Mamatest - skúsenosti

kvetinka9378494
5. nov 2022

Ma niekto podobne skusenlsti ako ja? Lebo ak áno nech o tom ženy vedia... vo februári som si robila tehotenský test bol pozitívny mamatest ale z ničoho nič prišla menštruácia nenapadlo ma testovať inou značkou . Teraz mi mešká menzes urobila som si test vždy ako prvý mi ponuknu mamatest a nenapadlo by ani v sne že robí falošné pozitívne testy,ale niečo vo mne chcelo ešte jeden test inej značky digitálny. Mamatest bol samozrejme opäť a raz pozitívny uplne tehotná oslava😀
No ale ja som si hneď naraz urobila,aj ten digitálny,ktorý samozrejme bol negatívny. Bola som zmätená nasla som nejaké podrobnejšie diskusie a vtedy mi to začalo vŕtať hlavou ,že to bude falošné pozitívny test. Kúpila som ďalšie inej značky všetky negatívne.
Takže moja skúsenosť so značkou mamatest je veľmi zlá. A neodporúčam nikomu je to najväčšia blbosť na trhu!

retep00
5. nov 2022

@kvetinka9378494 u mňa rovnaká skúsenosť. A pritom to nebol žiaden duch, čo sa tam objavil, ale silné 2 čiarky. Tehotná som samozrejme nebola. Mamatesty neodporúčam.

zuzanockamt
5. nov 2022

@kvetinka9378494 Ja mám inú skúsenosť - pozitivitu mi každý test ukázal len v tehotenstve, aj mamatest, aj pepino.

darkswan
5. nov 2022

Uprimne je to jeden z najspolahlivejsich testov….ale tu na mk zeny rozoberaju photoshopuju len aby nasli ciarku alebo si ju domyslia…uprimne kazdej prajem zo srdca babo ale tu to obcas hranici sk sialenstvom

kvetinka9378494
autor
5. nov 2022

@darkswan boli uplne dve vyrazne ciarky. Žiadny duch ktoreho je potrebne hladat. Preto som z tých testov bola dosť sklamana.

domka222
5. nov 2022

@darkswan tiež mi nikdy žiadny nespravil falošne pozitívny výsledok. A súhlasím, to hľadanie duchov už niekedy hraničí s dg

darijja
5. nov 2022

@kvetinka9378494 ja som s mamatestami testovala zaciatkom roka a bol to najspolahlivejsi test... ale teraaz co vidim, tak robi babam regulerne ciarky (ale zial falosne)

kvetinka9378494
autor
5. nov 2022

@domka222 tiež s vami suhlasim. hľadat ducha na test hranici so zufalstvom,ale test ktorý ma dve vyrazne ciarky nie je hladanie ducha

lucinka5051
5. nov 2022

@kvetinka9378494 pri tom prvom raze si tehotna byt mohla ale mohlo ist o biochemicke tehotenstvo...to druhe ano mohlo sa stat..ja mam ale praveze s mamatest vyborne skusenosti ... zaujimave ake to je individualne ...

x_mery_x
5. nov 2022

Tiez som mala mamatesty pozitivne a nebola som tehotna

54tinka54
5. nov 2022

@kvetinka9378494 tak mne mamatesty vždy spoľahlivo ukázali na čom som 😀 pri tehotenstve v deň očakávanej MS som mala pekné dve čiarky, zatiaľ co pri testoch inej značky som druhú čiarku vôbec nemala alebo bola veľmi slabunká. Ale tehotná som bola, takže ako jediný zachytil tehotenstvo takto skoro. Možno si tehotná naozaj bola, ale bolo to biochemické tehotenstvo.
Alebo ďalšia možnosť, žeby sa tie testy časom takto zhoršili 🧐

simona1998
5. nov 2022

@kvetinka9378494 toto bol môj , samozrejme som tehotná nebola , a nie je to prvý krát čo mi urobil takú šancu 😅

mariannamariannam
30. sep 2023

Baby ja neviem co si mam myslet posielam foto co myslite??

veronikanina
4. nov 2023

@kvetinka9378494 to vážne mne prvý deň krásna čiarka a teraz len jemná . A my sme sa tak tešili aj sme plakali lebo sa nám nedarí a ja toto nájdem ☹️

veronikanina
4. nov 2023

@mariannamariannam ja rovnako a teraz neviem čo si myslieť

andrejkap123
1. dec 2023

Mne mamatest vcera takuto falosnu ciarku urobil. Ziadny duch. Krásne ruzove a v limite!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre