Menzes mešká a test negatívny

paradicka98
23. máj 2022

No ahojte žienky. MS som mala dostať dnes, nedostala som. Žiadne pred menštruačné bolesti nemám ako som zvykla. Ale pred par dnami ma boleli veľmi kríze a pod bruškom. . Robila som si tehotenský test. Vyšiel negatívny.

lucia851
23. máj 2022

@paradicka98 počkaj ešte ale dva dni a sprav si ešte jeden

dijka143
23. máj 2022

@paradicka98 ahoj si na tom presne ako ja tiez nie a nie dostat a brucho ma boli prsia ma bolia a nic

paradicka98
autor
23. máj 2022

@dijka143 a robila sisi aj test?

sense
23. máj 2022

Tak ešte den neskončil ale ak neprídu ani o 2-3dni skus znova. Držím palce

paradicka98
autor
23. máj 2022

@sense ďakujem.

gertys
23. máj 2022

Tehotna urcite nie si. No moze to byt stres, prechladenie alebo cysta. Skus pockat kludne si urob dalsi test ale to ze ti v podstate ani nemeska kludne moze prist zajtra. Par dni hore dole je uplne normalne u kazdej zeny. Ak by to bolo uz viac dni chod k lekarovi. Nech ti oichne vyvolavacku

paradicka98
autor
23. máj 2022

@gertys ale my sa snažíme o bábo. Čiže ja budem len šťastná keď tam budu 2 čiarky.!!!!!!!!!!

lucia851
23. máj 2022

@paradicka98 mne chodilo niekedy na 26,27 deň a teraz mi chodí až na 31,32 deň cyklu

dijka143
23. máj 2022

@paradicka98 no ano ale dva negat a jeden pozit ale nemala som sex tak je to take divne

gertys
23. máj 2022

@paradicka98 ja ti drzim palce a prajem ti to, ale test je negativny. To ze sa snazis je pekne ale to automaticky neznamena tehotenstvo. Ak by si otehotnela tvoje telo by zacalo produkovat hcg hormon. Ten by test zachytil a mala by si aspon slabucku ciarku. Ty mas test biely. Takze momentalne nie si tehotna. Samozrejme ak si mala posunutu ovulaciu a prebehla pred par dnami, tak ano sanca tam je. Tak skoro by sa tu ani neuhniezdilo. Ale stale su aj ine dovody kedy moze ms meskat a tebe nemeska mala si ju dnes dostat podla teba. To nie je meskanie. Kazdopadne daj vediet ako si dopadla a ci teda testuk bude o 2 dni pozitivny. Drzim ti prsty nech to dopadne ako chces

simiis
23. máj 2022

@paradicka98 heh, práve som v rovnakej situácii ako ty 🙂 dnes mala prísť MS zatiaľ neprišla, keďže ma nebolí podbruško ako zvyčajne pred príchodom tak som vyskúšala testnúť (cca týždeň a pol dozadu ma pichalo v podbrušku a posledné dni ma pobolieva hlava) ale test negatívny ale nebol z ranného moču, takže skôr ako za dva dni nebudem testovať a uvidím či sa dostaví alebo nie, taktiež sa snažíme 🙂

simiis
23. máj 2022
paradicka98
autor
24. máj 2022

@simiis potom mi daj vedieť. Ako si dopadla. Ja tiež, dám vedieť. ❤️ Držím palčeky.

simiis
24. máj 2022

@paradicka98 dám 😊 zatiaľ ani náznak MS 🙂 akurát som chcela ísť vyhodiť včerajší test a zbadala som na ňom slabučkú čiaročku ale kedže je to po limite tak som ešte viacej zvedavá ako dopadne zajtrajší test, dnes musim odolať a prekonať sa 🤣

simiis
24. máj 2022

@paradicka98 vyskúšala som ho odfotiť ale na fotke ho nevidim ani ja 🤣

lucia851
24. máj 2022

@simiis sak je negatívny

simiis
24. máj 2022

@lucia851 čítaj čo som napísala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre