Menzes mi mešká 10 dní a test je negatívny. Som tehotná?

kacicka30
11. jún 2012

dobry chcem sa opytat ze meskla mi to 10dni,,,menzes nikde...a robila som si test no bol negativny....idem v piatok doktorovy,,len sa chcem tu informovat....ze kedaj ukaze negativ tak ci moze byt ze som tehotna,,,,,

aduskatt
11. jún 2012

moze.................je tu asi "milion" diskusii na tuto temu, skus pozriet

lenkath
11. jún 2012

Mne sa zasa stala opacna vec ... bola som asi tri dni po plodnych dnoch a samozrejme nasom snazeni u gyn. na preventivke a ten mi povedal pri ultrazvuku povedal ze to vypada ze sa mi uhniezduje vajicko a ze to je zrejme tehotenstvo , ale nechce predbiehat aby som prisla ked mi bude meskat menzes ... ale v praci mi bolo cely tyzden nejak blbo tak som ostala doma nakolko pracujem s chemikaliami ... a tehotensky test som si robila asi po 5dnoch po nasom snazeni a vysiel pozitivny.. tak neviem ci je to ok ked tak skoro vyjde pozitivny..a tak vysli aj dalsie tri na dalsie dni .. v stredu idem lekarovi no som ako na ihlach lebo menzes mam dostat az v sobotu ..... ale citala som tu vela ten kde baby pisali ze im vychadzali testy negativne pri meskani a pritom boli uz davno tehotne ... tak je to asi ok 😉

alenah31
11. jún 2012

jasné, že môžeš byť tehotná 😉 robila si si len jeden test?? Kúp si aspoň 2-3 a testuj ráno - mne prvé 3 nevyšli, potom som si urobila po 3 dňoch, ktoré som mimochodom prerevala ako malé decko pre stotu ešte jeden a asi ten plač zabral😀😀 bolo to tam a také jasne, že mi tie koľajničky skoro oči vybili 😀 😀 😀 😀

mam123
27. feb 2013

dobry vecer ... chcem sa opytat mne meskalo 6 dni mala som nechraneny pohlavny styk a zrobila som si 4 testy a vysli mi negativne a na 7 den som dostala kramy ,,, mozem byt tehotna?????

majulin
16. júl 2013

ahojte meškaju mi kramy 2tyzdne test som si ešte nespravila 😲 pobolieva ma aj vpodbrušku často chodim močit čosom nikdy tak často nechodila abyva mi aj zle ako nevolnost som velmi precitlivena unavna možem byt naozaj tehotna??

itucha
17. júl 2013

ja mam podobné príznaky, mne mešká menzes šiesty deň,ćo sa mi ešte nikdy nestalo som po diagnostickej laparoskopii a prefuku vajećníkov, tak neviem či to meškanie menzesu je spôsobené narkózou, pobolieva ma podbruško a mala som slabunke špinenie . Test bol zatial negatívny. Nemáte niekto podobnú skúsenosť?

marek3006
26. máj 2015

ahoj mam danu a meska mi uz 10 dni stalo sa to aj vam

misella1288
17. okt 2015

Ahojte baby.menzes mi meska 10dni.test som si robila vecer dvakrat a bol neg. Nemam priznaky. Mohlo sa stat ze by som otehotnela aj mimo ovulacie? Posledne 3mes.som mala menzes pravidelny. Prosim ak mate podobnu skusenost napiste mi.vdakaa 😊

katarinka26
17. okt 2015

Aj mne meskal. Aj test negativ a misko bude mat uz8 rokov. Urob si test rano a presne podla navodu ho rob. Drzim palce nech to dopad e ako si zelas.

l3yla
17. okt 2015

Test má len informačnú funkciu ,tehotenstvo vie potvrdiť len lekár 😉

dius123
2. apr 2016

Ahojte . Chcela by som sa spytat menzes mi meska uz jedenasty den uz som si po siestom dni urobila aj test ale bol negativny priznaky nemam az na caste mocenie a ked mi mal prist tak som pocitovala len jemne krce v podbrusku ale aj to trvalo dva tri dni... moze byt ze som tehotna ??

simbatko
9. apr 2016

Ahojte žienky.no takže zajtra to bude asi cca 10dní,co mi mešká MS.Odjakživa mam nepravidelnu menštruaciu,ale teraz mam zvlastny pocit ze som asi tehu,chodim castejsie na wc,a v podbrusku mam jak keby tam nieco vo mne je,mam nalady vselijaké,,proste neviem si to vy svetlit,,dakujem za vase nazory

petra1906
27. aug 2016

Ahojte!Meskal mi Menzes 10 Dni no dnes som dostala.Nikdy im menstruacia nemeskala.Pred par Dnami som bola u lekara a bolo vsetko v poriadku.No Test Pred 4 Dnami bol negativny.Mozem Byt tehotna?dakujem za radu

sibalka21
28. aug 2016

@petra1906 Nie. Pred par dnami si bola u lekara a keby si tehotna pravdepodobne by ta s tym oboznamil..... Dostala si MS a testy boli negativne... Neni dovod si mysliet ze si tehu.... Proste len hormonalna nerovnovaha... Aj keby si mala biochem. tehu, mala by si tie testy spred 4 dni slabulinko pozitivne

anchelita
29. sep 2016

Ahojte mne meska 8 dni robila som si testy ale zial nic :(
Mali sme blbe obdobie tak neviem ci meska aj zo stresov nervov alebo?....kedze test nevysiel..alebo je skoro?

leanice
29. sep 2016

@anchelita zavisí, kedy si mala ovuláciu, od nej počítaj dni

anchelita
29. sep 2016

@leanice
Od toho dna pocitat meskanie? Ci ako ? Ja som tychto veciach jelen

leanice
29. sep 2016

@anchelita od ovulácie trvá druhá fáza cyklu zhruba okolo 14 dní... a ak je to viac ako to, vtedy môžeš rátať meškanie 😉 Lebo ovulácia sa ti v cykle môže posunúť aj o týždeň, dva, tri... ale druhá fáza má maximum 😉 potom už môžeš byť tehotná. No ak ti ten kalendarik ukazuje správne ovuláciu, tak to ti už veru mešká ;) Skús test inej značky, alebo skočiť k doktorke...

anchelita
29. sep 2016

Este vydrzim par dni a skusim ak nahodou nic, len ako vracim mohlo sa mi to asi aj zo stresou tak posunut...uvidime...dakujem za info

leanice
29. sep 2016

@anchelita Teplotu si asi nemeriaš, že? Ani ovuláciu si netestovala, alebo hlien sleduješ? To by ti potvrdilo, že ovulácia bola a menzes fakt mešká. Lebo ak máš len ten kalendár, on si len vyrátal z dlžky bežného cyklu, že už si mala mať menzes. Ja mam teraz tento cyklus tak, že ovulacia mi meškala dva týždne, čiže o to sa mi predlžil cely cyklus.

sibalka21
29. sep 2016

@anchelita ak mas MS pravidelne podla tvojej aplikacii tak ti veru meska, ale samozrejme ze ti moze meskat aj zo stresov..... AK mas test negativny skus o par dni, ak bude negativny a MS stale nepride skoc k lekarke nech ti zoberie krv, popripade pichne vyvolavacku 🙂 Vela stastia

anchelita
29. sep 2016

@sibalka21 hej moze to byt aj z toho tak uvidime....spravim o par dni znova ak nepride mrcha...ked nie zajdem k lekarke

drobcek2510
8. júl 2017

Ahoj dievčata
mam taky problem menzes som mala mat oficialne 2.7 ale 26.6 som mala zrazeninu a odvtedy spinim utorok som mala po utreni krv na papieri aj stredu a viac nic len spinenie uz 2 tt trpim silnymi migrenami a furt sa mi toci hlava je mi na odpadnutie prosim neviete co sa to deje s mojim telom dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre