Mám piť alchemilku?

maja367
13. dec 2015

Baby chcem poradit. Minuly mesiac som zacala koncom cyklu pit caj z alchemily asi tyzden 2-3x denne. Na 12 den som mala ovulaciu nakolko aj hlien som mala taky tahavy aky ma byt. Co ma aj potesilo, v tom case sme mali s priatelom aj sex. Menstruacia mi meskala 4 dni co mam vzdy presny cyklus 28dni. Mala som len taky 2-3dni slaby na intinku.Vcera rano uz skoncil nič som nemala a dnes ma cely den pobolieva v podrusku nieje to velka bolest ale taka ze sem tam citim. A taka mozno este blbost .. ale na ranajky som mala parky čo bezne jedavam .. a normalne ked som ich mala jest to som zrazu mala taky odpor k nim, ze som ich ani nedojedla lebo som sa skoro z nich pogrcala ..
Tak teraz nevem či mam opat zacat pit caj ci mi nejako neuskodil hm ?
dakujem za odpovede 🙂

bad_delight
13. dec 2015

@maja367 ved si sprav test. a nepi ju ked si tehotna nie vzdy je dobre ju pit.

maja367
autor
13. dec 2015

@bad_delight robila som si pred tyzdnom .. a nič .. tak neviem či skusit neskor zeby este neukazalo ?

bajana
13. dec 2015

@maja367 kedy presne si mala poslednú MS? Nie to špinenie na intimku

maja367
autor
13. dec 2015

@bajana naposledy 9.11

bajana
13. dec 2015

@maja367 tak skús znovu test...pred tyzdnom bolo veľmi skoro...skús aj hneď, ak máš doma (ja som mala pozitívny 28DC poobede)...a daj vedieť výsledok 😉

maja367
autor
13. dec 2015

@bajana nemam doma .. zajtra vyskusam .. som zvedava 😒 dam vediet uvidime čo to bude

bajana
13. dec 2015

@maja367 ok, drzim palce...tak si potom niekde odober ranný moč, ten je najlepší 😉

luciferkax
13. dec 2015

A.nebudeš náhodou tehotma?urob si test a ak si tak.alchemilku pi iba zriedka a nie trikrát denne. A ak sa.snažíte o bábätko tak.alchemilka by sa mala piť iba v prvej polovici cyklu a od ovulacie po prvý deň.menstruacie pauza. .a ak nebudeš tehotná tak zasa pit

maja367
autor
13. dec 2015

@luciferkax Ano tak sa ma pit .. len minuly mesiac som zacala prvykrat a kupila som si ju az na 4 den cyklu a pila som cca do polovice. Tak ja by som aj bola rada keby som bola tehotna ale neviem prečo si myslim, ze to nebudem mat tak lahke.. ☹ ale by som sa velmi potesila zajtra urobim.

luciferkax
14. dec 2015

@maja367 podľa mňa krátka.ms môže byť znak tehotenstva.alchemilku podporuje rast sliznice. To by si slabšiu mať nemala. Aj my skúšame už štvrtý mesiac. Držím palce

zdena12345
14. dec 2015

@maja367 niekde su udaje, ze by sa nemala pit pri uhniezdovani... tak urob test prip pockaj par dni po predpokladanej menstruacii a mozes pit znova. ja som teraz pri druhom pila lchemilku aj ked som otehotnela (nie uplne planovane) a nic sa nestalo a kopa zien ju pije uplne celu dobu. co mam ale odskusne, tak ze mi vyvolava stahy maternice, co mozno pri tom uhniezdovani nie je uplne idealne. doporuca sa potom aj par tyzdnov pred porodom

maja367
autor
14. dec 2015

@luciferkax ahoj tak dnes som si robila test a neg... mam este jeden mozno skusim rano ked som si ten dnesny robilia poobede. My zatial ako takto neskusame ale potesili by sme sa. Drzim palce 😉 pijes tiez alchemilku alebo niečo aj beries ?

maja367
autor
14. dec 2015

@bajana ahoj tak som rano uplne ze zabudla bol zhon .. urobila som az poobede, mam este jeden tak urobim rano pre istotu (lepsi pocit) ale bol neg. ☹

maja367
autor
14. dec 2015

@zdena12345 ano neodporuča sa pit to viem ... tak pokracujeme dalej 🙂

ukulela
14. dec 2015

@maja367 ak chces otehotnet, alchemilku pi len prvu polovicu cyklu, do ovulacie. potom uz nie. tak som to robila aj ja.

maja367
autor
14. dec 2015

@ukulela minuly mesiac som zacala az na konci mesiaca prvykrat pit do polovice cyklu. 🙂 ako dlho si pila ?

ukulela
14. dec 2015

ani neviem, my sme sa snazili cca pol roka, pila som 2-3 meesiace asi. a brala som aj inofolic, ak to pomoze 🙂

maja367
autor
14. dec 2015

@ukulela tak ja som brala inofolic .. a som z neho pribrala tak to radsej neberiem 🙂

ukulela
14. dec 2015

@maja367 sranda, ja nie. ale brala som len po jednom sacku, nie po dvoch, ako pisali, predsa len, je dost drahy 🙂 este daj vela zeleniny, pripadne kyselinu lsitovu, ta tiez neuskodi a prirpavi maternicu na dolezite veci.
drzim ti palce. hlavne nestresuj a prilis sa nesustred len na ms, lebo ti z toho hrabne. pokoj v hlave,nohy v teple,prijemne sviatky a po veceroch dobry sex. 🙂 nech sa dari.

maja367
autor
15. dec 2015

@ukulela No a ja nohy v teple moc nemam .. dakujem 🙂

luciferkax
15. dec 2015

@maja367. Ja pijem alchemilku od augusta a tento mesiac aj Infolic. Ale dávam mu iba mesiac

maja367
autor
15. dec 2015

@luciferkax ja som brala inofolic tusim 2 mesiace ale vobec som nepocitovala ziaden rozdiel az na narast na vahe... čo uz pri prvom uzivani alchemilky som si vsimla na ovulacii hned tak ostavam pit dalej
ale skus .. kazdy to znasa inak mozno ze ti pomoze drzim palce daj vediet 😉

veronikazadana
15. dec 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

uz by som ju asi na tvojom mieste nepila 🙂 nie vzdy je to dobra volba

maja367
autor
15. dec 2015

@veronikazadana tak som ju pila minuly mesiac asi tyzden .. a nič viac... 😒

luciferkax
15. dec 2015

@maja367 ja som alchemilku pila iba ráno, poobede som vždy zabudla :D :D tento mesiac to "musí " vyjsť :D poctivo pijem trikrát denne alchemilku (do polovice cyklu), a prvý týžden som brala po sáčku infolicu, teraz začínam po dva saáčky. :D :D ale aspon si verím :D :D že tentokrát to vyjde :D :D aj placebo efekt je lepší ako žiadny :D :D 😀 😀 😀 verím že veľkú rolu zohárva psychika, tento mesiac som optimista :D

maja367
autor
15. dec 2015

@luciferkax vyborne drzim ta palce určite to vyjde 😉 ja tiez rano nestiham zhon ale sa snazim na obed fuu nestihačka a vecer určite jaaaj vidis ved si musim kupit rano som brala posledne vrecusko .. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre