Máte skúsenosť s digi testom Clear Blue?

matulik73
16. aug 2012

Ahojte,
ake mate skusenosti s digi testom clear blue?mam 29dc a normalne mavam 32-34 cyklus. Ukazal by mi graviditu?
Dakujem.

petkaa28
16. aug 2012

Podla mna je to individualne, 29dc mozes mat hladinu hcg, aby to uz zachytil, ale aj nemusis....skus 🙂 mne ukazal na cca 34dc

evakva
16. aug 2012

Najprv by som urcite robila mamatestom, ten ma 10-tkovu citlivost. Ak ten potvrdi, potom digi clear blue, kde ukaze tyzdne, ten ma citlivost 25.

ktore
16. aug 2012

aj ja som robila najprv mamtest a az potom digi.mamatest je najlepsi z testou s tym zacni.

darinkazv
16. aug 2012

@matulik73 ja by som to spravila presne ako ti píše @evakva. mamatest klasický paličkový (mne ukázal tehu už na 10dpo, čiže ešte 4 dni pred termínom ms. 🙂 ) no a potom cca 5 dní na to som si robila clear blue, aby mi ukázal týždne 🙂

mahmulienka
16. aug 2012

mne pri prvom tehotenstve vychadzali nejednoznacne palickove testy, tusim som si robila 4 v rozne casy a dni a bola som z toho jelen, takze som to vyriesila digi clear blue-om a potvrdil mi tehu.

miskovapetka
17. aug 2012

ahoj, ja som si tiez robila digi clear blue uz som bola v 11.tt ked som si ho robila, a vysiel negativne, nepotvrdil mi tehotenstvo,tak som bola dost sklamana, a ked som na druhy den sla k DR. tak mi oznamila ze som v 11.tt , bohuzial ani nie o tyzden som o babatko prisla...

papuckam
17. aug 2012

ja som si tiez robila palickove testy a len taki slabucki duchovia boli alebo nic.. a clear blu mi jasne potvrdil 2-3 tyzdne

bojko777
17. aug 2012

ja som ho robila na 33 DC a bol pozitivny, ukazal mi + 1-2 tyzdne.

petra8351
17. aug 2012

Baby poradte nejaky tehotensky test ktory je dobry ako mama test ten nemozem nikde zohnat

edie63
17. aug 2012

Mne ukazal + 1-2 tyzdne v den vynechanej MS.

radusiq
17. aug 2012

presne tak isto ako @papuckam - palickove boli slabulinke ked Clearblu ukazal 2-3 tyzdne. Bolo to ale uz par dni po vynechanej ms takze v tvojom pripade neviem...

mojenky
14. okt 2014

Ahojte uz som zúfalá robila som si test clear blue kde mi ukazalo plusko tak som sa rozhodla urobiť aj digi a tam mi ukazalo minusko teraz neviem či este nemám takú hladinu hcg alebo naozaj sa to zas nepodarilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre