Mám pred menzesom a tehotenské príznaky, som tehotná alebo mám problém?

anonymka11
23. sep 2019

Ahojte verím tomu že tu nájdem niekoho kto mi vie poradiť alebo pomôcť. Dievčatá mám 6 dní do menzesu asi 4 dní dozadu má veľmi začali bolieť prsia 13.9 som mala plodné dni tie prsia som pripisovala že to je pred menštruáciu aj keď zdalo sa mi to dosť skoro manžel mi hovorí že som akási zvláštna stále unavená chvíľku sa smejem chvíľku mám zlú náladu som náladova ale všetko som pripisovala predmenstruacnemu syndrómu ktorý asi každá prežívame ináč ale o čo ide je to že mi ide mlieko s prsníkov už mám doma jednu 4 ročnú dcéru od jej roku mlieko nemám a teraz sa.mi opäť objavilo môžem byť tehotná alebo sa skôr mám báť nejakého zdravotného problému? Asi test je ešte zbytočné robiť 6 dní pred menzesom ďakujem za každú vašu radu

pininka1
23. sep 2019

Mlieko by sa ti objavilo velmi skoro, ostatné môžu ukazovať na tehotenstvo, zrob si test a uvidíš,hoci môže byť aj negatívny keďže ti to ešte nemeska

anonymka11
autor
23. sep 2019

@pininka1 myslíš si že test by mi mohol ukázať aj 6 dní pred menzesom?

pininka1
23. sep 2019

@anonymka11 mohol, mne ukázal vždy aj pred meškaním. Ale vravím že aj keby bol negatívny ešte neznamená že niesi tehu.

sofiia87
23. sep 2019

@anonymka11 myslim, ze uspokojujucu odpoved ti da az test alebo gynekolog. A mne test ukazal, ze som tehu tyzden pred ms

anonymka11
autor
23. sep 2019

@pininka1
@sofiia87 ďakujem Vám určite sa skúsim otestovať možno už aj zajtra ak doma nájdem nejaký test viete ja som naozaj všetko pripisovala pms ale začínam rozmýšľať tiež nad tým tehotenstvom no uvidíme ak táto bude negatívny zavolám gynekologovi a určite sa k nemu objednám nech mi zoberie krv na prolaktin

rumba01
24. sep 2019

@anonymka11 dobre si sa rozhodla, test si skus spravit a ak bude negativny, tak este par dni pockaj a potom chod ku gynekologovi. drzim palceky, aby to bolo tehotenstvo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre