Máte skúsenosti s mimomaternicovým tehotenstvom?

katuskaa2
1. okt 2019

Ahojte podľa poslednej ms by som mala začať zajtra 7tt no moja doktorka na sone nevidela nič a má podozrenie na mimomaternicové tehotenstvo máte niekto takú skúsenosť že neskôr sa objavil gestacny vak alebo mám byť pripravena skôr na tú druhú možnosť....bolesti žiadne nemám ani spinenie ...ďakujem za odpovede

lindush123
9. feb 2020

@veronikaa006 prosim ta a tie bolesti si mala nonstop, ci len obcasne. ja som teraz dost napata, nakolko v stredu som bola pri dr, ze ma boli v pravom boku ako vajecnik sa mi zda, ked som som sedela citila som ho, bolest az do pravej strany krizov vystrelovala, pozrela utz len gestacny vak videla, cca 5tt. bolest ustupilazlen obcas pocas dna citim taky tah alebo jemnu bolest. krv mi nebrala. palpacne ma pozrela, zapal vylucila

lindush123
9. feb 2020

@zuzanasaskamilos bolesti celeho brucha alebo len na jednej strane?

zuzanasaskamilos
9. feb 2020

@lindush123 to bolo davno takže už si nepametam a nechcem pisat blbosti

veronicka88
9. feb 2020

@lindush123 mala som. Nafuknute brucho a bolelo ma ako pred menstruaciou ale viac strana kde bol plodik vo vajickovode:-/ale brucho jak 5.mwsiaci...

marika1165
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre