Mám nafúknuté brucho a väčšie prsia

mimiq
22. jan 2013

Ahojte maminky aj nemaminky.Chcem sa s vami poradiť pretože posledný mesiac sa moje telo správa nejak čudne.Každý mi hovorí že sa moc pozorujem,možno je to tak ale strašne by som si priala bábo. Takže začnem 31.12.12 som mala dostať mrchu,nedostala som meškala 5 dní. 5.1.13 som začala špiniť,trvalo to 3 dni. medzitým som robila test a bola tam slabunká druhá čiarka. Dnes mám 10 dní do ďalšej mrchy,no cítim sa nejak divne.Mám akoby nafúknuté brucho,prsia mám asi o čisla väčšie ale nebolia ma,občas mám bolesti v podbrušku akoby som už mrchu mala dostať..stále sa mi chce spať,semtam sa mi cez deň zatočí hlava.Dnes som spravila preistotu test a bol negatívny.Bojím sa že to je niečo vážne.

cerez
22. jan 2013

Prečo nezájdeš k dr.? Urobí ti sono a budeš na istom. To čo popisuješ, vyzerá na tehu.

didi44
22. jan 2013

@mimiq ..neviem dievča koľko máš rokov, ale tvoje obavy sú na mieste...ak nie si tehotná, môže to byť zápal, cista, alebo naozaj veľmi vážny problém...nezahrávaj sa so zdravím, je to to najcennejšie čo máme...Dúfam, že budeš v poriadku..ak budeš mať chuť napíš ako si dopadla..Ja si viac prajem, aby si čakala bábätko ...drž sa..

mimiq
autor
22. jan 2013

@cerez zajtra idem tak som zvedavá. no bojím sa príspevok nižšie ma vystrašil :(

elen2
22. jan 2013

ja si myslim,ze si tehotna.U mna to bolo rovnake pri oboch tehotenstvach.Drzim palceky 🙂

bubu4125
22. jan 2013

choď radšej k dr....ja som na tom podobne...28.12.som mala mrchu, no len krátko...myslela som, že som prechladla...potom som si robila test, bol tam duch....skúsila som neskôr a nič, test bol negatívny...druhý cyklus mám bolesti v podbrušku, niekedy dosť silné....tak som bola teraz vo štvrtok u gyndoša, ráno som si pre istotu urobila test, negatívny....on na sone nič nevidel, žiadna cysta ani anomália....a týmto sa u mňa začína séria vyšetrení a odberov...prsia ma bolia tiež, aj nevoľno mi bývalo....typické tehu znaky, no bábo nikde..... 😒 ☹

mimiq
autor
22. jan 2013

@elen2
@bubu4125 neviem no bojím sa keďže mi test nič neukazuje :(

janusa01
23. jan 2013

@mimiq dokonca to moze byt aj potrat v skorom stadiu....dufam,ze to nebude tvoj pripad.....

mimiq
autor
23. jan 2013

@cerez
@didi44
@elen2
@bubu4125
@janusa01 no tak dnes ma už Dr. nezobral..som velmi nepokojna :( takže až zajtra.

bubu4125
23. jan 2013

@mimiq chod hned ráno...ja idem tiež zajtra na krv...chod pre istotu nalačno, aby ti v príp.potreby mohli hned aj krv zobrať...ja mám teraz už druhý deň občasný hlien a je hnedkastý...a to som dnes len 26DC...minulý mesiac som mala cyklus 27dňový...ináč som mala vždy 28-29DC...

cerez
23. jan 2013

Tak už len vydržať do zajtra. Daj vedieť ako si dopadla.
@mimiq

janusa01
23. jan 2013

@mimiq noo hlavne nebud nepokojna aj ked to tazko poznam to.aj tak co ma byt bude a co ak je vsetko o.k. a ty sa zozieras.... 😉 budem cakat s tebou.....daj vediet.

mimiq
autor
23. jan 2013

@janusa01 dnes som robila dalsi test a nic :( ani len naznak..je mi do placu,,

mimiq
autor
23. jan 2013

@bubu4125 hej pojdem hned rano..uvidim co mi povie..

elen2
23. jan 2013

@mimiq tak ti drzim palce aby vsetko dore dopadlo

mimiq
autor
23. jan 2013

ešte k tomu všetkému mám aj taký do biela výtok :(

mimiq
autor
23. jan 2013

@janusa01
@bubu4125 dnesny test...ani naznak druhej ciarky..

bubu4125
23. jan 2013

@mimiq môže sa stať, že niektoré testy spravia falošného ducha...zajtra uvidíš...

janusa01
23. jan 2013

@mimiq nechcem robit zaver,ale moj osobny nazor je:bud si nebola tehotna a mala si falosneho ducha na tehu teste predtym,alebo si bola v zaciatku ale neudrzalo sa to sa stava ,ale mas sancu opat skusat....jednoznacne sa daj vysetrit ci si o.k.

zuzi0911
23. jan 2013

@mimiq drzim silno zajtra palce

mimiq
autor
23. jan 2013

@bubu4125
@janusa01
@zuzi0911 ďakujem babule zajtra dám vedieť ako som dopadla.

mimiq
autor
23. jan 2013

@bubu4125
@janusa01
@zuzi0911 babule ešte mám na vás jednu otázku.Bola som teraz z kamoskou a hovorila som jej o mojom probleme.Ona mi povedala ze prvý co som si robila som mala z citlivostou 10...a teraz naposledy co som si robila tak som to robila 25-tkove. Ze 25 tkovy mi nemusia este ukazovat.ja neviem...:((

cabby88
23. jan 2013

Ja osobne si myslim ze este moze ist o vsugerovane tehotenstvo...to je ked zena velmi tuzi po babatku a to az tak ze sa jej telo naozaj zacne spravat ako tehotne..obcas sa to stava...kazdopadne drzim palce nech si ok 🙂

zuzi0911
23. jan 2013

@mimiq no osobne sa v testoch nejak nevyznam ale moze to byt pravda.no napr. mojej kamoske prvy ukazal pozitiv potom dva negativne a bola tehu.drzim palce 😉

bubu4125
23. jan 2013

@mimiq ja som mala všetky 10-kové...aj tak nič...a na tom vsugerovanom tehu niečo bude...však uvidíš...ozvi sa potom, budem čakať...

jaruska74
23. jan 2013

ja som bola dva krat tehotna,ale dve ciarky som este nikdy nevidela 🙂

mimiq
autor
24. jan 2013

@bubu4125
@zuzi0911
@cabby88
@janusa01
@elen2 takze babule prave som sa vratila od dokyho.Robil mi sono no tehu zatial nepotvrdil no ani ho nevylucil.Povedal ze podla mojich tazkosti ro moze byt tehu.Zobral mi krv a zajtra bude vysledok.Aj ked to tehu nebude nevadi hlavne ze to neni nic vaznejsie.

cabby88
24. jan 2013

@mimiq držíííím silno palce 🙂 inak ja ked som bola tehu,doktorka mi dlhoooo nič nevidela,a krv mi tiež nebrala,takže až do 7.týždňa som v podstate nevedela či som tehu alebo nie...a tiez mali u mna podozrenie na simulovane tehotenstvo,no chvalabohu sa nepotvrdilo a doma uz mam 15mesacnu slecnu 🙂

mimiq
autor
24. jan 2013

@cabby88 ďakujem 🙂 ja síce pochybujem že je to tehu kedze testy nic neukazuju,,ale tak clovek nikdy nevie ....

seraa
24. jan 2013

zaujmave
drzime palce nech si v tom
ako dlho sa snazite?
niekedy to fakt moze byt falosne vsugerovane teh.
ale hlavne ze to nie je nic vazne

zizimimi
24. jan 2013

ahojte tri mesiace som brala hak kvoli silnemu krvacaniu...potom som prestala lebo ms sa mi upravila potom som normalne dostala,potom som nedostala dva mesiace,a potom zase dostala a naposledy som mala 25.11.2012 do1.12.2012 a od vtedy nic...aj som si robila testy su negativne...pobolievaju ma aj krize ale stale nic aj som si dala cervene vino a nic...uz som stoho na nic..mam zacat znovu brat hak?poradte prosiiiimmm...DAKUJEM

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre