Mám nafúknuté brucho a napína ma. Som tehuľka?

emillien
31. jan 2014

Ahojte maminky 🙂 s priateľom sa snažíme o drobčeka 🙂) mrcha má prísť 3-5.2, od styku je to týždeň aj čosi. Robila som dva tehotenské testy,lenže boli NEGATÍVNE :-/ mám divné pocity v podbrušku,nafúknuté brucho, ráno napínanie, a napnuté prsia(potreba nosiť podprsenku takmer stále), a taktiež únava. Môžem byť tehu? 🙂)

katkakovac
31. jan 2014

Môžeš aj nemusíš. Musíš počkať, či ti bude meškať menštruácia. Ja som sa tiež takto sledovala a nakoniec, keď som naozaj otehotnela, nemala som takmer žiadne príznaky, teda okrem meškajúcej menštruácie. Dokonca som bola nešťastná, lebo som mala všetky príznaky, že tá menštruácia príde. Treba trochu trpezlivosti, žiadny test ti neukáže tehotenstvo týždeň po styku (aj keď to výrobcovia tvrdia). Prajem ti, aby to dopadlo tak ako si želáš 😉

andula963
31. jan 2014

Držím palčeky 🙂 nech sa vám podarí 🙂 ja som hneď vedela že som tehotná , keď mi meškala menštruácia dva dni 🙂 ale na teste mi to ukázalo až pár dní neskôr 🙂 a mala som tiež nafúknuté brucho , a prvé mesiace totálna únava 🙂 nonstop som spala 🙂 držím palce ! 😉

citta
31. jan 2014

@emillien ahoj. Mozes aj nemuwis. Mozu to byt priznaky tehu,ale aj priznaky bliziacej sa ms. Ja som mala dnes dostat, ale zatial nic neprislo a dufam,ze nepride 🙂. Mna tiez boliua prsia,picha v podbrusku a v noci nemozem spavat, ale zato cez den taham dobre dlho 🙂. Tak drzim palceky nech to dopadne ako ty chces 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre