Menštruácia mi trvala iba jeden deň

nykushka
5. nov 2012

prosim was, pred tromi dnami som ocakawala menstruaciu, ale mala som len take spinenie (wyzeralo to ako keby mi zacinali kramy) no wsak trwalo to iba 1 den ...newjem ci mam utekat k doktorowi abo pockat este....(bolo to w termine asi cca 3 dni pred obwyklym datumom menstruacie)... 😒
dakujem za rady...

19lilly6
23. nov 2015

pôjdem zajtra k lekárovi 🙂 to bude asi najistejšie 🙂 vezme krv a hneď budem múdrejšia 🙂

beatrice1607
23. nov 2015

@19lilly6 Ano. Radsej na istotu. 🙂 Daj zajtra vediet ako si dopadla.. 🙂 Drzim palec. 🙂

gabusenka789
11. feb 2016

ahojte baby chcem sa pitat dostala som mezes29.1. a mala som ho asi 3dni no nebola to krv ani spinienie bolo to len take kvapky. Robila som si tehotensky a ukazal mi ze niesom tehotna...a od toho mojho akoze!! mezesu preslo 12 dni....u lekara som este nebola....tak chcela by som sa spitat vas! 🙂

zudenka
15. feb 2016

Dobry vecer..chcela by som sa vas opytat nieco mala som iba jeden d'en menstruaciu à teras tyzden presiel à teras mam iba taky slabsi menzes

karolin5248
20. apr 2016

@oliverinko ahoj aj mne sa tak Okazal tehotenski test prvi positivni a druhi nie

karolin5248
20. apr 2016

@oliverinko ahoj aj mne sa tak Okazal tehotenski test prvi positivni a druhi nie
@19lilly6
@19lilly6

karolin5248
25. apr 2016

Ahojte baby chcem da vas spitat Mala som mestuaciu ako bi som Mala dostat Mala som iba 10minut a potom nic robili som so test ten prvi Bol negative aten druhi Bol positive neviete Nieco Otomi Dakujem

zuzannaaa
25. apr 2016

@karolin5248 viac menej si tehulka ----- testiky su rozne citlive 10 20 25 miu tak jeden mohol byt viac jeden menej citlivy preto ti ukazalo na jednom nic a na druhom ciarocku pockaj este zajtra a sprav si znovu testik vecer alebo v stredu ak vydrzis :-9 uvydis zas tam bude ciarocka 🙂 ak chcem pridaj foto nech kuknem ,. a ta 10 minutova ms to je uhniezdovanie vajcka

marianka25r
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zudenka
2. sep 2016

Dobry? den dievcata ..chcela by som sa opytat aj ja som mala iba jeden den menzes ale Ako by som ju mala normal ale na Druhi den Inc

zuzannaaa
2. sep 2016

@zudenka a stalo sa ti to prvy ktara alebo uz si tak mala viac krat ze si mala kratku ms

zudenka
3. sep 2016

Prvy krat som mala lebo ja beriem tabletki proti menzes ale kazdy mesiac mam v poho ale tento mesiac neviem com som mala len jeden d'en a este som zobrala tabletky v juli a Ni som ich nedobrala uz mi prisiel skor ako som ho necakal à teras neviem preco som mala iba jeden d'en poradte mi prosim coto moze byt dakujem za pochopenie....

zudenka
3. sep 2016

@zuzannaaaprvy krat som mala lebo ja beriem tabletki proti menzes ale kazdy mesiac mam v poho ale tento mesiac neviem com som mala len jeden d'en a este som zobrala tabletky v juli a Ni som ich nedobrala uz mi prisiel skor ako som ho necakal à teras neviem preco som mala iba jeden d'en poradte mi prosim coto moze byt dakujem za pochopenie....
Dnes o 11:07  •  snaží sa  • Odpovedz

diana20
3. sep 2016

Nechcem zakladat novu diskusiu tak sa opytam tu ked sa to riesi.. Mala som menstruaciu velmi slabu 5 dni.. Pred mesiacom som vysadila antikoncepciu lebo mi nesedela a mala som menstruaciu 15 dni.. Mam strasne nalady, z nicoho sa mi chce plakat alebo som nahnevana a neviem preco a ked vidim nejaku tehotnu zenu tak mi je do placu lebo aj ja by som chce la byt tehotna.. Ale mam 11 mesacneho syna takze babo mi nechyba doma.. Tak rozmyslam moze to byt zaciatok tehotenstva ?

zuzannaaa
3. sep 2016

@zudenka ufff moja to moz byt hocico ..... stres hormonalna porucha alebo tehu .... no nic nechaj tak .... ak by to dalej takto pokracovalo ... zajdi z dr .... testik si si robila preistotu

sibalka21
3. sep 2016

@diana20 to mozes mat kludne len z vysadenia antikoncepcie

zudenka
3. sep 2016

Ale este som To nemala nikdy len teras

zuzannaaa
3. sep 2016

@zudenka tak si mozno tehulka ... skusala si testik

diana20
3. sep 2016

@sibalka21 Dufam, lebo aj ked by som ja chcela kludne aj teraz babo tak viem, ze by som nemala podporu ani a bolo by to velmi tazke financne pre nas.. Len ma strasia tie nalady. 😝

zudenka
3. sep 2016

@zuzannaaa nie neskusala lebo mam tento tyzden u ginekologa ... a este a preco niekedy mam nervy s nicoho nic som nervozna a boli ma hlava kazdy d'en s nicoho nic ....

zuzannaaa
4. sep 2016

@zudenka tak aj mas sprav si jeden ... ked ides ku dr, tak mu to povec ...

zudenka
4. sep 2016

@zuzannaaa neboj poviem a dakujem...;)

simonka32
4. sep 2016

dobrý vecer.. mala som pohlavny styk s priatelom pred troma tyzdnami, potom este raz pred dvoma,teraz v stredu mi mala prist menstruacia a neprisla,v piatok mi vysli asi tri kvapky krvi a to je vsetko, odvtrdy mi vzdy rano busi srdce a kavu nemozem pit, co sa mi zdana priznaky dost skoro, teraz mamakurat tlaky v bruchu a uz nic viac, mozem byt tehotna?

zuzannaaa
5. sep 2016

@simonka32 Ano mozes ..... Sprav si testik. A budes vediet 🙂 drzim palce nech su dve

vanda123457
12. sep 2016

Ahojte. Dúfam, že tu konečne dostanem odpoveď na moju otázku. V sobotu som ráno dostala krámy a zároveň tento mesiac začínam prvýkrát užívať hak (Adele) V sobotu som mala normálne krvácanie, okolo večera sa však zoslabilo. Včera som ho mala slabé a dnes už skoro nič. Normálne mávam krámy 5-7 dní, z toho tak 3 silné. Myslíte, že to môže ovplyvňovať tá hak alebo môže ísť aj o tehotenstvo?
Ďakujem za odpovede vopred 🙂

yonce
12. sep 2016

@vanda123457 ono to moze byt aj vplyvom hormonov iba sa mi nezda ze by zacali tak rychlo v tele posobit 🤐

zuzannaaa
12. sep 2016

@zudenka no ahoj moja tak ako bola si u dr ....

domi4nika
12. sep 2016

ahojte prosim vas o vas nazor .. uz tyzden mam naliate prsia ale nebolia ma iba obcas ma v nich zaboli ...mam nafuknute brucho a boli ma chrbat tiez okolo tyzdna ale posledne 3 dni ma uz boli moc ... taktiez ma obcas zaboli v podbrusku...den pred a v den ocakavanej ms ma dost bolel pravy vajecnik .. meska mi uz dneska piaty den no vcera som si uz myslela ze sa mi rozbieha ms pretože aj ten chrbat ma už enormne bolel a spinila som slabucko ružovy vytok(aj ked mi to bolo divne pretože bt som mala vysoku rano vcera dnes osm uz nemerala ale zajtra urcite zmeram ) .. no dnes už nič ..žiaden ružovy vytok ani nič podobne ... raz sa mi už stalo že som takto pred ms den spinila potom nič ale v priebehu dna dalsaieho som ms už dostala ale teraz nič preto mi je to divne .. myslite ze by som mohla byt v tom ? tehu test som este nerobila maju mi prist postou zajtra tak som zvedava ... dakujem 🙂

vanda123457
12. sep 2016

@yonce tak teoreticky ak si od prveho dna chraneny pred tehotenstvom tak tie hormony posobit musia. Len ja fakt neviem...

sibalka21
12. sep 2016

@vanda123457 ak zacnes uzivat hak niesi chranena automaticky od prveho dna.... minimalne prvy tyzden by si mala pouzivat aj inu ochranu to by ti mal lekar povedat.... ale teoreticky by to mohlo byt sposobene tou hak... skoncia ti kramy sprav si test, ak bude negativny tak uzivaj dalej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre