Menzes mi mešká 15 dní

Ahojte 😉 🙂
Dnes som bola u doktora na kolko my meska mrcha uz 15den,a bolo mi cez tie dni dost blbo no vsak ziadne naznaky prichodu MS.Dnes ma pozrel doktor na sone a povedal ze mam sice zvacsenu sliznicu ale ze to budem asi pred menzesom,povedala som si hm....no dobre teda..potom mi povedal ze ale mozte byt aj tehotna dam vam injekciu na vyvolanie MS sa ma opytal?a ja mu hovorim nie nie pockame,takze do buduceho tyzdna si pockam a ked nedostanem tak idem opet k nemu..neviem co si mam mysliet,ci vazne mozem byt tehotna ked my to tolko meska?je sice pravda ze mam s partnerom nechraneny pohl.styk takze je to riziko.ale ten doktor ma dojal mozno ze to nie je este vidno,sice pondelok som si robila test ale negativny bol.potom ma strasil ze mimomaternicove tehotenstvo...strasne tuzim po babetku 🙂 ma niekto skusenosti s niecim podobnym?dakujem za vsetky rady 🙂

nativanativa
25. okt 2013

@michaelamichaelamichaela vyvolávačka by neublížila vôbec aj pokým by si bola tehotná,uvidíš budúci týždeň

aduskatt
25. okt 2013

@michaelamichaelamichaela ak si tehotrna, tak vyvolavacka posilni plod, ak nie si, vyvola menzes. Kludne si si to mohla dat pichnut

michaelamichaelamichaela
autor
25. okt 2013

no dobre lenze ja som nemala este ziadne skusenosti s niecim takym,tak preto som si to nedala,bala som sa ze ci sa nieco nestane,ale nevadi uvidime..dufam ze vsetko dobre dopadne. fuh 😉

denisafono
25. okt 2013

@michaelamichaelamichaela ked mne meskal M 5dni isla som lebo test som mala pozitivny, tiez sondou videl iba zvysenu sliznicu, isla som opat o 10dni a to tam uz bol vak.

linda20111
25. okt 2013

@michaelamichaelamichaela Skusenosti s vyvolavackou nemam, ale ani ja by som si ju nedala pichnut, neviem naco..... Tehotna mozes byt a doktor to este nemusi vidiet na sone, ani u mna to nevidel na zaciatku lebo som prisla dost skoro 🙂 🙂 Nerozumiem preco ti nezobral krv na zistenie tehotenstva....Ked si velmi zvedava tak skus urobit test, teraz uz ti moze ukazat iny vysledok ako v pondelok, presiel uz nejaky cas odvtedy 🙂

janage
25. okt 2013

No mne doktor, pri prvom povedal, že mi osobne garantuje, že nie som tehotná - tiež nerobil krv, iba sono a moč- a dnes má tá "garancia" už 7 rokov 😀 môže byť, že keď si prišla skoro ešte nie je vidieť - najmä ak si otehotnela "netabuľkovo" teda nie cez plodné dni ako to oni počítajú 🙂 pri druhej dcére som už išla až v druhom mesiaci 😉

michaelamichaelamichaela
autor
25. okt 2013

Dakujem Vam 🙂 no tak ja si pondelok spravim test ak mi teda do tohto vikendu nepridu a dufam ze budu dve ciarky a mozem oslavovat! 😉 ja sa praveze cudujem ze mi nenavrhol odber krvi,ale on je celkovo cudny lekar cize budem musiet sa presunut smer Ba i ked to je vela km od mojho bydliska ale aspon mam istotu ze dobry lekar ma vysetruje a vie presne o co sa jedna,i ked v tejto dobe kazdy dobry lekar moze spochybnit..ja sa potom ozvem ako to dopadlo 🙂)

carol1ne
25. okt 2013

@michaelamichaelamichaela Drzim palce. Len si potom nezvol Dr. Mariana Kollara, ako lekara. Tiez velmi neodporucam Femme s.r.o., robi tam matka s dcerou, hoci dcera velmi mila a zodpovedna lekarka, matka je neuspokojena, ohundrana zena, ktora ti nikdy nic nezisti.

anjelik2509
25. okt 2013

Môžeš byť tehotná, treba len vyčkať...Ja teraz pri druhom tehotenstve, keď mi meškala ms, ale iba jeden deň, tiež som mala negatívny test...Pozitívny bol až na piaty deň...A lekárovi som šla až na konci druhého mesiaca a aj tak mi ešte nedali knižku, až v nejakom 10tt 😉 držím palec, nech je to tam 🙂

michaelamichaelamichaela
autor
26. okt 2013

@carol1ne dakujem za radu ja tam mam znameho doktora Rusnaka velmi dobry lekar fakt.si predstav ze neviem cele noci spat vecer ma strasne brucho boli a neviem ani na nom spat...tak ja sa uz modlim nech je to tak ze ozaj budem v tom a hlavne ze vsetko ok dopadne,dufam ze si uz nenamyslam,ale doteraz som mala pravidelny cyklus vzdy na cas nikdy mi nemeskalo a teraz zazrakom?

majka_3
26. okt 2013

@michaelamichaelamichaela preco az tak neskoro test? 🙂
drzim palce 😉

michaelamichaelamichaela
autor
26. okt 2013

@majka_3 Dakujem 🙂 nechcem si robit iluzie,tak radsej vyckam do pondelka :(

junovka25
26. okt 2013

Ahojte. Neviem kam to napisat ale hadam sa zadari. 18.10 som mala dostat menzes, a nic, cize uz viac ako tyzden. Dnes som si spravila test a je pozitivny. No uz 3-4 dni vkuse pocitujem bolesti v podbrusku ako pred menzesom. Toto by malo byt moje 3tie tehotenstvo ale nieco podobne som pri predchadzajucich nezazila. Mate s tym baby skusenost? (nemam ziadne vytoky, ani spinenie) Je to len normalny priznak tehu, alebo mam vyckat do pondelka kym pojdem k Dr. a povie co to,co to? Som kus mimo z toho,diky

michaelamichaelamichaela
autor
27. okt 2013

No dobre takze prisla mi dnes mrcha!vyborne ☹

michaelamichaelamichaela
autor
27. okt 2013

oprava:nie je to mrcha bolo to spinenie ktore skoncilo... fuha teraz som opet zmetena

marienka1703
27. okt 2013

@michaelamichaelamichaela Nech ti zoberie krv na Hcg-na sone tak skoro nic nevidno,a vyvolavackou by som to neriskovala...moze uskodit plodu,,,,,,, a podla hcg to zisti hned..

marienka1703
27. okt 2013

@junovka25 ja ked tak spetne rozmyslam,tak prve 3 tyzdne som myslela ze dostanem mrchu,presne ma tak vsetko bolelo.aj podbrusko vsetko,,, ak sa zadarilo a test je pozitivny,mozno sa ti uhniezduje a to aj trocha pobolieva,,,avsak nie kazdu,,drzim prsteky nech je vsetko ok🙂

pinky_girl
27. okt 2013

Ahoj. Mne meškala tiež cca. 15 dní, bola som na gynde a mala som malú cystu neškodnú.

koniarova
27. okt 2013

Bože, veď si dospelá žena. 😕 😕 😕 To si nevieš spraviť test? Načo preboha čakáš. Veď ti mešká 2 týždne menzes, tak nerozumiem, čo riešiš. 😝

koniarova
27. okt 2013

@michaelamichaelamichaela Inak, keď si pozriem tvoje predchádzajúce príspevky, ty si tuším tehotná každý štvrťrok. Radšej si veru dokonči tú školu. To bude rozumnejšie. 😉

janinah
27. okt 2013

stačí si dať do googla meškajúca menštruácia a máš tam niekoľko dôvodov,nie iba tehotenstvo.....a tiež nechápem také,čo 5 minút po možnom oplodnení už by chceli vedieť či nie sú tehotné,však počkám,všetko má svoj čas..a bežať okamžite k lekárovi po potvrdenie,vyšetrovať,sonovať,vyvolávačky dávať je načo dobré? nehovorím,že celkom ignorovať lekára,ale zopár dní treba vyčkať si myslím...šla som k lekárovi v cca 8-9 tt a pohoda

michaelamichaelamichaela
autor
27. okt 2013

@koniarova je to asi tym ze som mlada a plus nemam este s takymto niecim skusenost zato som sa obratila sem na Vas ktore uz viete o tom trosku viac a ste skusenejsie.a skolu dokoncim tak ci tak uz len rok 🙂

nikolka121
26. máj 2018

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť či niekto nemal taký problém ako ja 🙄 MS mi meska dnes 16-ty deň, robila som si testy včera a su negatívne, momentálne nemám možnosť ísť k lekárovi tak preto sa pýtam ci mi niekto nevie poradit 🙄 boli ma brucho už asi aj tých 16 dni čo mi to meska no stále nič 😐

pepka62
17. dec 2019

Ahoj mam podobny problém... Uz dlhsie sa snažíme o babo dlho velmi dlho sa nám nedarilo.. Avšak nakoľko som mala nepravidelnu MS tak som to očakáva vzdy tu bolo meskanie tých 4-5 dní ako kedy. Avsak tetaz to uz je 15 den co Sa nedostavila.. Vsetky testy negativne citala som vela ze nemusi ani test ukázať graviditu... Samozrejme som už na stvrtok objednaná na gyndu len chcela by som váš názor nato...??? 😕 Fakt uz newem co si mysliet dakujem za kazdu odozvu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre