Únava ako príznak tehotenstva

22. jan 2023

Mám podozrenie na tehotenstvo. Avšak testy sú negatívne a ja počas dňa cítim veľký únavu a slabosť, ktorá večer zmizne. Je možné že to je príznak aj napriek tomu, že mám negatívne testy?

anjelicek26
22. jan 2023

Ak ma zena uz taketo priznaky, tak by kazdy tehotensky test ukazal dialnicu... skusme zit v hraniciach reality a nie "vynimky", ktora sa raz za cas stane... byt unavena uprostred zimy nie je ziadna vynimka, pokial zena neberie pravidelne vitamin D, nespi poriadne, nestravuje sa kvalitne, zblbne jej stitka, chyba zelezo a ten zoznam je nekonecne dlhy... kolko ti meska menstruacia, ze myslis, ze si tehotna?

autor
22. jan 2023

@anjelicek26 mala som ju pred 3 dňami avšak bola slabá a trvala len 3 dni.

anjelicek26
22. jan 2023

MS je obcas slabsia, obcas silnejsia, kolko ju mas normalne? Ja mam tie tri dni vzdy, mne to divne neprijde 😅 Stielka na sone 12mm uz okolo ovu...takze vsetko ako ma byt...

zuzka102
22. jan 2023

No neviem.. Keby len unava signalizovala tehotenstvo, tak som tehotná väčšinu času za posledných 10 rokov.. 😅
Vydrz par dni a otestuj sa znova.

autor
22. jan 2023

@anjelicek26 zvyčajne 5-6 dní. Tiež sa mi to dá zvláštne žeby som bola tehotná napriek ochrane ale tá únava ma znervóznila. Po 3 týždňoch od možného oplodnenia by hádam test už niečo ukazal.

autor
22. jan 2023

@zuzka102 skúsila som prečítať pár diskusií ohľadom toho a veru, že väčšina žien mala únavu ako príznak tehotenstva a mne to ihneď vošlo do hlavy 😃

mikadooo
22. jan 2023

Áno, je to možné. Ak je test negatívny, počkala by som povedzme týždeň a skúsila by som znovu. Ak bude stále negatívny, tak príčina únavy nebude tehotenstvo. Únava bude mať nejakú inú príčinu - aj to je možné.

autor
22. jan 2023

@mikadooo čiže je možné, že mi test 3 týždne od styku reálne nič neukazuje? Skúsim ešte otestovať o pár dní

lucka_ke
22. jan 2023

môžeš byť aj chorá, únava ako príznak choroby, aj slabá menštruácia... uvidíš ak si tehotná tak to zistíš neboj

mikadooo
22. jan 2023

Fuuu no tak to by už mohlo... Tak asi tá únava nebude príznak tehotenstva. Ale tak pre istotu ešte chvíľu abstinuj atď. a uvidíš, či príde menzes alebo nie. 🤷

autor
22. jan 2023

@lucka_ke chorá som bola ešte do štvrtka čiže aj to je možnosť. Len mi napadlo tehotenstvo práve kvôli tej únave.
@mikadooo ako som písala vyššie menzes bol ale slabý. Skúsim počkať a uvidím že čo a ako

veronikaszabova
22. jan 2023

Nie, tehotna nie si - mala si menzes, uzivas HAK, sexujes s kondomom. Uz to konecne pochop.
Btw po 3t od sexu uz by si mala kolajnice na teste.

konikkon
22. jan 2023

Ak ti 3 tyxdne od styku ukazuje test, že je negatívny, používaš ochranu a mala si MS, tehotná nie si. Nie si trochu paranoidna?

bejbs123
22. jan 2023

Ja mam tiez podozrenie

kittykat22
22. jan 2023

@veronikaszabova nemusi byt. Mne sa ukazal prvy pozitivny test az v 9tt. Neviem preco som mala dva predtym negativne.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
22. jan 2023

@kittykat22 lenze to nie je pripad autorky - ona uziva HAK, pouziva kondom a mala menzes.
Ona trpi paranojou, ze je tehotna - riesi to tu nonstop od leta.

kittykat22
22. jan 2023

@veronikaszabova ako vies, ze je to ta ista osoba? 👀

veronikaszabova
22. jan 2023

@kittykat22 je to @janka_01 na milion percent. 🙂
Mesacne aspon 3x napise, ze je urcite tehotna aj napriek HAK a kondomu. Milion priznakov, testy negativne. Chyta sa kazdej slamky, neda si logicky vysvetlit, ze tehotna proste nie je.
V nejednej jej diskusii jej bolo poradene, ze ma navstivit odbornika, lebo to uz prehana.

veronikaszabova
22. jan 2023

@kittykat22 a je ich este viacej... Bud pod jej nickom, alebo ich zalozila anonymne.

autor
23. jan 2023

@veronikaszabova tak ono nejaké výnimky sa vždy nájdu čiže aj pri takejto ochrane môžem ostať tehotná. Musím sa naučiť že ak otehotniem tak sa svet nezrúti a bohužiaľ toto mi nejde

veronikaszabova
23. jan 2023

U toho odbornika uz si bola? Sama sebe skodis

mysiacik28
23. jan 2023

Janka, si to ty? :D :D :D

autor
27. jan 2023

@mysiacik28 áno som to ja. Teraz má kríže bolia. Normálne mi hrabe.

autor
27. jan 2023

@veronikaszabova nie, poviem si že netreba a pritom mi je jasné čo vyvádzam

veronikaszabova
27. jan 2023

No tak ho proste navstiv - hanba to nie je a pomoze ti.

mysiacik28
27. jan 2023

:D :D aspon si si to priznala. Problem je, ze tak ako sama pises, hrabe ti. Nie ze by si bola tehotna. Lebo nie si

autor
27. jan 2023

@mysiacik28 príznam si to kedze si to uvedomujem. Dokonca aj to že po 4 týždňoch by to už test ukazal. Musím už nebyhnutne navštíviť odborníka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre