Mám naliate prsia. Som podľa vás v tom?

abcdefgh11
9. jún 2017

Dobrý deň mohli by ste porozmýšľať a povedať mi či som v Tom? Ďakujem
Mala som s priateľom chráneny sex v deň ovulácie (nejak mi vypadlo ze ju mám) na druhý deň ma začalo bolieť v podbrušku a postupne aj bradavky. Trvalo to približne pokým mi neprišiel mzs. O 2 týždne mi prišiel MZS a mala som ho ako vždy 5 dni. Odvtedy ma v podbrušku neboli, ani bradavky.. len ich mám stále naliate.. neviem čo si mám o Tom myslíet.. dúfam že mi tu niekto pomôže. Ďakujem

pribinak
9. jún 2017

co tak ocikat test ???

tehulka2011
9. jún 2017

nie si

natalka13
9. jún 2017

V aku pomoc dufas? Bud si alebo niesi tehu, to ti so 100% istotou povie gyndos a s mensou istotou test, kym tu citas uz si mohla mat vysledok.

sense
9. jún 2017

moja sklenena gula vravi ze tehotna nie si....

janickadr
9. jún 2017

A to kvoli tomu si zaklasas nick? Skoc to najblizsieho potoka ci rieky, utop sa a pri pitve sa to definitivne potvrdi ci vyluci. Sice pre teba to uz bude neskoro, ale aspon najblizsi budu vediet...

esther03
9. jún 2017

moj tarot suhlasi so @sense 😉

momoqui
9. jún 2017

Skus zavolat Teodore ta vie vsetko

deti95060810
9. jún 2017

som , nie som....no kto sa má v tom vyznať

dajna8
9. jún 2017

Ak si mala menštruáciu normálne tak by si tehotná nemala byť. Môžeš si skúsiť urobiť test ale pravdepodobne bude negatívny. Naliate prsia môžeš mať aj z iných dôvodov, nemusí to značiť tehotenstvo.

tiper24
9. jún 2017

nabuduce skus sex cez telefon budes mat istotu ze v tom nie si 😀

abcdefgh11
autor
9. jún 2017

@dajna8 ďakujem

xxxxxnnnnn
9. jún 2017

Prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

obsadenemeno
9. jún 2017

@abcdefgh11 kriistova noho..... nechcem pisat, z coho ta tie bradavky pravdepodobne boleli....skoda, ze myslenie neboli, to by hned ludia vedeli.....

xxxxxnnnnn
12. jún 2017

Prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

archanjel008
7. júl 2018

@bibuska2
@bibuska2 ja vidim aj som oznacila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre