako si dopadla,ja som dnes 15DC tak uvidíme ako to dopadne

petra_bororo
22. jan 2021

@angie666 skusim testnut v pondelok, tak som zvedava ci bude silniet alebo to bol len nejaky vadny test 🤣 dakujem 🙂 Kedy sa znova otestujes?

angie666
autor
22. jan 2021

@petra_bororo tiež až v pondelok🤣skôr sa nedostanem do lekárne

evaachesa
22. jan 2021

@angie666 Podľa toho návodu čo dala @bambulienka25 myslím že si tehotná ☺️ tie // tam vidím 😍

bbebe
22. jan 2021

@angie666 ja neviem teda co tu baby pisu ale ja tam jasne vidim druhu ciarku.

angie666
autor
22. jan 2021

@evaachesa ďakujem☺️ja ju tam tiež vidím,ale potom mi to vychádza že by muselo dojsť k otehotneniu na konci ms alebo hneď deň po skončení ms...je to možné?

angie666
autor
22. jan 2021

@bbebe ja ju tam tiež vidím,ale potom mi to vychádza že by muselo dojsť k otehotneniu na konci ms alebo hneď deň po skončení ms...je to možné?

evaachesa
22. jan 2021

@angie666 podľa mňa je všetko možné ☺️

mamanadruhuu
22. jan 2021

@angie666 ahoj ja tam tiež niečo vidím, ale test nie je 100% funkčný, skus otestovať s iným testom o pár dní, ak by si bola tehotná určite by to malo byť silnejšie

angie666
autor
22. jan 2021

@mamanadruhuu ďakujem pekne 🙂

eriksonka1234
22. jan 2021

@angie666 áno je, my tak mame dcérku

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
23. jan 2021

@bambulienka25 no ale asi budes tehotna 🤪🤪 pobavilo takto rano

evaachesa
23. jan 2021

@bambulienka25 ja som písala o fotke návodu čo si dala hore pre lepšie pochopenie výsledku testu 😉 či to nie ty si dávala? 😳

dominika_sk
23. jan 2021

@petra_bororo nie, nie je to duch je to postupujuce farbivo od začiatku testu k jeho koncu. Preto je na rozdielnych miestach, deje sa to keď je test viac mokry ako by mal byť.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snazilka777
23. jan 2021

@angie666 vidim na tvojom tiez slabú čiarku skús o dva dni

evaachesa
23. jan 2021

@bambulienka25 😀 v pohodee, daj kávu...mne sa to stáva celkom často že dačo zle prečítam 🤭

katrinka233
23. jan 2021

@angie666 ja ju tam vidim tiez. Drzim palce 🙂 testuj obden, nie kazdy den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre