Mám bolesti podbruška a vaječníkov. Je tento test pozitívny?

angie666
22. jan 2021

Prosím poraďte...
Od 8.1-12.1 som mala menštruáciu...pred ňou mi bolo zle ale pripisovala som to pms.
Ale menštruácia prišla nejako slabšia a skoro úplne bez bolesti a to celý život mám také bolesti že by som si najradšej maternicu vytrhla.
A hneď po ms ma začalo bolieť pobruško a aj vaječníky a aj hlava tak som si teraz večer spravila len tak zo zvedavosti test lebo o bábo sa snažíme...a na teste vyšla akoby druhá čiarka ktorá sa mi však zdá trochu divná... A teda moja otázka je či by som mohla byť tehotná,a či aj vy vidíte niečo na teste alebo nie.
Dr. ma vezme až v stredu no ja som nedočkavá.
Prosím poraďte.

majamat
23. jan 2021

@angie666 skor by som povedala, ze nei si tehu. neviem kedy mas ovulku a aky dlhy mas cyklus,a le teda ak si mala ms 8.1., tak potom si musela mat ovuulku niekedy v tomto obodbi, teda mozno par dni dozadu. a to by si mala test este negativny, duch sa moze ukazat az tak tyzden, az 10dni po oplodneni. skor nie,lebo sa este netvori dostatok hormonov.
ak by si bola tehu z predosleho cyklu,t ka by si uz msuela mat riadne kolajnice. aj keby bola ovulka posunuta na koniec cyklu, aj tak by si uz miusela byt aspon 2t od oplodenia, cize uz by ti to test mal ukazat poriadne.
ak si mala slabu a bezbolestiovu ms, tak si mozno len mala iny cyklus. kazda zeny moze mat hormonalne vykyvy cyklu, niektore obcas, ine castejsie a su zeny, co maju uplne nepravidelny cyklus. no obcasna nepravidelnost sa nevhne ziadnej z nas.

summersunny94
23. jan 2021

@angie666 ahoj aj ja tam vidím slabunkú druhu čiarku držím palčeky aby to dobre dopadlo a aby čiarka len silnela. Mne test dlho neukazal ani takuto slabunkú čiarku a to som tehotná už bola. Budem na teba myslieť, potom pridaj foto, keď urobíš ďalší test. 😊

any_soj
23. jan 2021

@angie666 je možné aj cez menštruáciu, hlavne posledné dni 🙂 tiež tam slabulinku čiarku vidim

any_soj
23. jan 2021

@bambulienka25 počuj... Dosť často sa stáva, že píšeš, že na teste druhá čiarka nie je, a aj aj iné ju tam vidia. Neviem, či táto žena je alebo nie je tehotná, ale aj na tomto vidno slabucku druhu čiarku. Čiže možno.... máš ty slabšiu citlivosť na farby? Že proste tie jemné odtiene nevidíš...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciannka83
23. jan 2021

Toto je len vyzdrazana farba okolo kanalika. Nieje to tehotenska ciarka. Ved skus o 2 dni. Hafam sa mylim. 😉

petra_bororo
25. jan 2021

@angie666 ahoooj, tak som sa otestovala a nic veru.....

angie666
autor
25. jan 2021

@petra_bororo ahoj,nemáš aj nejaký inú fotku?mne sa tam niečo marí ale neviem či ma už oči šalia :D mne dnes ukázalo takto,tak neviem či sa môžem tešiť alebo nie

summersunny94
25. jan 2021

@angie666 podľa mňa sa už môžeš tešiť, krásna druhá čiarka sa rysuje. 😊😊😊 držím silno palčeky

babovka2321
25. jan 2021

@angie666 gratulujem 🙂 ak je toto pepino test (vyzera tak), tak keby si vyskusala nejaky iny, mala by si podla mna uz ovela krajsiu ciarku 🙂

angie666
autor
25. jan 2021

@summersunny94 @babovka2321 ďakujem veľmi pekne☺️hrozne sa teším

evaachesa
25. jan 2021

@angie666 gratulujeeem 😍 tak predsa sme dobre videli ☺️❤️

angie666
autor
25. jan 2021

@evaachesa ďakujem ☺️

summersunny94
25. jan 2021

@angie666 verím ti je to úžasný pocit 😊😊😊

katkami123
9. feb 2021

@petra_bororo vidím tam čiarky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre