Menzes mi mešká 12 dní a je mi nevoľno

ariola
22. jan 2013

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit, mozno najdem niekoho, kto ma podobnu skusenost..S milym sa o babo snazime tak mozno uz ja veci nevidim objektivne 🙂
Ide o to, ze mi mrcha meska asi 12 dni, (dpo je 21 dni)+(posledny menzes bol 13/12/12)
Co sa tyka mrchy tu som nemala vzdy ukazkovu ale nikdy mi tolko nemeskali(max 3dni)... bolesti brucha, prs, hlavy mam uz dlhsiu dobu, ale tie su normalne aj pocas PMS. Jedine co je ine, je to, ze mi je casto nevolno, ale mozno si to uz len nahovaram..
Po piatich dnoch meskania som si spravila testik Rapiclear, ktorý vysiel negat aj ked po case sa ukazal takzvany "duch". Druhy som si spravila teraz v sob. (cca 10dni po meskani) a ten vysiel rovnako..je mozne, ze testy nezachytili HCG? Alebo uz ako sa hovori "topiaci sa slamky chyta" ? Stalo sa niekomu, ze aj napriek negat testu bol predsa len tehotny? K lekarovi pojdem, ked mi mrcha do stvrtku nedojde.

Pekne dakujem za odpovede

soldi
22. jan 2013

@ariola ak pises ze si 21 dpo, mas nejako potvrdenu ovulaciu?

99% pripadov kedy ms meska a test je negativny je len o hormonalnej nerovnovahe= meskajucej ovulacii.

jankatrnka1
22. jan 2013

ahoj Ariola, neuveris ale presne to iste riesim teraz ja, na teste jemulinko zafarbena ciarka..ale vraciam poobede a vecer, co pri prvom tehotenstve nebolo, mrcha sice bola ale namiesto 7 dni len 3 dnova, bolesti brucha ako na menzes mam pomaly uz druhy mesiac bez prestavky, teraz som dost pocitala na tuto temu a test nemusi ukazat ak je HCG vylucovany zatial este v malom mnozstve, vo stvrtok idem k lekarovi tak cez den napisem ako som dopadla

ariola
autor
22. jan 2013

jankatrnka, drzim palceky, daj vediet ako si dopadla 🙂

anjelici
22. jan 2013

mne sa to stalo asi 3krat som si robila test a vzdy bol negativny potom som sla ku gynekologovi ten my vzal krv a vysledok testu ci som tehotna bol pozitivny

qwen
22. jan 2013

Ja som si urobila test pred pol hodkou, mám úžasné 2 čiarky a to mi dnes mešká 2 deň mrcha. Náš prvý pokus bol 8.1 a použila som test GS Mamatest Comfort 10.

zizimimi
22. jan 2013

@ariola testy ukazuju uz od 5 dna oplodnenia cize ak si mala na teste ducha si urcite tehotna..pocase sa bude ciarka zosilnovat skus si spravit este jeden alebo rov zajdi na gyndu...

soldi
22. jan 2013

@zizimimi ziadny test neukaze 5 dni po oplodneni- to este nie je ani vajicko v maternici.
duchovia na teste po limite su len presvitajuci kanalik.
rozdiel medzi dvoma testami ma 10 dni a na oboch je len "duch". to tazko moze znacit prosperujuce tehotenstvo.

zizimimi
22. jan 2013

@soldi na kazdom tehu teste pisu 5-7 dni po pocati....

zizimimi
22. jan 2013

@ariola a citlivost testu bola aka?

soldi
22. jan 2013

@zizimimi to, ze niekde nieco pisu, neznamena, ze to je pravda a uz vonkoncom nie pokial sa jedna o marketing 😉
z vlastnej skusenosti plus zo zozbieranych skusenosti z troch medzinarodnych for, aj ten najcitlivejsi test ukaze najskor okolo 9teho dna po oplodneni 😉

adrioska
22. jan 2013

@ariola na rapiclear tusim zvykli nadavat, ze nie je dobry, ze neukazuje tehot....skus iny...napr. mamatest alebo Dr. Max - ten ma tiez dobru citlivost a je lacnejsi...drzim palce...

adrioska
22. jan 2013

@ariola ja som mala ten z Dr. Max a ukazal mi 10 DPO...

ariola
autor
22. jan 2013

adrioska, dakujem..ale ako tak citam, uz radsej nebudem ani dufat...
Testiky som robila dve..jeden rapiclear a druhy z drogerie DM, citlivost neviem, kedze nemam to u seba momentalne..

soldi tak potvrdenu ovu mam len tak, ze pocas ovulacie spinim...inak specatenú ju nemam 🙂

zanka1689
22. jan 2013

@ariola Ahoj ano ja sommala to iste co ty mrcha mi meskala mesiac a pol medzi tym som si spravila 5testikov a kazdy bol negativny a prisla som k lekarke a ona my oznamila ze som v 7tyz tehotenstva🙂

marinam
22. jan 2013

Ahojte dievcata, zeny, buduce maminy a maminy 🙂
Asi mesiac dozadu som sa zacala zaujimat o veci spojene s tehotenstvom...Za dverami mam 29 rok zivota a teraz to na mna prislo....Mat babo...HAK som vysadila oktobri 2012, ale nejako sme sa s drahym nesnazili....Az na minuly mesiac...V nedelu t.j. 20.1. som mala dostat mrchu, ale zatial nic. Asi tak tyzden, dva, dozadu, som mala biely vytok bez zapachu a nejakej farby...ostal priesvitny...Brusko ma bolelo aj boli a krize ani nehovorim...Aj ked s nimi som mala problemy vzdy...Ale teraz to skratka boli uz dva tyzdne aj v kludnom stave. Test som si robila dnes rano...Nejaky rapi clear co ma tu "lepsiu'' citlivost, ale vysledok negativny. Ako som sa tak na forach docitala, tak to bolo priskoro....V septembri min. roku som bola na onkogynekologii, mala som zle vysl. a teda mi robili testy na rakovinu krcka. To sa nepotvrdilo, ale bol pritomny virus a kontrola ma byt az v aprili t.r.. Neviem, ci tento moj stav nemoze suvisiet aj s nejakym onkoochorenim.Viete mi povedat vase nazory, rady a postrehy?Vopred Vam dakujem. 😉

moncicip
22. jan 2013

@marinam My ked sme chceli maleho tak som si robila test presne v den ked mala dojst ms a uz bol pozitivny, ale tak akzda zena je ina, skus ho zopakovat tak o 3-4dni z ranneho mocu a uvidis.

marinam
22. jan 2013

@moncicip Neviem, akosi neverim, ze by to mohlo vyjst tak nejako na prvy krat.Necitim sa nijak zvlastne. Ale ak MS nepride, tak to urcite zopakujem...Dufam, ze to nebude nieco horsie...ako nejaka zradna choroba....

moncicip
22. jan 2013

@marinam Na take ani nemysli (aj ked viem ze je to tazke) ale mozno si aj v strese z toho ze nevies co to je a preto ti meska, uvidis , zopakuj test cez vikend a snad budes mudrejsia.

moncicip
22. jan 2013

@marinam Inak nam sa podarilo na prvy raz, takze mozne to je.

ariola
autor
23. jan 2013

Ja som sa radsej objednala k mojmu doktorovi, nech sa na mna mrkne aby so mala pokoj na dusi a nerobila si testy dokolecka 🙂

ariola
autor
24. jan 2013

tak holky 🙂 dnes rano mi dosla mrcha po 14 dnoch meskania 🙂...sice je to male sklamanie, ale o to viac sa budeme snaziovat nabuduce 🙂

qwen
24. jan 2013

@ariola To ma mrzí. Ale držíme palce pri snažilkovaní :-

seraa
24. jan 2013

ahoj, no to vyzera uz na tehotenstvo

12 dni je dost, aj ked je zname ze ked zena caka a sustredi sa telo si samo vytvori vsetky symptomi
a ms meska tyzden aj viac
ale 12 dni je uz dost to by mohlo byt
drzim palce!!
mna takto moje telo "oklamalo" teraz na posledy 7 dni meskanie, nevolnost atd vsetko! unava....
skusame uz rok a tristvrte...
urob si druhy test

jankatrnka1
25. jan 2013

@ariola ahoj, takze lekar nepotvrdil ani nevylucil tehotenstvo, vraj ak som mala styk po menstruacii ( mala ), je mozne ze tehotna som, ale zatial tam nic nevidi, nebral mi ani krv, mam pockat do menstruacie, ktora ma caka 4.2. , uff

qwen
4. feb 2013

@jankatrnka1 Tak čo, prišla ??

jankatrnka1
6. feb 2013

@qwen ahoj, prisla necakane skor a neprijemne silna, az mam pocit ci som nahodou aj nepotratila, lebo to co zo mna slo....aj dobre, lebo som brala silne antibiotika..tak priste a tebe aj ostatnym moc drzim palce a aj ty sa ozvi co ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre