Mám všetky príznaky tehotenstva, ale testy sú negatívne

dianna3571
10. mar 2022

Ahojte kočky..
Mam všetky príznaky tehotenstva ale testy sú negatívne 🙈 Je možné že som tehu a testy to ne ukážu?

1234321
10. mar 2022

@dianna3571 ukaz testy🙂

pribinak
10. mar 2022

@dianna3571 skôr by som povedala že pracuje psychika.

h2
10. mar 2022

@dianna3571 Ahoj, aké máš príznaky?

dianna3571
autor
10. mar 2022

@h2 napína ma na zvracanie, vône mi vadia hlavne surové mäso, únava

dianna3571
autor
10. mar 2022

@pribinak čo to má, spoločné s psychikou?

h2
10. mar 2022

@dianna3571 To nemusí byť tehotenstvom. Skús počkať pár dní a sprav si test znova.

pribinak
10. mar 2022

@dianna3571 to že tieto “príznaky” máš hocikedy a nemusíš byt tehotná.

mia_von_prag
10. mar 2022

Všetko je možné, ale test býva rychlejší. Najcitlivejsi ukáže tehotenstvo už 4 dni pre ocakavanym menzesom, priznaky začínajú väčšinou cca 2 týždne po meškani

dianna3571
autor
10. mar 2022

@h2 dúfam, že to naozaj není tehotenstvom

sense
10. mar 2022

@dianna3571 à koľko ti mešká ms?

dianna3571
autor
10. mar 2022

@sense posledna ms bola 14.2

mamina0078
10. mar 2022

Ja som teraz v 20tt a ani jeden z tvojich vymenovanch "všetkých" príznakov tehotenstva som doteraz nemala 😲 takže nemusíš byť tehotná alebo aký dlhý máš cyklus? Taký priemer je 28dní, ktoré ešte neubehli... Takže ani MS ti pravdepodobne nemešká, test z moču najlepšie je robiť deň max 2 pred plánovanou MS lebo skôr môžu/nemusia skresľovať výsledok takže možné to je ale nemusíš byť. Počkaj aspoň do soboty alebo nedele a vtedy si urob test.

sense
10. mar 2022

@dianna3571 takže ešte nemeska. A ovulácia bola kedy? Čiže tie príznaky nebudú z tehotenstva, ak by to boli tehu peut aký už by aj test ukazal

dianna3571
autor
10. mar 2022

@sense mam len 22 dňový ciklus

soldi
10. mar 2022

@dianna3571 tehotenske testy maju spolahlivost takmer 100%. Ako bolo pisane vyssie, dokazu odhalit tehotenstvo uz cca 9-10 dni po oplodneni, ked je hcg par desiatok jednotiek.
Priznaky tehotenstva, take ktore spominas, sa objavuju az ked hladina hcg stupne na niekolko stoviek.
Z toho vyplyva, ze pokial nemas zvysenu hladinu hcg, tak nemas mat z coho priznaky, ktore hcg sposobuje

judit47
10. mar 2022

Ja som mala kazdy mesiac tehu priznaky a vzdy doslo MS-psychika ti to navodi dokonca som mala brucho nafuknute proste vsetko😃a ked som bola tak som nemala mesicac ziadne priznaky😄

macica1706
10. mar 2022

Ja mam také príznaky každý mesiac pri ovulke🙄dokonca mi vtedy ani kava nechuti(za normálnych okolností vypijem 3kavy denne)🙈

sense
11. mar 2022

@dianna3571 à ovuláciu si mala kedy? Lebo ta je pre tehotenstvo podstatná... Ja mam tiež krátky cyklus a aj preto je dôležité vedieť kedy bola ovulácia ci máš vôbec dostatočne dlhu lutealnu fázu aby sa vajíčko aj uhniezdilo
V každom prípade nič sa nemení na to ze tehu príznaky spôsobuje zvyšujúce sa hodnoty hcg v krvy. Čiže ak by to boli tehu príznaky aj test je už pozitivny

lenkak89
19. apr 2022

Ahojte, odvtedy co sa s priatelom snazime o dieta,mam stale cca od ovulacie asi tak tyzden-dva pred menzesom bolesti vajecnikov,podbruska,ako keby to mam dostat.Takisto som mala zavrate.Tento mesiac sme to robili kazdy den,aby sme nepremeskali plodne dni,no dostala som dostala menzes. O 7 dni skor.Uzivam Gynex,myslite,ze mohol sposobit ten skorsi menzes?Neviem preco to nevyslo ani tento mesiac,ved to clovek robil kazdy den a aj tak nic z toho☹️Neviem kde moze byt chyba.A preco mam vzdy pred menzesom priznaky,ako keby som bola tehotna.Nikdy som to nemavala.

janka_01
22. jan 2023

@dianna3571 ako si vtedy dopadla?

dianna3571
autor
22. jan 2023

@janka_01 nebolo to tehotenstvo len hormóny sa zbláznili a štítna žľaza tiež tomu napomohla keďže sa roky liečim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre