Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Máte niekto podobnú skúsenosť? Meškajúca menštruácia, hcg len 0,15

Tehotenský testhCG
beka55
3. aug 2019

Pekný deň prajem. Je to síce dlhšie ale rada si vypočujem radu alebo názor vás ktoré máte s týmto možno podobnú skúsenosť. V októbri 2018 som bola urgentne odvezena na gyn odd s prasknutou cystou 8x5cm vraj krvavou no robili mi aj testy na tehotenstvo. Už v tej dobe sme sa snažili s manželom o dieťa. Potvrdila sa cysta samozrejme čistenie a podobne veci po tejto udalosti mi začala konečne pravidelná menštruácia trvalo to do do júla tohto roku lenže od začiatku júla nič.. Menštruácia neprichádza bolesti v podbrušku vracanie hnačky.. Samozrejme nemusí to byť s týmto vôbec spoločne ale ne prichádzala ms tak ze si spravím test ved sa snažíme tak možno to tento x vyjde 1test nič a samozrejme dobre no nedalo mi ráno som si spravila ďalší a na tom čuduj sa svete čiarka no nie čiarka na ktorú by sme sa všetci tešili ale taka ta slabú linka ktorú bolo vidieť len keď ste s tým tento trosku po hýbali neviem ci viete čo mám na mysli. Dala som si v práci spraviť odber no hcg len 0.15. Tak som to nejako zvrhla. Odišli sme na par dni na dovolenku a tam ms vraj prišla 3 dní slabú linke krvácanie. Potom 2 dní nič a opäť 3 dní slabé krvácanie typu že aj 1 tampón by mi na deň bol veľa. Neviem co si mam o tom myslieť. Test som si odvtedy nerobila ved ms bola no mam zmiešané pocity vmi by som chcela aby to bola pravda no obávam sa ale neviem mám pocit že si to namyslam pret

bojka22
3. aug 2019

@beka55 skus ešte jeden test človek nikdy nevie ak bude negatívny chod doktorovi 🙂 aby vedeli prečo to máš tak ako to máš

katie253
3. aug 2019

@beka55 určite si urob test, ak bola vtedy len slabilinká, tak teraz bude možno silnejšia

Tu začni písať odpoveď...

Odošli